Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PES 5 Türkçe Spiker Bomba Gibi !

zarek

Öne çıkan mesajlar

Pro Evolution Soccer 5 için merakla beklenen Türkçe Spiker günun ilk saatlerinde internette downloada sunuldu. Bir önceki oyun PES 4 için de Türkçe Spiker hazırlayan Hasan Mustan'ı bu hızından ve gayretinden dolayı tebrik ediyoruz.

42,3 Mb büyüklüğündeki spikere bir çok yeni özellik eklenerek, oyun çok daha renkli bir hale getirilmiş. Yamayı buradan indirebilirsiniz. Yama hakkındaki yorumlara ise bu adresten ulaşabilirsiniz.

Mustan'ın yama hakkında yaptığı bazı yorumları size bir fikir vermesi açısından buradan okuyabilirsiniz:

"Oyundan şu an için maksimum keyif almak için bazı tavsiyelerim var:

Galatasaray, Fenerbahçe veya Beşiktaş takımlarıyla karşılıklı oynayın. Tüm futbolcu isimlerini duymak için. Bir maçta berabere kalın, sonra uzatmalarda yine berabere kalın ve penaltı heyecanı yaşayın. Çok güzel replikler var. Bunlar zamanla karşınıza sürpriz yumurta gibi çıkacaktır. Mesela 5. golü atın."

Türkçe Spiker için ileride daha kapsamlı yeni bir sürüm çıkması da düşünülüyor.

http://www.trgamer.com/haberler.asp?id=8581[signature][hline]Messor, 04 Aralık 2005 18:13 tarihinde demiş ki:
ben bu ülkede cami kadar kilise de görmek istiyorum. bıktım minarelerden.
Sosyal ağlarda paylaş

hakkaten çok iyi bi haber
tabiki kaliteli yapılmıssa..[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zebby, 05 Aralık 2005 18:09 tarihinde demiş ki:
ahanda :D iide fb yokki oyudna nasıl karsılıklı oynucaz lol

var merak etme yamayla birlikte o da oluyor.[signature][hline]Messor, 04 Aralık 2005 18:13 tarihinde demiş ki:
ben bu ülkede cami kadar kilise de görmek istiyorum. bıktım minarelerden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...