Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şifre hatası ile ilgili Blackwinds'ten gelen cevap

Polithe1st

Öne çıkan mesajlar

said:
iamLight, 04 Aralık 2005 19:47 tarihinde demiş ki:
aslında osuruk mosurukl yanlış gelmemesi lasım kulağa bu arada sana yolladığım özel msj. a bakabilir misin ? ve cvp yaz pls (polifonik_osuruk)

lol..pm ye baktım..bakılcak bişey yok sen a.k kesmeye dvm et ben kasarım kendim.[signature][hline]server:Ares
Level 61/Mage %95
Np:130k+
Clan:KARIZMA

Sosyal ağlarda paylaş

ayıp ediyosun ama bak sana yemin ederim seni gördüm adamı party den attım hatta attım die küfür yedim pm ine baktım party dedin melee gibi adamım dedin bende du bakam şuna hafaf dalga yapam dedim dk kesiyom arkadaşa kasıyorum dedim gel sanada kasam dicektim (eziksin gibisinden) bi baktım şaka kanka dicektim ortamda yoktun yani şaka olarak başladığım işi .çarak bitirdim hay .tümü .ikselerdide yapmasaydım şaka ama sana karşı hep iyi duygularım var asla olamaz poli herkesin hzuurnda özür diliyorum olay anlattığım gib senin gibi dostu kaybetmek istemem :S[signature][hline]Nick:_LiGhT_DrAgOn_
Server:Ares
Level:61(Shadow Vain)
Np:72k da kaldık level kasıyom
Clan: Recruits
Sosyal ağlarda paylaş

evet düştüm ak exp.kasıyorum yaw..

light abi..bilen bilir 1 healer//1 ben apos dönüyorum ben cz de..12k exp gelio o yüzden melee gibi adamım dedim.bu 1.2.si pm attıgımda gayet ciddi cvp verdin ash knightlardayım kasıyorum falan diye.herneyse..[signature][hline]server:Ares
Level 61/Mage %95
Np:130k+
Clan:KARIZMA

Sosyal ağlarda paylaş

METEOR ATMAYI ÖZLEDİM :D login oyun aq geldi 4 gün sonra şifre :S 4 kişie mail attım :D

bu işin düzelmesi Black in sayesinde ise saolsun. :D fogot password un işi ise eyvalla K2 :p

Mail attıgım GM ler ise ty gm ler[signature][hline]DIEZ
PositivE
The_sTRom
Sosyal ağlarda paylaş

yaw beyler sımdı forgat pass den yapmaya calıyom ıd ıle maılı ıstıyor.. yazıyorum yı ne bı yazı yazmak ıcın bıyer cıkıyor ve submıt dıyede bı buton .. nabcaz oraya ne yazcaz anlamadım ben delı olcam yaw bı yardım pls eer black buralara bakıyosa bı yardım pls Turkıye saatıyle sımdı.. :)[signature][hline]ares
lvl 64 prıest
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AKI, 04 Aralık 2005 22:47 tarihinde demiş ki:
METEOR ATMAYI ÖZLEDİM :D login oyun aq geldi 4 gün sonra şifre :S 4 kişie mail attım :D

bu işin düzelmesi Black in sayesinde ise saolsun. :D fogot password un işi ise eyvalla K2 :p

Mail attıgım GM ler ise ty gm ler

umarım bilerede gelir:(
benim hiç umudumkalmadı artık:(
poliye verdik idleri beklmekten başka yolumuzda yok ..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...