Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nouma İnöünün Çimlerini Yedi (video)

SbNN

Öne çıkan mesajlar

said:
Passanger, 04 Aralık 2005 18:15 tarihinde demiş ki:
''Ben futbolu kendım ıcın oynamıyorum besiktas taraftarı ıcın oynuyorum cunku onlar benı benden daha cok sevıyor''
Bır dusunun 3 yıl oldu ama hala 21 numara cubuklu beko reklamlı besıktas forması gıyıyoruz.
Turkıyede hıcbır takıma oyle bır oyuncu gelmedı.Deliyse bizim gibiydi.Aykırıysa bizde aykırıydık.Pascal besiktas taraftarı ıcın cok sey ıfade edıyordu.
Su durumda gelsın aıltonu bedava gonderelım.Aılton gıyecegıne o formayı Pascal giysin gol atmasın 10 kısı oynayalım.Ama yuregıyle oynayan bır pascal olsun.
[spo1=Pascal Bizi Discoya Gotur...]FRANSADA DOGDU BESIKTASLI OLDU HELAL OLSUN SANA PASCAL NOUMKA PASCAL NOUMA!!![/spo]

bende derimki metin ali feyyaz gelsin
orta sahada ziya oynasın.. soytarılık yaparak şöhret olan bi adamdan bahsediyorsunuz..[signature][hline]My Space
Sosyal ağlarda paylaş

bugüne kadar beşiktaş forması giymiş , alt yapıdan yetişmiş futbolcularımız ruhsuzdu fransada doğup beşiktaşlı olan nouma mı sadece ruhlu futbolcu.. yapmayın gözünüzü seviyim.

adam zenci ,sempatik ve aykırı olduğu için bu kadar sevildi... kimse noumayı büyük futbolcu sınıfına sokmadı.. soksalar "doğduğu" ülkenin milli takım formasını giyerdi..[signature][hline]My Space
Sosyal ağlarda paylaş

bugune kadar beşiktaş formasını giymiş kişilere ruhsuz denilebilir çünkü giyenlerin beşiktaşlılıgı tartışılır ama ruhsuz dediğin alt yapıdan yetişen kişilere kimse ruhsuz demediki o senin bakış açın ben metin ali feyyaza ruhsuz diyen tek bir kişi göremedim veya onlar gibi olanlara.ayrıca pascalında sırf senin dediğin gibi "şov" yönü ele alınarak sevildiğini kabul edemiyeceğim çünkü sahada gerçekten varını yoğunu ortaya koyuyordu ha çok büyük bi star değildi ama en azından elinden geleni fazlasıyla yapıyordu.sen "şov" yönüyle bu kadar sevildiğini savunuyosun bence yanlışsın ama şöyle desen "sahada iyiydi cart curt şov yönü sevilmesinde + bir özelliği olmuştur " gibi bi söz söylesen eyvallah der geçerdim ama sen sevilmesini bütünüyle "şov" özelliğine bağlıyorsun ki bence bu yanlış..[signature][hline]god hates us all
Beşiktaş
Sosyal ağlarda paylaş

sen gösterebilirmisin ? bir ileri uç oyuncusu ile orta saha oyuncusu karşılaştırmak ne kadar doğrudur ? nouma ile anelka eşleşmesi sergen ile hagi eşleşmesi olur.sen şimdi anelka nouma diye sorarsın :) gönlümden nouma geçer ama anelka noumadan daha üstün.[signature][hline]god hates us all
Beşiktaş
Sosyal ağlarda paylaş

pascalın attığı golleri bi tek hagi attı türkiyede.ne anelka ne alex...sahada da delikanlı ..topunu da allahına kadar oynar..forvet dediğin savunma oyuncusunu korkutacak bacaklarını titretecek.pascal ın karşısında ayağı titremicek savunma adamı yok bence.. ölümüne pascal,ölümüne çarşıııııı[signature][hline]bir gülsen ağlayacağım,bir gülsen kendimi bulacağım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
adam zenci ,sempatik ve aykırı olduğu için bu kadar sevildi... kimse noumayı büyük futbolcu sınıfına sokmadı.. soksalar "doğduğu" ülkenin milli takım formasını giyerdi..

pascal nouma nın millî takım formasını giymemesinin sebebi psikolojik yapısıdır. fransa daki futbol camiası tarafından da dile getirilmiş olan bu gerçek yadsınamaz, bu birincisidir. ikinci olarak da metin ali feyyaz da; tamam beşiktaşa çok hizmetleri dokunmuştur fakat bu üç oyuncudan feyyaz beşiktaşı bir çek anlaşmazlığı yüzünden satmış (lütfen profesyonellik falan demeyin. beşiktaşlılık ruhu amatör ruhtur) fenerbahçeye gitmiştir. metin tekin in de karakteri tartışılır.[signature][hline]if u kill a man you are a murderer
if you kill thousands you are a leader
if you kill millions you are a god
Sosyal ağlarda paylaş

Nouma nın Fransa milli tyakımına alınmamasını o dönemin Fransa teknik Direktörü zaten çok net ifadelerle açıklamıştı..pascal Nouma herşeyden önce müthiş bi futbolcudur.Anelkanın Pascal dan eksiği olan şey yıllar önce kaybettiği hırsıdır* Yoksa şuanda Türkiyede zevkle izlediğim 3 futbolcu Anelka, İbrahim Akın ve Sergendir( oynadığı zamanlarda ). Pascalın elini şortunu soktuğu hafta Sayın G.birliği başkanı İlhan Cavcav protokol tribününde Ankaragüçlü taraftarlara kol hareketi yapmıştır.Pascala verilen ceza 7 ay olurken İlhan cavcava 15gün hak mahrumiyetidir.Şimdi sorarım size madem pascalın yaptığı hareket Türk örf ve adetlerimize ters peki ozaman İlhan cavcav ınki nedir?Pacal İlhan cavcavdan daha mı türktür?...Bu bizim yargı anlıyışımızın ne kadar şahıslara göre değiştiğinin bir örneğidir..Evet arkadaşlar pascal beşiktaşa alınırsa beşiktaşın ayıbıdır ama kazandığınız şaibeli şampiyonuklar sizin ayıbınız diil? Saolasun pascalın oynadığı dönemde de şampiyonluk kazandık tüm şampiyonluklarımız gibi alnımızın akıyla.Biz hala Futbolun saha da oynayarak kazanıldığına inananlardanız!!! Pascal gibi 2 adam gelsin ister şov yapsın isterse çimleri yesin.Enazından başka forma giycene gerçekten KEFEN giyer.Para için satmaz Beşiktaşımızı !!! Böyle bir futbolcu Beşiktaşta oynadığı için milyon kere gurur duyuyorum bu takımı tutuğum için.Ruhsuz adamın beşiktaşta işi yok adı bile anılmaz Beşitaşta ruhsuz adamın..[signature][hline]Mephistoooo STyle>>>>Querezma mephistoooo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...