Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

johnconstantine

Öne çıkan mesajlar

said:
johnconstantine, 05 Aralık 2005 19:51 tarihinde demiş ki:
arkadaslar 5 dk once gecti notice ben hemen goderdim ama hata mesajı geldi anlamadım bakın bi sizde. normal hotmailden gonderdim

banada aynı saniyede hata mesajı geldi ben becerikli kurtaramıyom felan dedi Hata mesajı[signature][hline]Nick >> ::TaLkative::
Np >> 225 k
Server > Ares
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar tamam bi şifre problemimiz war..ama şifre problemini çözucez diye her onumuze gelen yere mail atarsak bu sefer hack den alamayız başımızı...blackwinds hallediyorum dedi...werdik ID leri şimdi yapmamız gereken salı gununu beklemek...yine olmazsa girer pm atarız.. saolsun yardımcı oluyo...
Sosyal ağlarda paylaş

falla bende gordum notice gectı.bu maili verdiler ama mail attım hata msjı geldı ne ayaktır cozemedım daha.3.gun gıremıom charla delı olcam. _biff_ de cvp falan vermıo bu gmler adam olmucak sanırım...[signature][hline]Name : wildrain
Clan : UknighteĞ
Lvl : 6x
Class : Kasar Hood
Nation: El Morad
Np :1xxxx
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LeaDeR34, 05 Aralık 2005 19:57 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar tamam bi şifre problemimiz war..ama şifre problemini çözucez diye her onumuze gelen yere mail atarsak bu sefer hack den alamayız başımızı...blackwinds hallediyorum dedi...werdik ID leri şimdi yapmamız gereken salı gununu beklemek...yine olmazsa girer pm atarız.. saolsun yardımcı oluyo...

sen oyunda gormediysen ben ne yapayım illa ss mi koyayim
Sosyal ağlarda paylaş

falla _biff_ oyundaydı bıras once bende gordum [email protected] adresini noticeden gectı
ama acıklamaları goremedım maradondaydım cunkı genede sız dıkaktlı olun vermeyın bıse mail attım saten hata msj ı geldı maila var bi sakatlık charlarınızdan olmayın bıde.. dikkat pls!![signature][hline]Name : wildrain
Clan : UknighteĞ
Lvl : 6x
Class : Kasar Hood
Nation: El Morad
Np :1xxxx
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_KILLER_KIT_, 05 Aralık 2005 19:54 tarihinde demiş ki:
This is an automatically generated Delivery Status Notification.

Delivery to the following recipients failed.

BU NEDEMEK?_
Bİ DE BİZ BUNLARA MAİLİ TÜRKÇEMİ ATACAZ?

bu su demek . Arkadasim Knightonline.com mail serverinde lost_password ID'li bir mail yok. Sen beni gönderdin ben gittim baktim mail serveri bana dedi ki . Kardes bende böyle bir kullanici yok sen en iyisi gittigin yere geri dön. Mailin de sana geri dönmüs. Kisacasi bu mail gercekte yok. Bir pop3 mailin varligini bu sekilde anlayabilirsiniz. Eger attiginiz mail Delivery Failed mesaji ile size geri gelirse bunun anlami boyle bir hesap yoktur demek.

Kisacasi bu arkadas MSN'de bir account acip üzümlü kekleri yemeye calisiyor...[signature][hline]Somewhere along the days of my life
I found my faith in you

(Cry for me)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RoyalFlush, 05 Aralık 2005 20:11 tarihinde demiş ki:
msn de su anda verdiğiniz adresle konusuyorum adam eski yeni bütün passwordlarımı istedi. id mi aldı daha da abarttı gizli soru cevabımı istedi var bi hırtoluk bunda kıllandım ben eminmisiniz notice geçtigine?

ya msnde neden veriosun millete şifrene hay allahım adam ne yazmış sen yapıosun. geçmiş olsun[signature][hline]ares
lvl 61 e.lord
runingamoks
sattım gitti

silkroad online
erguvan
lvl 20+

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...