Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nihayet charımı geri aldım :D holeey

KosPer

Öne çıkan mesajlar

senin yerinde olsam o itemleri satıp tekrar baştan charı dizerim yoksa bidahaki dupe wipe de orjinal bütün itemlerin gider ben haziranda hacklenmiştim rollback attırdım son dupe wipede full charım boştu Gmler şu an senin chara yasal dupe yapmış gibi oldu Lycoan +7 ye kadar bütün legal itemlerim gitmişti :S[signature][hline]Nick >> ::TaLkative::
Np >> 225 k
Server > Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xXTaLkativeXx, 06 Aralık 2005 19:09 tarihinde demiş ki:
senin yerinde olsam o itemleri satıp tekrar baştan charı dizerim yoksa bidahaki dupe wipe de orjinal bütün itemlerin gider ben haziranda hacklenmiştim rollback attırdım son dupe wipede full charım boştu Gmler şu an senin chara yasal dupe yapmış gibi oldu Lycoan +7 ye kadar bütün legal itemlerim gitmişti :S

onun satacağı itemleri alacak olan kişilere ayıp olmaz mı? sonunda bir kişi bu işten zararlı çıkacak ama kim...
Sosyal ağlarda paylaş

ABİ BASTA HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİMLE
2.Sİ İSE GM GERİ VERİLMESİ DİLENEN CHARA ROLLBACK ATIOSA O CHARI BELİRLİ Bİ LİSTEYEDE EKLİODUR ÖÖLE DEİLMİ? O YÜZDEN TEKRAR Bİ İTEM SİLİNME OLAYINDA ROLLBACK ATILAN ADAMLARIN İTEMLERİNİ SİLMEZ BÖÖLECE KİMSE ÜZÜLMEZ:D[signature][hline]_YA OLUCAK YADA BIRAKICAĞIM_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FC_XX_TR, 06 Aralık 2005 20:18 tarihinde demiş ki:
ABİ BASTA HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİMLE
2.Sİ İSE GM GERİ VERİLMESİ DİLENEN CHARA ROLLBACK ATIOSA O CHARI BELİRLİ Bİ LİSTEYEDE EKLİODUR ÖÖLE DEİLMİ? O YÜZDEN TEKRAR Bİ İTEM SİLİNME OLAYINDA ROLLBACK ATILAN ADAMLARIN İTEMLERİNİ SİLMEZ BÖÖLECE KİMSE ÜZÜLMEZ:D

Silinir %100 %100 silinir. Herkesin başına gelen olay budur. Aynısı bana oldu full itemlerim rollback sonrası gitmişti. O itemleri birine satacaksın. evet o kişinin itemleri gidecek ama tek tek satacağın için kişilerin göreceği parça parça zarar senin ful itemleri kaybetmenden daha az bir zarar. ilk dupe wipeda bütün üstün başın sıfırlar haberin olsun. Gmlerde hiç bir şey yapıp sana eşyalarını geri vermez. Wipe dolayısıyla silinmiştir çünkü. Yani rollback çok kolpa bir şey açıkcası. Kendini kurtarayım derken başkasına zarar veriyorsun ama yapmak da zorundasın... İki ucu *oklu değnek yani...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...