Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sifre deistiremeyen arkadaslar bi baksin...

NightHunter666

Öne çıkan mesajlar

az önce bir arkadasima söyledim sifre deistiremeyenler war die o da dedi ki nedenini söyliim...
sifre deistirirken 8 ila 13 karakter girin diyormus fakat en fazla 11 karaktere kadar izin veriormush eger 11 karakterden fazla kullandiysaniz yazdiginiz sifreyi ii ce düsünün ve ilk 11 karakterini yazarak girin belki bir ise yarar...[signature][hline]::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

ben hala K2nin random sifresiin kullaniyorum bir seyler olur die killanmistim... bi kere pw reset yedim 1 gün beklemistim gene riske atmak istemdim ;)
ama sizi ümitsizlendirmek gibi olmasin ama bu ish baya uzun sürebilir cünkü tek sorunlu benken 1 gün beklemistim ( gerci bana gm'nin yanlis sifre verme sonucu bekledim ama neyse ) su an pw maduru cok arkadas var bunlar zamanla düzelir ama ne zaman ^o)[signature][hline]::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JoNyBLaCk, 03 Aralık 2005 02:44 tarihinde demiş ki:
AKI yeter be paso bana dalıyon :D ben _tikito_ .. dün czde döndün bana saydırdın paso zor kurtuldum senden :D pls dont kill me

asdasda parasite malice attırıp dalmasını bılıyon ama dımı :D sorada vurma dıon he indiririm aşşağı walla :D:D[signature][hline]DIEZ
PositivE
The_sTRom
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JoNyBLaCk, 03 Aralık 2005 03:06 tarihinde demiş ki:
Akı ben attırmıyom valla :D sana öyle kalleşlik yapmam ahhaha sen malice parasite yesende talia dd takıyon gene ölmüyon :D şişşt cidden furma bana :horace:
ok :D[signature][hline]DIEZ
PositivE
The_sTRom
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar benim mailime gelen mesajı aynen aktarıyorum:

Hesabiniz yenilendi ve sifrenizi tekrardan yaratabilmeniz icin tekrardan Knight Online''a giris yapin. Lutfen gercek email adresinizi kullaniniz. Email password''unuz icin lutfen Inbox inizi ve Bulk email kutusunu kontrol ediniz. Tesekkurler, Knight Online Musteri Hizmetleri Your account has been reset so you can regenerate a new password the next time you log onto the Knight Online Website. Please remember to use a valid email address and also check your BULK folder and your INBOX for new password email. Thank you, Knight Online Support[signature][hline]Nick:Obi_WaN_TR
Server:Ares
Nation:El Morad
Job:Kasar Hood
Level:6X
Clan:CHOSENs
NP:1xxxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 03 Aralık 2005 02:21 tarihinde demiş ki:
az önce bir arkadasima söyledim sifre deistiremeyenler war die o da dedi ki nedenini söyliim...
sifre deistirirken 8 ila 13 karakter girin diyormus fakat en fazla 11 karaktere kadar izin veriormush eger 11 karakterden fazla kullandiysaniz yazdiginiz sifreyi ii ce düsünün ve ilk 11 karakterini yazarak girin belki bir ise yarar...

teşekkürler işe yaradı son rakamı sildim kabul etti şifreyi!!
Sosyal ağlarda paylaş

yaw beyler napıyokı bunnar bole maıl yazın dedı yazdık hala gelmedı bısey.. eskı sıfrede gırmıyor nezamn duselcek bu 61 mage 61 rogue ıkısıde gırmıyor yaw delı olmamak elde deıl nabcaz yanı pm atıyoz gmlere ılgılanmıyolar bıle ne kı bu bole....[signature][hline]ares
lvl 64 prıest
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...