Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ares CZ

lupin

Öne çıkan mesajlar

said:
bilinc, 05 Aralık 2005 19:59 tarihinde demiş ki:
Oyunda en yanlış bulduğum şey ırklar... Human ve orc olmamalıydı. Orc ve dwarf ya da başka bişey olmalıydı. Bir ırkın human olması genel olarak oyuna ilk başlayanı human olmaya itiyor. Hemen itiraz etmeyin. Genel olarak diyorum. Oyunu hiç bilmeyen biri tiplere baktığında human seçmeyi tercih ediyor. Böylece player sayısı artıyor. Bu noob sayısının artmasını da sağlıyor doğal olarak. Orclar az olduklarından dolayı n00b sayısı daha düşük oluyor. ayrıca orc ırkını oyunu daha önce oynamış ve tecrübesi olan kişilerde seçiyor. üzeri half plate goblinli elinde sword breakerli horncrosbowlu humanlar dolu human basede. Ya da lvl 3x-4x mageler ezik cinsinden. ama bu tür playerlarden orc side da görmek zor oluyor, olsa bile çok nadir. Bunun nedeni de yukarda bahsettiğim şeyler...

ewet bro oyuncular genelde hep bilerek kötü ırkı seçerler genelde..:-)

peki sen niye insan oldun????[signature][hline]Photo Uploded...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cado, 05 Aralık 2005 19:41 tarihinde demiş ki:
said:
lupin, 05 Aralık 2005 08:23 tarihinde demiş ki:
Areste czde humanlarmı üstün yoksa orclarmı ? ama lütfen kendi ırkınızı üstün görüp söylemeyin. hangisi daha üstün veya daha güclü ... örneğin xigenonda orc denen bi kavram yok. humanlar yıkıp geciorlar.
artık orc lar yıkıp geçcek :D elt clanı orc oldu

elt clanı xiegnonda degilmiydi?waitforme falan?[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage
Np:135k+
Clan:KARIZMA
yıllar geçsede üstünden...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_KoRn3R0th_, 05 Aralık 2005 20:09 tarihinde demiş ki:

peki sen niye insan oldun????

Oyunu yükledim hiç bir fikrim yoktu. Karşıma human rogue çıktı. Zaten bu tip oyunlarda her zaman okçu olmuşumdur. Hah bana göre dedim ve seçtim.

Ha şimdi yeniden başlasam orc olur muyum? Hayır olmam. Bir çok arkadaşımın orc olmasına benim olmam için ısrar etmelerine rağmen olmadım. Human archerin o cool havasını hiç bir charda bulamıyorum. Asil duruyor...Yani bana öyle geliyor.[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 05 Aralık 2005 20:23 tarihinde demiş ki:
said:
_KoRn3R0th_, 05 Aralık 2005 20:09 tarihinde demiş ki:

peki sen niye insan oldun????

Oyunu yükledim hiç bir fikrim yoktu. Karşıma human rogue çıktı. Zaten bu tip oyunlarda her zaman okçu olmuşumdur. Hah bana göre dedim ve seçtim.

Ha şimdi yeniden başlasam orc olur muyum? Hayır olmam. Bir çok arkadaşımın orc olmasına benim olmam için ısrar etmelerine rağmen olmadım. Human archerin o cool havasını hiç bir charda bulamıyorum. Asil duruyor...Yani bana öyle geliyor.

bence en asil shelli human wairirorlar ve orc wairirorlar duruyor hem hayvan hem asil herkes gördümü kaçıyo oda bir başka alem...:-)[signature][hline]Photo Uploded...
Sosyal ağlarda paylaş

ya dun benı takıp eden varmıydı cz de bılmıyorum ama dun bende dehset bı çekiciilk vardı cz de kımı gorsem bana dalıyodu ve hiyar ın bırısı bana 2 kvurdu 497 defans a ragmen bu natıon transfer olmadan once humanlar full kb nın onundeler dı natıon transferden sonra olan oldu hersey tersıne dondu emre ultraslan poli bunlar daha cok nova town yapmaya basladı(benım Gorusum)[signature][hline]Dark_Shady lvl 60 %77.11
DeaTH_STaRe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...