Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

artık birisi dur desin.

tolga8889

Öne çıkan mesajlar

Arkdaşlar benim 63 lvl charım vardı ve +8 shardlar silindi tamam anladım dupe cıktı shellerimi sattım kendim +8 mirage yaptım o itemler de server geri alındı die gitti sonra bir şekilde gm ile bu konu hakkında tartıştım. Ve charım incelemeye alcağını soyledi.
ve dün ben doğum tahini sallamıştım
dün charım clandan cıkarmışlar bris. bana telefon actılar id yazıyorum yanlış şifre diyor
başka charla girdim cocukla konuştum ben charı satın aldım dedi
kimden aldın diyorum sadece polat die birisi diyor
yani artık gm nin benim charım sattığını düşünüyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tolga8889, 04 Aralık 2005 23:17 tarihinde demiş ki:
Arkdaşlar benim 63 lvl charım vardı ve +8 shardlar silindi tamam anladım dupe cıktı shellerimi sattım kendim +8 mirage yaptım o itemler de server geri alındı die gitti sonra bir şekilde gm ile bu konu hakkında tartıştım. Ve charım incelemeye alcağını soyledi.
ve dün ben doğum tahini sallamıştım
dün charım clandan cıkarmışlar bris. bana telefon actılar id yazıyorum yanlış şifre diyor
başka charla girdim cocukla konuştum ben charı satın aldım dedi
kimden aldın diyorum sadece polat die birisi diyor
yani artık gm nin benim charım sattığını düşünüyorum...

Dur! Abi eğer ciddiysen ki son zamanda böyle haberler yayılmaya başladı.. Yandık ki ne yandık..[signature][hline]ShadowHunter
Olimpia
n00bz
lvl5x

Her yeni patchda cz bi başka güzel.. Kısa bi süre de olsa..
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar gm char satıyormu satmıyormu bilemicem bu password hatasından dolayı şifre ve id bilinen birçok char kolayca elde ediliyor ve sahibide sanırım alamıyor veya gm e ıspatlaması lazım birçeşit ama account alıyorlar id ve şifreyi bilenler mailine kadar degişiyor..[signature][hline]Areste ALınık +8 Shard +7 Dark Vane Özel msj atsın satmak isteyenler..
Sosyal ağlarda paylaş

ya eger önceden biri senin id ni ve şifreni biliyosa az çok aklı başka işlere çalışan biriyse bi ara site düzelmişti mail falam deişiyodu o ara maili deiştirdiyse ..bu son pasword reset olayında charı ele geçirmiş olabilir benim iki tane lvl 60 char gitti ve geride alamıyom..[signature][hline]"Komşularından av kapmak aslanlara ayıptır, köpeklere değil.
dünya alimin kıymetsiz oyuncağı, delinin de değerli salıncağıdır(Mevlanadan)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...