Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Serenity

Catscratch

Öne çıkan mesajlar

• 3 ay sonra ...
DVD fos çikti ya eheh.. kopya dvd dogal olarak, görüntü kalitesi süper ama alt yazilar berbat. Adamlarin ingilizcesini yarim yamalak anladim. 40 dk boyunca konuya giriş vardi anladigim, aksiyon vardi yine ama aman aman deil yani. Güzel bi altyazi bulursam nette izlerim sonra anlatirim olmadi sinemasini beklicez artik.[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
şimdi seyrettim. eh işte bi film. beklediğim gibi çıkmadı açıkçası. Görsel efektler iyi, konu eh işte.. Ama Joss Whedon abimiz yine yapacağını yapmış ve en iyi dövüş dublorlerini tutmuş sanıyorum. Öyle ahım şahım bir aksiyon yok. Ama aksiyonun olduğu sahneler göz dolduruyor. Klişelerle dolu bir film olmasına rağmen, izlenmesi kolay. Yormuyor ve baymıyor. Ancak 2 defa izleyebileceğiniz bir film değil.
Aslında bunun Trilogy olacağı söyleniyordu ancak ABD hasılatının düşük olması sebebiyle proje yatmış olabilir.
Bizim gelecekte geçen adam gibi film izleme ihtiyacımıza karşılık olamamış bir bilimkurgudur kendisi. Bilimkurgu sussuzluğumuz sürmektedir. Ah ulan ah! Yok işte adam gibi bilimkurgu filmi :([signature][hline]MONO(b)LOG
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

13 bölümlük firefly adlı dizinin devamı niteliğindeki serenity adlı flimin dvd ripi çıktı..

Serenity DVDRip XviD-DiAMOND

ed2k://|file|Serenity.DVDRip.XviD-DiAMOND.CD1.(osloskop.net).avi|732147712|EE14845DF7BE164BCC958C23B6CA730F|/

ed2k://|file|Serenity.DVDRip.XviD-DiAMOND.CD2.(osloskop.net).avi|729296896|35B52B32E1086BE9DC65DA4C7AAFAC65|/

senkron olarak ingilizce altyazısı var şimdilik

http://www.divxforever.com/index.php?act=subz&CODE=03&id=23305[signature][hline]www.animeturk.net
www.kitap.perisi.com
www.kitaplarin.efendisi.com

türkçe mangalar için
http://www.flameriders.com

2000 cdlik ve 100 dvdlik anime listemi görmek için mail atınız
mailim:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...