Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hack/ks/vs ama yinede cz gibisi yok :)

Polithe1st

Öne çıkan mesajlar

ya simdi ben izninizle bi kaç soru sorucam, fake uyeler huzur bozmasın diye mecburen okuyorum forumu. bazi terimleri biliyorum ama bazilarını bilmiyorum
mesela cz ne demek? dc olmak var(disconnect demek oldugunu tahmin ettim) pk yapmak ne demek? topicle alakası yok ama zaten topicle alakası olmayan mesajlara kimse bişe demiyor burda, bana da demeyin[signature][hline]l am a nice shark,
not a mindless eating machine.lf l am to change this image, l must first change myself.Fish are friends, not food!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dory, 04 Aralık 2005 22:43 tarihinde demiş ki:
ya simdi ben izninizle bi kaç soru sorucam, fake uyeler huzur bozmasın diye mecburen okuyorum forumu. bazi terimleri biliyorum ama bazilarını bilmiyorum
mesela cz ne demek? dc olmak var(disconnect demek oldugunu tahmin ettim) pk yapmak ne demek? topicle alakası yok ama zaten topicle alakası olmayan mesajlara kimse bişe demiyor burda, bana da demeyin

Cz = Colony zone işte bu harita da karşı ırktan elemanları öldürüp national point kazanıyosuz. Buna da PK deniyor..[signature][hline]ShadowHunter
Olimpia
n00bz
lvl5x

Her yeni patchda cz bi başka güzel.. Kısa bi süre de olsa..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dory, 04 Aralık 2005 22:47 tarihinde demiş ki:
yani PK ultimadan bildigim kadarı ile player killerdı. ama PK yapmak ne demek? yani player killer yapmak hönk?

İllaki Zeki Müren türkçesi konuşçak değil herkes ;)[signature][hline]ShadowHunter
Olimpia
n00bz
lvl5x

Sosyal ağlarda paylaş

bak hala laf sokma cabası içinde. sevgili arkadasım tabiki düşünmez oyunun içinde olanlar, ben bilmedigim için sordum illa kıllatıcak mısınız?[signature][hline]l am a nice shark,
not a mindless eating machine.lf l am to change this image, l must first change myself.Fish are friends, not food!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dory, 04 Aralık 2005 22:54 tarihinde demiş ki:
bak hala laf sokma cabası içinde. sevgili arkadasım tabiki düşünmez oyunun içinde olanlar, ben bilmedigim için sordum illa kıllatıcak mısınız?

Ne laf sokması önce düzgün oku yazdığımı. Mantıklı bi şekilde soru sordum . Bunnca zaman oynuyoruz ama aklımıza hiç gelmedi bu diyerek sordum bu soruyu. . Bi de kıllnasan ne olucak?[signature][hline]ShadowHunter
Olimpia
n00bz
lvl5x

Sosyal ağlarda paylaş

"senden başka düşünen var mıdır" ne demek? soru sordum, canım sıkılıyor anlamadıgım şeyi okuyunca, yanliş olan ne?[signature][hline]l am a nice shark,
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...