Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Master Skill

mehmets

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bir sorum var.Lvl 61 den sonra exp'in yarıya düşmesinin master skil ile bir alakası var mı acaba.Bazı forumlarda okuduğum kadarıyla Master skili açılmayan charların lvl 61'den sonra exp'inde bir azalma söz konusu olmuyormuş.Bilgisi olan lütfen acil yanıt.
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman hangisi doğru :S
master olmayan bi tane char gidip bişi kessin ss alsın bakalım :-P[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

::PunK:: diye bi çocuk gördüm ares te adam muhteşem kasıo Apos partylerine alın bence 5 ok ta apos yatırıo pelerini de var :D
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu uydurmayın... Master lvl 60 da olunur... Exp penalty yani yanrım exp olayı lvl 61 de başlar. Master olup olmamakla expnin alakası yoktur. lvl 61 olan penalty'e dahil olur ister master questini yapsın ister yapmasın...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Beowolf, 05 Aralık 2005 13:58 tarihinde demiş ki:
alaksı yok özellikle denedim 61 de master oldum hiç bir alakası yok ha bu arada 61 lvl olup master olamayan arkadaşlar var priestlar onlarada xp düşük geliyor

hehehe gülünür zaten bende ondan priest bıraktım x de lwl 62 clan saolsun 62 ol master sin dedi de tırt :S clansız priest master olamıo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...