Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Olympia'da koxp

Braweheart

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Ares'te 8 aydır oynuyorum hadi değişiklik olsun diye olympia'da char actım.Ben 1 gunde 30 lvl olmuşken ki sabahtan akşama kastım herifler ertesi gun 45-50 olmuş.nereye gitsen eline oku alan oturduğu yerden lvl kasıyor.şimdi gelde orada oyun oyna.Aynı olay tum serverlerde var Ares'te hiç adını duymadığım 8 aydır görmediğim adam bana cz de 1800 çakıyor bu adam uzaydanmı geldi.biz hakkımızla kastık uykudan fedakarlık ettik 8 aydır adamlar 1 ayda geliyor bizim 8 ayda geldiğimiz yere buna çözum bulunmassa hakkıyla kasanlar çok mağdur olacak.[signature][hline]karakter: paper mage
level:61
ırk: elmorad
np:** k
Not: Düpenizinde Wipenizinde iteminizinde Oyununuzunda Paranızında Cash'inizinde Serverlerinizde ( Devam Edicek - Çok Yakında Tüm Müzik MarketLerde ve KvK MağazaLarında!)
Sosyal ağlarda paylaş

Hicte legal deil soliceem ama bi yerde hakediolar yapana yapacaksın arkadas!!! Sonrada adımız cıksın neden stfu turks die topic atılsın dimi :P[signature][hline]vampire oyunu:
vampirler artık çözüm yolu bulamaz ve içlerinden biri derki:
-sabah ola hayır ola

taze pc bir mage'dir ve dar bir bacadan gececektir:

dm: baca cok dar, sigmiyorsun
buyucu: invisible olup tekrar deniyorum
Sosyal ağlarda paylaş

hayırlı olsun kardeşim yeni lvllin gerci ben aresteyim ama:P[signature][hline]karakter: paper mage
level:61
ırk: elmorad
np:** k
Not: Düpenizinde Wipenizinde iteminizinde Oyununuzunda Paranızında Cash'inizinde Serverlerinizde ( Devam Edicek - Çok Yakında Tüm Müzik MarketLerde ve KvK MağazaLarında!)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...