Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

George Best'i Hatırlıyan olmadı....

tellos

Öne çıkan mesajlar

alpay varya hırslı=)
yapmayın arkadaşlar olay hırsla bitmiyo yetenek de lazım.Tabi beckham normların üzerinde bir oyuncu bir cok ozelliği var(iyi topa vuruyor,orta acıyovs.) ama verilen degerin altında bir oyuncu olduguda kesin, bu kadar ilgiyi kesinlikle oyunculuguyla kazanamazdı benim anlatmak istedigim bu, yoksa tipi güzel diye ingiltere milli takımı kaptanı yapmazlar.Haa bide G.Best'e duyulan saygı Beckham'a duyuluyomu acaba??Beckham Best'in tırnagı olamaz..[signature][hline]Hakan ŞÜKÜR;gelmiş,gecmiş,gelecek en büyük Türk forvetidir.(Rıdvan Dilmen)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Finrod, 05 Aralık 2005 10:20 tarihinde demiş ki:
said:
BulletRide, 03 Aralık 2005 09:27 tarihinde demiş ki:
David Beckham futbol dünyasının en büyük pazarlama yıldızı olmasının yanında bence üst sınıf bir oyuncu..Yaptığı ortaları,ara pasları yapabilecek çok az oyuncu var belki de yok...

yapma bullet adamın tek ozellıgı topa ıyı vuruyor bıde ıyı orta yapıyor hepsı bu sadece bunlarla futbolcu olunmazki.Beckham yıldız bır oyuncu tmm ama yıldız unvanını hakedıcek bıt futbol kesınlıkle oynamıyor
@Nos o laf alkolu ve kadınları degılmıydı:)

Fikrine saygı duyuyorum ama bence zaten topa iyi vurmak ve iyi orta yapmak takımı tamamen galibiyete taşıyabilecek özellikler...Ronaldinho kadar tekniği olamaz,Cristiano kadar hızlı da değil,bir Gravesen kadar fizikli değil ama hepsinden yeterince var onda...+ olarak kaç ülkede futbol okulu var adamın,yardım kuruluşlarına en çok para akıtan sporcu kesinlikle unutulmaz bir oyuncu..Kariyerinde Premier Lig Şampiyonlukları,FA Cup'lar,CL Kupası,Süper kupa,İngiltere'de 3-4 kez asist krallığı,Cl'de ve dünyada en değerli oyuncu olma ünvanı gibi ikonlar,bana göre yazında Dünya Kupasını öpüp,kaldıran kaptan da o olacak..Bir reklam yıldızı olması dışında +'ları var yani...[signature][hline]D'akmor
so 80's

Remember yesterday..
Walking hand in hand
Love letters in the sand..
I remember you
Sosyal ağlarda paylaş

Best pekte unutulmamiş ki, krallara layık bi cenaze töreni yapildi. Ben best i hiç duymadim şahsen ama büyük adammiş demek ki saygi duydum. 28 yaşinda futbolu biraktigi halde bu kadar sevildiğine göre çok çok büyük başarılara imza atmiş olsa gerek.[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...