Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şifremi Hackleyene Dava Açmak İstiyorum

alisinkay

Öne çıkan mesajlar

bence harika bir beyin fırtınası oldu, asıl ben teşekkür ederim, düzeyli ve bilgili insanlarla konusmak çok keyifli.

Bence en kısa zamanda sorununuzu ve talebinizi bildiren bir mail gönderirseniz yardımcı olacaklardır.

sonuçta ödenmiş bir para , harcanmış dünya kadar emek var.

özellikle ödemelerin sizin tarafınızdan yapıldığını gördüklerinde eminim durumu düzelticekler.[signature][hline]Set'th Valor
-Jedi Padawan-
MLS, Def 4240, Ench 3004, Heal 4000
Rebel Captain
FrF
Sosyal ağlarda paylaş

ya kardeşim hiç ugrasma kısa yoldan hallet eger hack yemıs isen ve roll back istiyorsan gm i buldugun yerde veya custommer supporttan yazacagın tek sey var tehdit baska bı sey den anlamıorlar bunlar sen banaka gıdıp bu yatırdın paraların iadesını istiyebiliyorsun yanı hiç bir mal ve hizmet almadım diyerek banka bi sorusturma sonucu sana iade ediyor ben yaptım ama charın banlanıyor tabi gm pek tınlamıyor ama siteden kol adminle muhattab olursan ya dedıgım gıbı roll bakc yapıyor senın bu işlemleri yapmaman için yada sen bu işlemleri yapıp paranı kurtarıyorsun bu kadar kolay .......[signature][hline]Nick : LeoNSeA
LVL : 61
Nation : EL MORAD
Job : Kasar Hood
N.P : 1x.xxx
Clan : EsCaPe
Server : Diez
Sosyal ağlarda paylaş

Sayın Leon,
Uzaktan işlem yönetmeliğine göre kredi kartın internetten kullanıldığında hesap özetine itiraz ederek ödeme yapamayabilirsin.Banka da ilgili bankadan bunu tahsil edebilir.

Ancak sorun bu değil.Bu örnek olsun ve insnaın emekleri çalınmasın.Şu anda çarım czde savaşıyor.Emek ise benim emeğim ve ben kullanmıyorum[signature][hline]www.hukuki.net
Sosyal ağlarda paylaş

son zamanlarda ve genellikle bizim oynadıgımız bu KE' de yasanan olumsuzlukları herkes biliyor.(Hac,item silibmesi, vs vs.)
Şahsen bir siteye uye olurken hic bir zaman baska bir uyeligimin sifresini veya kullanıcı adını kulllanmam.Sizinde bu dusuncede olmanızı beklerim.Bu sirkete dava acsanızda bir sonuca ulasacagınızı sanmıyorum.
Baska bir KE ile alakası olmayan siteye uye oluyorsunuz ve KE deki sifre ve ID'i kullanıyorsunuz.
Yapacagınız bir şey yok.Uzucu bir durum ama bu sorunlarla cogu kisi karsılasıyor.Ama tabir-i caizse kuyunuzu kendiniz kazmissiniz.[signature][hline]Ve Gözlerin Gelir Aklıma Ve Sözlerin..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LeoNSeA, 03 Aralık 2005 23:49 tarihinde demiş ki:
ya kardeşim hiç ugrasma kısa yoldan hallet eger hack yemıs isen ve roll back istiyorsan gm i buldugun yerde veya custommer supporttan yazacagın tek sey var tehdit baska bı sey den anlamıorlar bunlar sen banaka gıdıp bu yatırdın paraların iadesını istiyebiliyorsun yanı hiç bir mal ve hizmet almadım diyerek banka bi sorusturma sonucu sana iade ediyor ben yaptım ama charın banlanıyor tabi gm pek tınlamıyor ama siteden kol adminle muhattab olursan ya dedıgım gıbı roll bakc yapıyor senın bu işlemleri yapmaman için yada sen bu işlemleri yapıp paranı kurtarıyorsun bu kadar kolay .......

Arkadaşın yaptığını yap böylece banka para iade etsin o charda banlansın böylece mahkemeyede gerek kalmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ESTRON, 03 Aralık 2005 23:35 tarihinde demiş ki:
beyler yeni yıl yaklaşıyo die arkadaşlarla süper bi video yaptık izleyin kopun

http://rapidshare.de/files/8565457/cing_l_bels.rar.html

(arkadaşlar video değil tam hareketli resimler gif oluo galba=) )

hoca bu adamıda mahkemeye verin trojen var bu indirdiğimiz şeyde

[Bu mesaj AHMETSAMET tarafından 05 Aralık 2005 22:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Usko, 03 Aralık 2005 22:48 tarihinde demiş ki:
@alisinkay k2 ile görüşerek hacklendiğin tarihdeki bağlanılan ip yi öğrenebilirsin bu o tarih ve ip yi kullanarak hackleyen adresi bulursun.

Fakat bu konuda k2 sana yardımcı olurmu bilemiyorum.

Bole birsey dunyada mumkun deil ne yazik ki ;

Dunyada ip uzerinden arama haki ancak devleti sorunlarla hususlandirilmistir bildireyim..[signature][hline]www.inboxhosting.net Sinirsiz iletisim icin sinirsiz hizmet.
Sosyal ağlarda paylaş

Malesef şu ana kadar gönderdiğim hiçbir maile cevap alamadım.GM'lerde yardımcı olmuyor.O charın bana ait olduğunu paypal numarasından dahi ispatlayabilirken.GM'ler bırakın bana yardımcı olmayı accountumu bile banlamıyorlar.

Adam accountum ve yaklaşık 3 milyarlık malzemelerimle cz'de savaşıp duruyor.Ve basbas bağırıyor.Karakterimi 30GB'ye satılığa çıkarmış.

Herşeyden vazgeçtim bir daha bu oyunu da oynamam.Tek istediğim o hırsızın da banlanması.GM'ler bunu bile yapmıyor.Cypher'da dupe ve kospun bu kadar çok olmasına şaşmamak gerekir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...