Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

johnconstantine

Öne çıkan mesajlar

said:
johnconstantine, 05 Aralık 2005 20:15 tarihinde demiş ki:
Arkadalar yapmayın yokmu benim gibi goren ahh keske ss sini koysaydım acmaz olsaydım topic i

bende gordum john sana hak verıom.. adrese mail attım ama hata msj ı gerı geldı maila.anlam veremedım ama msnden ugrasacagını sanmıorum yane o msndekı eleman kımse ona guvenmeyın derim...[signature][hline]Name : wildrain
Clan : UknighteĞ
Lvl : 6x
Class : Kasar Hood
Nation: El Morad
Np :1xxxx
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar en iyi ogrenme yontemi deneme yanilmadir. Madem bu kadar safsin cezani cekersin ..

Bir adminin sana passwordunu sormaya ihtiyaci yok. O zaten gorebilir istedigi anda . Bunu hala anlayamiyor ve kavrayamiyorsaniz birakin oynamayin bu oyunu . Gidin tavla falan oynayayin ...[signature][hline]Somewhere along the days of my life
I found my faith in you

(Cry for me)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RuneLaFey, 05 Aralık 2005 20:19 tarihinde demiş ki:
Arkadaslar en iyi ogrenme yontemi deneme yanilmadir. Madem bu kadar safsin cezani cekersin ..

Bir adminin sana passwordunu sormaya ihtiyaci yok. O zaten gorebilir istedigi anda . Bunu hala anlayamiyor ve kavrayamiyorsaniz birakin oynamayin bu oyunu . Gidin tavla falan oynayayin ...

+1 :D[signature][hline]Name : wildrain
Sosyal ağlarda paylaş

arkadasim anlama sorunun mu var senin ? yoksa cidden mi asiri safsin ... O HERIF ADMIN FALAN DEGIL .. SENIN HESABINI ELE GECIRMEYE CALISAN CAKALIN TEKI

PS: Caps icin üzgünüm millet ama görünen bu adam baska türlü algilayamayacak.[signature][hline]Somewhere along the days of my life
I found my faith in you

(Cry for me)
Sosyal ağlarda paylaş

adam kendını cakal sanıo. id le pss alcak zuhaha oldu olacak bide dt lerıde verelım.aslında ugrastırmayalım adamı direk itemlerı yazın memnun kalırsa id pass ve dt verırırz :D lol[signature][hline]Name : wildrain
Sosyal ağlarda paylaş

he he gercek account bilgilerini vercek kadar da keriz degiliz heralde e nolcak yani?? şifremimi çalcak aslında bakılırsan beyler zaten şifreler şu anda kullanılmıyor. yeni şifreler gelcek. arkadasımız gizli sorumuzun cevabını bilse bile sadece size ait olan maile yenide şifre gönderebilir...yani şu anda id, şifre ve gizli soru verdiğinizde bişe yapamaz hı ama mailinizi hacklarsa bu arkadas o zaman güme gidersiniz =)
Sosyal ağlarda paylaş

Royal... Charının üzerindeki itemler ezikse gizli soruya gerek yoq tüm bilgilerini ver .. Bir sey oLmas .. En fazLa beraber oynarsınız .. Anlamıyorum GM geliyor İD server bilgilerini istiyor . Salı gününe kadar .. Gerisi hikaye diyelim ki Notice gecti .. İste [email protected] yalan arkadasLar yalan ya bosverin böyle seyleri .. Salı ya kadar beqlemekten baska sansımız yoq .. Server lar bende hata veriyor sabahtan beri .. Düsüncem adamLar sıkı calısıyor bir sey Ler oLucak .. Royalll kızma sakın bir abimin üzerinde 255 GB lik item ve para calındıda ondan söledim . İtem paran yoksa sıkma canını sana kimse bir sey yapamaz ....[signature][hline]İmzaya Ne GereK vaR ..
Sosyal ağlarda paylaş

türkler adam olmaz abi admin neden password gizli soru dt istesinki zaten önündeki bilgisayardan sişzin kullanıcı adınızı yazdığı anda ilk doldurduğunuz bir sayfa wardı accleri açarken hah işte onun hepsini karsısında buluyor ztn lütfen beyler keriz olmayalım
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadasım anlatamıyormuyum şu anda tüm şifreler çalışmıyor.site işlemey başladıgında forget password dan yeni şifreler alacaz =) olay budur işte en azından benim için öyle diger arkadasları bilmem. hı verdiğim accountta bhiçbişe yok zaten sıfır açmışdım o accountu ... bide bu postu açan arkadas kimse bu işi yapan kişiyle baglantısı vardır şiddetle dışlanmasını talep ediyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuFFeT, 05 Aralık 2005 20:59 tarihinde demiş ki:
türkler adam olmaz abi admin neden password gizli soru dt istesinki zaten önündeki bilgisayardan sişzin kullanıcı adınızı yazdığı anda ilk doldurduğunuz bir sayfa wardı accleri açarken hah işte onun hepsini karsısında buluyor ztn lütfen beyler keriz olmayalım

hiçbir sitenin admini senin şifreni , gizli sorunu , ( dogum tarihin şifreye bir yolsa ) dogum tarihini göremez.

kullanıcıların böyle bi hakkı vardır . ayrıca çok önemli bi durum olmadıgı sürece senin bu bilgilerini elde etme hakkı vardır.bu özel durumda şu anda yaşadıgımız gibi bişe degil kanuni bi durumdur...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...