Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

K.E nasıl bir oyundur?

Sniperdayi

Öne çıkan mesajlar

Cevap:
1)K.E. habire DC olunan ve bu yüzden saatlerce kastığın xp yi kaybettiğin,
2)Skill bug ların,Macronun kol gezdiği,
3)Dupe sayesinde işi bilenin parasına para kattığı, edebiyle oynayanın üç kuruş için saatlerce abbyse de kastığı,
4)Herkes aylarca lvl kasarken birilerinin parayı basıp 60 küsür char ve envayi çeşit item alabildiği,
5)Char haclemek isteyenlerin ekmeğine yağ çalacak kadar aptal bir şifre değiştirme sistemi sayesinde 100 lerce kişinin yeni şifrelerini alamadığı için, 100 lerce kişininde hacklenip şifreleri rahatca deiştirildiği için aylarca kastığı charlarıyla oynayamadığı ve bütün emeklerini boşa gittiği,
6)Önce kendi sitesinde sattığı programı sonraları illegal ilan edip yüzlerce kişiyi bannlabildiği,
7)Lag ın gırna gittiği,
8)Dupe yapanların deil de, aylarca kastığı paralarla bilmeden dupe itemı satın alanların bannlandığı,
9)Herhangi bir sorunla karşılaştığında premium deilsen(paran yoksa) muhattab bile alınmadığın,
10)ve daha sayamadığım bir sürü akla mantığa sığmayan,dürüstlüğün ve adaletsizliğin kol gezdiği bir oyundur.

Daha ne diyebilirimki; tüm bu olumsuzluklara rağmen oyunu oynamaya devam ediyordum ancak, bu malum şifre değiştirme saçmalığı nedeniyle 5 gündür charıma giremiyorum ve artık canıma tak dedi ve bu mesajı yazmam gerektiğine karar verdim.

Ben diyorumki; iş işten geçmeden birşeyler yapılsın, dupeler ayyuka çıkmadan dupe engellensin, macro ayyuka çıkmadan macro engellensin, lagdan oyunun b.ku çıkmadan laga çare bulunsun vs...
yani birşeyler bittikten sonra düzeltmenin faydası yok.
Daha da yazacaktım ama sıkılır okumazsınız diye daha uzatmıyorum. Desteğinizi bekliyorum[signature][hline]Karus
60 lvl Shadow Vain

Şifre değiştirme muhabbetine gitti charım, yalan oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...