Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Areste 12 tane lvl 70

Buyse

Öne çıkan mesajlar

1 tane bi edit char yok Ben oyuna başladığımda (takriben 1 yıl önce) bu adamlar 60+ idi ve daha niceleri var oyunu bırakmış sen lvl almaktan sıkıldığın için yada party bulamadığın için sana çok zor gelebilr. Bide bu adamların zamanında Cz de Harpy yapabiliyodun SoulSlyer ın Apos keserek mi 70 olduğunu sanaıyosun yada MonsterKilli n Ben 62 iken Adam cz de harpy spotu mu çalıyodu o zamanlar 65 falandı.[signature][hline]server:Ares
class:Elmorad Wairor
lvl:64
np:50k
Swift...Baba beni kastırır mısın?!!! Slm baba Türk müsün? Clan pls!!! Aga Party pls!!! ...
Sosyal ağlarda paylaş

dün insanların nasıl 70 olduğunu anladım oldies clanı 5 mage bi ben bide varıyor :D iki raven spotunun arasına yerleş mişler puppies falan bi oraya bir buraya 5li 5li raenların ömrünü tükettiler öle kasıyolar yani devronu golemde görüyorum bu aralar eslantta solo kesiyor insanlar kasmayı biliyor yaanbi editle alakası yok yalnız 70 oluşuna inanmadığım tek kişi otiksom_pl die biri var birden çıktı ortaya...[signature][hline]Fanatiğin bi üst versiyonuyum :D
Sosyal ağlarda paylaş

karedeş cz harpyi ben biliorum hatta 2 spot raveni tek basıma bliz frost nogva ile voke de yapıyordum. ancak öyle öyle 70 e kasılmaz. hele 20 kişinin öyle kastıgını düşünüyorsanız ben siz ujio yu ornek gosteririm. adam oyun basından beri lvl kasıo hala 70 olamadı[signature][hline]ares
lvl 61 e.lord
runingamoks
sattım gitti

silkroad online
erguvan
lvl 20+

Sosyal ağlarda paylaş

Buyse... 12 tane lvl 70 ise eğer areste çok az bir rakammış. Sadece Illuminatyde 5-6 tane 70 lvl adam var ve lvl 71 olmak için bugın kalmasını bekliyorlar 70.99 da. Ve bunların hepsi Ke de değil KO da kastılar cz harpyde. Lvl kasmak eziyettir ve sen eziyeti çekemeyenlerdensin sanırım. Edit char falan yok gayet legit lvl 70 ler. Ama Cyberde lvl 70 ler var ki işte orası komik...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buyse, 04 Aralık 2005 15:51 tarihinde demiş ki:
karedeş cz harpyi ben biliorum hatta 2 spot raveni tek basıma bliz frost nogva ile voke de yapıyordum. ancak öyle öyle 70 e kasılmaz. hele 20 kişinin öyle kastıgını düşünüyorsanız ben siz ujio yu ornek gosteririm. adam oyun basından beri lvl kasıo hala 70 olamadı

Buyse senin hala ko da işin ne lem git zikroad oyna sen :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buyse, 04 Aralık 2005 15:19 tarihinde demiş ki:
aynı istatistikte şu da var

Chitin Shield(+8): 10

bravo butun dupeler siliniş.

neden +8 shell dupemi oluyor ? benimde var ve dupe deil kaç wipe dan geçti +8 shell diye dupe olcak die birşey yok..[signature][hline]Areste ALınık +8 Shard +7 Dark Vane Özel msj atsın satmak isteyenler..
Sosyal ağlarda paylaş

bakın areste tek lvl 70 edit karakter :: DOG:: adlı sin'dir ki oda oynamıyo hiç göremiyorum 1-2aydır..

Buyse bu dediğin adamlar edit deil ancak ve ancak editimsi gibi bişeydirler bu 70 olan adamalrın Hepsi demiyorum 0000,Soul_Slayer,NYchris,MorbidIyTwisted ve 1kaç kişilere GM veya Admin herneyse..bu kişilere %50 exp scrool verdi bu scrool yanlızca lvl 1-40 arası kullanılabilen scroolardır ama GM bu scrooları editleyip kolayca kullanıp 70 olmalarını sağladı...

düşünün lvl 65 adam gold pre varken 8k exp alıyor trolden... %50 scroluda kullanınca 12k exp olmuş oluyorku bu exp oldukça gratz bişey yane....lvl60dan 61e kasarmış gibi zorlanmadan kasarsın 70'e...olay budur bundan ötesi yok.....[signature][hline]Photo Uploded...

[Bu mesaj _KoRn3R0th_ tarafından 04 Aralık 2005 18:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_KoRn3R0th_, 04 Aralık 2005 18:08 tarihinde demiş ki:
bakın areste tek lvl 70 edit karakter :: DOG:: adlı sin'dir ki oda oynamıyo hiç göremiyorum 1-2aydır..

DOG edit degil Gavok'un ebay'den alindiktan sonra name change ve nation transfer olmus halidir.[signature][hline]yeşil vadiii... iyidir..... lütfü de iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Cursed-, 04 Aralık 2005 17:39 tarihinde demiş ki:
said:
Buyse, 04 Aralık 2005 15:19 tarihinde demiş ki:
aynı istatistikte şu da var

Chitin Shield(+8): 10

bravo butun dupeler siliniş.

neden +8 shell dupemi oluyor ? benimde var ve dupe deil kaç wipe dan geçti +8 shell diye dupe olcak die birşey yok..

:S:S[signature][hline]Name: :::JawS:::
Server : Ares
Clan :A_FEW_GOOD_MAN
NPS : 1XX.XXX
LVL : 64
Not : Ölüm Kapını caldıgında ah edıp wah edip inleme bu halinle tanrıyı inciltmiş olacaksın o geldıgınde coktan gitmiş olacaksın
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 04 Aralık 2005 18:14 tarihinde demiş ki:
said:
tosun_pasa, 04 Aralık 2005 18:11 tarihinde demiş ki:
DOG edit degil Gavok'un ebay'den alindiktan sonra name change ve nation transfer olmus halidir.

sorry görmemisim xD
ama gavok zaten orctu nation transfer die bi sey yok yani :)

hmm olabilir.. nedense el morad'daydi diye hatirliyorum. neyse, aldi da noldu zaten. verdigi onca para adamla dalga gecmek icin bahane oldu millete.[signature][hline]yeşil vadiii... iyidir..... lütfü de iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...