Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Benim Clanım Neden Dağıtıldı Durduk Yere

Sheref_

Öne çıkan mesajlar

Bugun Oyuna girdim ve clanımın kendiliginden dagıtıldıgını gordum.Benim Clanım Xigenon Serverında 4. sıradaydı.. 1. Sırada Olan Justice Clanıda dagıtılmış..Bu nedir kardeşim..?[signature][hline]Nick :Sheref
Server:Xigenon
Job :ArchMage
Level :6x
Clan :_Spawn_ ( tam kolunu parlattim derken GM CLANIMI DAGITMIŞ ) FUKKKKK
Np :240k+
Sosyal ağlarda paylaş

36 üstündeydi yani tamam saolasin.Hep bu asistler yüzünden a.q adamlar önüne gelen 60+ yi aliordu ben banliyordum.:([signature][hline]Nick :Sheref
Sosyal ağlarda paylaş

50 60 cok mu fazla istersen bi clan ranking e dikkatli baksaydin adamlarin clanında 200kişi war a.q zaten sinirliyim bide üstüme gelmeyin sadece bi soru sorduk cevabini wericeksen wermiceksen bas git.[signature][hline]Nick :Sheref
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım burada soru sorduğun zaman (her forum için) tartışmaya ve eleştiriye daha doğrusu herkeze açık bir şey yazmışsın demektir. İsteyen sana cevap verir isteyen eleştirir. Bunlara katlanmak istemiyorsan k2 nin sitesinden mesaj at yada mail at. Yada tanıdığın bir arkadaşına buradan özel mesaj at. Cevap vereceksen ver vermeyeceksen bas git gibi bir şey olamaz.[signature][hline]KE DELETE

(Ankara ve İstanbul) Beramusta satılık level 65 Rogue full item 400 YTL. Detaylar icin tıklayın!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sheref_, 06 Aralık 2005 13:39 tarihinde demiş ki:
36 üstündeydi yani tamam saolasin.Hep bu asistler yüzünden a.q adamlar önüne gelen 60+ yi aliordu ben banliyordum.:(

said:
Sheref_, 06 Aralık 2005 13:41 tarihinde demiş ki:
üst tarafta werdiler cevabini..

mmm
madem 36 nin üstünde olmasinin yanlis oldugunu bilmiodun neden attin adamlari clandan yazik deil mi
xD[signature][hline]::Ujio::

lütfen poliyi karizmadan da atmayin yoksa human olacak :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...