Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Massive Hakkında

Dexteriyus

Öne çıkan mesajlar

Şöyle bir düşüncem var o yüzden sordum; 60 lvl'da 57 debuff verip torment 45 de heal verip 1920 heal açıp birde int. priest olursam muhteşem bir char olur o yüzden merak ettim. Eğer bu dediklerimi yaparsam massive'i açamıyorum. [signature][hline]Server: Diez
ID: Holydexteriyus
LvL: Bugünlük 58
Clan: Hanedans
Np: 5xxx

[Bu mesaj Dexteriyus tarafından 02 Aralık 2005 15:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Çok alakalı degil ama, slow atınca ya da reverse life, scroll kullananları etkilemiyor değil mi? Malice etkiler mi peki ac scroll kullananları? PArasite etkiliyor mu bi de?[signature][hline]"Confess ten times and it becomes a habit, confess a hundred times and it becomes an obsession, confess forever and it becomes your destiny"
Ms. Bega
Sosyal ağlarda paylaş

dextritius cz de cok karşılaştık seninle ama massiveyi bilmemene şaşırdım dogrusu neyse masssive gerekli olsada olur bi skill değil tam tersine ölümcül bir skildir özellikle scrooll kullanmayan lar için zira rogua warrior prieste attıgın zaman %20 ap duşurmekle kalmıor ap veren wolf gibi skilleride silior tamamen 2 warrior la kapışacaksan di
rek 2 massive at dal 2 65 + warriora[signature][hline]MYKO:LooK_BacK(61)
ares:LadyBlood(58)
diez:BigBeaR(59)
ixigenon:LooK_BacK(58)-WhoWillDie(61)-DieForU(61)
Beramus:dumi(68)
OMG Yine Dumi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...