Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nouma İnöünün Çimlerini Yedi (video)

SbNN

Öne çıkan mesajlar

http://rapidshare.de/files/8331461/nouma.wmv.html

Nouma İstanbula geldi ve taraftarlarla buluştu ardında dün gece İnönü Stadı'na gidildi ve bu orada çekilen bir videodur..

Adam çimleri filan yiyiyor inönü stadında..

Adam gerçekten Beşiktaşlı dün gece söylediği bir söz de şu:

''Ölünce beni İnönü Stadı'na gömün...''[signature][hline]I think i'm the NoelBab..
We can't forget him ..
We Love him..
God Bless him ..
I'm his reflection ..[b]

[b]Msn İçin : [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

o bir kral bu gün gastede vardı röportajı adam hasatsı beşiktaşın bence devre arasında geliyo pazcal nouma tekrar .
HEP BİRLİKTE
FRANSADA DOĞDU BEŞİKTAŞLI OLDU HELAL OLSUN SANA PASCAL NOUMA PASCAL NOUMA[signature][hline]BİRGÜN YÜKSELSEM BİLE HEP BİR SERSERİ KALACAĞIM ALL AYE'S ON ME!
erkek adam renkli takım tutmaz !!
Be$iKTa$

Sosyal ağlarda paylaş

işesin bide çimlere taraftar iyice hayran olsun[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Hımm sanırım Fenerbahçe'nin Pascal Nauma kadar belki daha da fazla sevdiği bir Uche'si vardı zaten. Ama hiç bir zaman Uche'nin Saraçoğlu'nun çimlerini yediğini hatırlamıyorum.

Neyse umarım ama gerçekten yürekten umarım bir yabancınızı gönderir Pascal'ı alırsınız. Böylece hem siz mutlu olursunuz hem de rakiplerinize yetişme şansınız kesinlikle kalmaz :)[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

fenerbahce pascalın peşinden az koşmadı . aziz yıldırım dauma kokayinman diye beşiktaştan genderti tıpkı pascal nouma gibi sonra bi seson sonra kendi takımına aldı yalanmı bunlar . hey yavrum heyyy[signature][hline]BİRGÜN YÜKSELSEM BİLE HEP BİR SERSERİ KALACAĞIM ALL AYE'S ON ME!
erkek adam renkli takım tutmaz !!
Be$iKTa$

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Smoke, 29 Kasım 2005 17:58 tarihinde demiş ki:
Hımm sanırım Fenerbahçe'nin Pascal Nauma kadar belki daha da fazla sevdiği bir Uche'si vardı zaten. Ama hiç bir zaman Uche'nin Saraçoğlu'nun çimlerini yediğini hatırlamıyorum.

Neyse umarım ama gerçekten yürekten umarım bir yabancınızı gönderir Pascal'ı alırsınız. Böylece hem siz mutlu olursunuz hem de rakiplerinize yetişme şansınız kesinlikle kalmaz :)
Bjk taraftarı Noumayı aykırı olduğu için seviyordu.Adam Bjk taraftarının kafa yapısına sahip kısacası.

Çimleri yemesi de aykırı olduğunun bir göstergesi.Bjk taraftarı Noumayı işte bu yüzden seviyor.[signature][hline]I think i'm the NoelBab..
We can't forget him ..
We Love him..
God Bless him ..
I'm his reflection ..[b]

[b]Msn İçin : [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

gelsin gelsin beşiktaş alıştı zaten 9 kişi fln oynamaya en azından 10 adam garanti[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NoS, 29 Kasım 2005 20:05 tarihinde demiş ki:
parasızlıktan artık nouma çim mi yiyor

Sulaleni satin alirda isterse..

Adamin vermek istedigi mesaj farkli tabi insanin anlama noktasi farkli yerlerde olunca boyle sonuclar cikabiliyor.
Fazla yuklenmeyin arkadasa[signature][hline]Bir leoparı sakın kuyruğundan tutma
Tutarsanda sakın bırakma

a.k.a homoid
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gellidus, 29 Kasım 2005 20:10 tarihinde demiş ki:
said:
NoS, 29 Kasım 2005 20:05 tarihinde demiş ki:
parasızlıktan artık nouma çim mi yiyor

Sulaleni satin alirda isterse..

Adamin vermek istedigi mesaj farkli tabi insanin anlama noktasi farkli yerlerde olunca boyle sonuclar cikabiliyor.
Fazla yuklenmeyin arkadasa
pardon benim i.q seviyem -20 olduğu için böyle anladım özür dilerim da ben salağım sen benim dalga geçtiğimi nasıl anlamadın süper zeka abi bak çok utandım karşında ben de zannettim adam aç ağzı kokuyo artık çim yiyo bu pardon abi :$[signature][hline] estranged
I knew the storm was getting closer
And all my friends said i was high
But everything we've ever known's here
I never wanted it to die
Sosyal ağlarda paylaş

bir bjk li olarak onu çok özlüyorum... şimdilerde onun gibi bi futbolcuya ihtiyacımız var... taraftarı gaza getirebilecek biri... onu kovup şambiyonluk kutlamalarında da stad a almayan serdar bilgili ye hala çok kızgınım.. yazık oldu.. inşallah nouma gibi çok futbolcuyla tanışırız...[signature][hline]I'm the Clansman!
Sosyal ağlarda paylaş

annenin izlediği maçta sahada adamın teki elini bi tarafına götürüp tutuyosa bu adam Türkiyeye girmemelidir! böyle bir ülkeyiz. beşiktaş alırsa beşiktaşın ayıbıdır.[signature][hline] i own j00
bLogger Mike
Voys (geri sayım : 176) says:
lan bana 50 mılyon versen 2 yıl köpeen olurum

Kuş avcısı, yedirmem helvamı!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...