Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

johnconstantine

Öne çıkan mesajlar

said:
RoyalFlush, 05 Aralık 2005 21:01 tarihinde demiş ki:
said:
BuFFeT, 05 Aralık 2005 20:59 tarihinde demiş ki:
türkler adam olmaz abi admin neden password gizli soru dt istesinki zaten önündeki bilgisayardan sişzin kullanıcı adınızı yazdığı anda ilk doldurduğunuz bir sayfa wardı accleri açarken hah işte onun hepsini karsısında buluyor ztn lütfen beyler keriz olmayalım

hiçbir sitenin admini senin şifreni , gizli sorunu , ( dogum tarihin şifreye bir yolsa ) dogum tarihini göremez.

kullanıcıların böyle bi hakkı vardır . ayrıca çok önemli bi durum olmadıgı sürece senin bu bilgilerini elde etme hakkı vardır.bu özel durumda şu anda yaşadıgımız gibi bişe degil kanuni bi durumdur...

buffet site admini görüyormu dedi ? gmler İd ni yazarak senin tüm bilgilerine ulaşabilir dedi gerçekten Gm se tabiyki ^^^
kanuni durum ? tüm Charlar k2 ye aittir ^^ :P[signature][hline]Nick >> ::TaLkative::
Np >> 225 k
Server > Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KiMBUPiSLiK, 05 Aralık 2005 21:00 tarihinde demiş ki:
Gecen Hafta Adam Bas Bas Bagiriyodu k2Network Hicbirzaman MSN üzerinden işLem Yapmayacaktir Diye..

[spo1=><]Don'T Sleep PLZ[/spo]

+1 janum hiç bir zmn msnden işlem yaplmaycak bu verilen sitelerin hepsi külli yalan ve hacktir...[signature][hline]Photo Uploded...
Sosyal ağlarda paylaş

pohaha adam hala site adminiden bahsediyor neyse sana sunu söyleyim oyun içi her admin sizin özel bilginlerinizi görebilir ve sizin characterinizle istediği seyi yapabilir yani sen hiçbirseysin zaten baslangıçta o kabul ediyorum dediğin analsma içinde character bnm deil k2networkun gibi bir seyi kabul etmiş oluyorsun bunuda belirteyim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RoyalFlush, 05 Aralık 2005 21:19 tarihinde demiş ki:
said:
TranquilityS, 05 Aralık 2005 21:16 tarihinde demiş ki:
konuya bıras gec katıldım ama bısey solemek ıstıyorrum benden sadece ID we emaıl adresımı ıstedı

verdinmi peki? hadi verdiysen gizli sorunu istemedimi?

gızlı sorumuda ıstedı bende bıldıgım halde bılmıyorum dedım adam o zman bye.. dedı:D[signature][hline]Name : Simokin
LvL : 60
Class : Shadow Vain
NOT : Invalid Password Magduru:(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TranquilityS, 05 Aralık 2005 21:27 tarihinde demiş ki:
said:
RoyalFlush, 05 Aralık 2005 21:19 tarihinde demiş ki:
said:
TranquilityS, 05 Aralık 2005 21:16 tarihinde demiş ki:
konuya bıras gec katıldım ama bısey solemek ıstıyorrum benden sadece ID we emaıl adresımı ıstedı

verdinmi peki? hadi verdiysen gizli sorunu istemedimi?

gızlı sorumuda ıstedı bende bıldıgım halde bılmıyorum dedım adam o zman bye.. dedı:D

simokin senmisin =) hehe cypherde oynuyon dimi?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RoyalFlush, 05 Aralık 2005 21:37 tarihinde demiş ki:
yahu oyundaki admin char özellikleri ile ilgili herşeyi bilir. account bilgilerini bilemez. eger bilseydi ohoooo neler olurdu neler....

neler olmuyrki ?
nasıl bilemez kim sana yardım ediyorya o zman neden burdaki Gm = Blackwinds yane sadece IDleri istedi başka bişiy istemedi ?[signature][hline]Nick >> ::TaLkative::
Np >> 225 k
Server > Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Ben inanmıyorum kardeş adam notice geçtiklerine dahi bana bir SS göster tmm deyim yollayım hemde sen daha yeni üyesin seninde kim olduğun belli değil belki adam ark belkide o adamsın[signature][hline]Nick:Qeftes_The_Killer
Server:Ares
Nation:El Morad
Job:Kasar Hood
Level:6X
Clan:CHOSENs
NP:1xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Posted: Today, at 7:32 pm Post subject:

--------------------------------------------------------------------------------

KOL Players,

For those that are unable to access their account to reset their password please use the form via the Lost Password button to contact Customer Support. Thanks.

Please make sure to check your junk mail box as your email might have been sent there.

-KOL Staff.

buda KO nun sayfasındaki forumdan son haber...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...