Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bunu hakettiğimize inanmama yola açanlar utansın

BlackBox1

Öne çıkan mesajlar

said:
turkish_bow, 06 Aralık 2005 17:38 tarihinde demiş ki:
bizde yapıp nete yayalım

Sen yapıyorsun zaten yapacağını. Sen git banını aç açabiliyorsan. ;)[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:205.xxx
(Satıyordum vaz geçtim. Ben yandım başkası yanmasın bari :) )
Sosyal ağlarda paylaş

Ne diyon sen ya neyden utanacaz.??
Ulan bütün serverin hepsi hemen hemen TURK!!!!!!
Azınlık onlar.Saçma saçma konusma tamam bende karşıyım ama her IRKIN iyiside Olur kotusu bunlara alış YOKSA GERÇEK HAYATTA AÇ KALIRSIN..

Ben tasarımcıyım şimdi bana bir IRK soleyin ole ss'ler yapamki.
Doğduklaran pişman olsunlar..
Fikirleri bekliyorum...[signature][hline]Tanrıdan Diledim Bu Kadır Bu Kadar Dilek
Bana Kısmet Değil Dızınde Yatmak Aman Aman
Dızınde Yatıpta Yuzune Bakmak Aman Aman

Gel aman aman yanıma kıyma bu yazık canıma
Bir kara kaşın bir kara gözün eriğiyor halına...

Piskopatım Uleeee Tırşık Tırşık
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Korku, 06 Aralık 2005 18:22 tarihinde demiş ki:
Ne diyon sen ya neyden utanacaz.??
Ulan bütün serverin hepsi hemen hemen TURK!!!!!!
Azınlık onlar.Saçma saçma konusma tamam bende karşıyım ama her IRKIN iyiside Olur kotusu bunlara alış YOKSA GERÇEK HAYATTA AÇ KALIRSIN..

Fikirleri bekliyorum...

Hey yavrum kimm tutar seni. Adın gibi korku saçıyorsun.

Yapmamamız lazım adam olmamız lazım diyeceğine bunları diyorsun :)

Saldır tasarımcı tasarla mahvet onları.(Hekıy san haykle onları, yok değilsen tasarla onları)[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:205.xxx
(Satıyordum vaz geçtim. Ben yandım başkası yanmasın bari :) )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Korku, 06 Aralık 2005 18:22 tarihinde demiş ki:

Fikirleri bekliyorum...

Ne ırk'ı kardeşim adamalr tamm kospu kullanıyolar ama bizim (bazı)aptal türkler gibi estalnt town'a talos'u TK'yı ve bütün bossları lurelayıp guardlara kestirmiyolar bu 1.

aga party plz clan plz coin plz item plz die yalvarmıyolar item yoksa bile ezik ezik dolaşmayı yeğliyolar bu 2.

Kosp'u onlarda kullanıyolar kosp ztn gavur icadı ancak ve ancak biziim türkler gibi czde bunu kullanmıyolar sadece lvl kasarken^^..bu3.

ve KS en can alıcı nokta serverda ilk KS'yi turkler başlattı önüne glen herşeye dalan yine bizleriz başkalarına saygıyı hiç gösteremedik emeğe saygıyı hiç gösteremedik...^^^Bu4.

türklerden bıkmanın sadece 4 yolu ve bunlar oluyo sakın yapancıalrda yapıyo demeyin şu an bile trol partysindeyim adam geldi partye almıyoz die ks yapıyor gerçi 500exp düşürüyor ama 10 tane trolde 5kexp yapıyo bu işte saygısı olmayan aciz ve zavallaı bir türk^^....neden bıkmasın adamlar turkklerden??ancak iyi olan türkleride her zmn bağırlarına basarlar bunu bilin....[signature][hline]Photo Uploded...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackBox1, 06 Aralık 2005 17:37 tarihinde demiş ki:
Utanın

tmm anladıkta ssyi.
sen neden utanın die koymuşun onu buraya..
bu zıkkım oyununda bütün türk oyuncular sence bunları yapııyolarmı...bileğinin hakkıyla oynayan kaliteli insanlar yok mu ?onu yapanlar bi kaç ay sonra başka bişi ile yine yapacaklardır.....ama
ah aman şimdi utancımdan renkten renge girdik..bütün ko türk gençliği olarak gururumuz ayaklar altında...bunu bizi nasıl yaparlar ah aman.uffff.
ya kardeşim allahın lameri gıcıklık yapmış sende almış bunu buraya ''utanın '' die koymuşsun...bunları yapanlar ilerde yine yapacaklarda..
senin böyle bunu ifade etmen o spoilerden daha fena...
ve türk ko gençlik ruhuna bi darbe daha dimi ah aman ne trajedi..allah akıl fikir versin bu arada benide unutmasın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...