Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warrior abililerim Yardım Plz..

Korku

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar Mageden sıkıldım yeni serverda bir warrior açtım şu anda lvl 44 ama ben tam nasıl kullanacamı bilmiyorum.
Ole sallama yontemleri değil...
1.Skılleri ve stattları nasıl vermem gerek.
2.Ağırlıklı olarak lvl kasarken hangi skılleri kullanmam lazım.
3.Boss keserken hangi skılleri kullanmam lazım..

Yani Ben mage idim misal yaratığı dondurmak için solit filan atardım rahatca keserdim.Warriorda bole birşey varmı yaratığı kıtleme savunmasını kırma gibi.
Şimdiden Teşşekkürler..

Dipnot:İnformer abi sen ozel pm atabilirsin warrior combosunu xD Söz Kimseye solemem :D[signature][hline]Tanrıdan Diledim Bu Kadır Bu Kadar Dilek
Bana Kısmet Değil Dızınde Yatmak Aman Aman
Dızınde Yatıpta Yuzune Bakmak Aman Aman

Gel aman aman yanıma kıyma bu yazık canıma
Bir kara kaşın bir kara gözün eriğiyor halına...

Piskopatım Uleeee Tırşık Tırşık
Sosyal ağlarda paylaş

Warior kadar az skill kullanan ırk yok.

pk için : ilk vuruş Scream sonra Sword dans (bazıları leg cut atıyo Scream den sonra)
Exp için: Mp absorb hanberd ile cleave vuruyorum mana dolunca Sd (Mana absorb silahın yoksa hodwink)
Boss için : sword dance sağdece :D[signature][hline]server:Ares
class:Elmorad Wairor
lvl:64
np:50k
Swift...Baba beni kastırır mısın?!!! Slm baba Türk müsün? Clan pls!!! Aga Party pls!!! ...
Sosyal ağlarda paylaş

daha önceleri 45 e kadar def. veriliyordun ama artık woker olayı kalktıgı içinn pekk önem arzetmiyorr.her lvl atadlgında bi atac def. vermen daha mantıklı.... str ve hp olayayında ise;su anda lvl 41 oldugu için agırlık str vermen daha mantıklı,chhitn giymen içinn hp de 90 olaması geriyorr..
xp olayında kullanacgın skill lvl 41 oldugu için en faz carving ve hoodving olucakk...
bosss kesme olayınıda 60 + olduktan sorna düşünürsen iyi olurr..:-D

hector0330
warrior
lvl 63 dü
w00t daydı
çalındı:(
Sosyal ağlarda paylaş

Level 60 a kadar kastığını varsayarsak;

1-)

a-) Attack skill in 60 olması gerekiyor, defence skill inde de 40 a kadar verirsen ( ki yanlış hatırlamıyorsam level 40 skill i resistlerle alakalıydı ) iyi olur.

b-) Stat pointlerin Health ve Strength üzerine dayalı. Level 60 da master olduğunda Shell giyebiliyorsun, shell pauldron 94 Health point ister dolayısıyla level 60 a kadar minimum 90 Health point kullanmak zorundasın. level 58- 59 gibi Health point ini 94 e tamamlamaya çalış ki shell giymek için tekrar level kasmak zorunad kalma.

2-) Eslant Apos da level kastığını düşünürsek, MP absorb bir weapon ile hoodwink skillini kullanırsın.

3-) O level da boss kesemezsin ama yine level 60 olduğunu varsayarsak bütün skillerin "leg cut" ve " Sword dancing" den ibaret olacaktır. SD çok mana yer, o yüzden çok sayıda soul pot filan bulman gerekicek.[signature][hline]The time of my defeat is through
I'm totally going to pwn you
Instead of my fingers i'll use my toes
I'll still play way better than you
Thats what i'll do
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...