Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyunda "Güven" Kelimesi

SyLvAnNnN

Öne çıkan mesajlar

Ya bu oyunda güven kelimesinden eser yok .Güven belkıde dunyadki en güzel duygularından bırıyken bu oyunda karsımıza cıkmaması ne garıp dımı .güven ,bir ınsanın karsındakı kıseye verdıgı deger dır bence guven ınsanların arasında yasanan deger alısverısıdır .İste bu oyun bızı bu guzel duygudan mahrum edıyo bence ,oyunda herkes karsındakı kısının yaptıgı her harekette bır art nıyet arıyo ,her davranısını sorguluyo ,mesela kendımden ornek vereyım mesela bırı bana potıoum bıttıgı ıcın trade attı bende fazla var vereyım dedı .benım aklıma gelan ılk dusunce "bu adam nıye bana yardım edıyo acaba trade hack mı var "dıye sacma bı dusunce gelıyor ,1.5 sene bı clanda kalıyorum hıç cekındemeden sıfremı clandakı bır cok kısıye verıyorum ama o clan 2 gun once clana gıren kısılerı tercıh edıyo onlara deger verıyo nedenı ıse onlara sagladıgı yarar yanı maddıyat. moradona gıdıyorum ıtem alıcam ya dupeyse dıye hıc bır kımseden bısı alamıorum ,bırıne cok acıl para lazım oluyo borc verıyorum parayı gerı almak ıstedıgımde verdıklerı cewap "sen kımsın" oluyo .ıste u oyun ınsanı bu kadar acız duruma dusuruyo ınsanlara gercek hayatta bıle guvenımı azltıyo belkı yasımın tam buyuk ıle kucuk arasından bısı olmasından kaynaklanıo olabılrı ama ben yasım ıtıbarıyle hayattakı bazı ana kuralları ogrenmek zorundayım bunların basındada guven geldıgı ıcın bunu yazma geregı duydum gercekten hayatta belkıde olmassa olmaz hıslerın basında guven gelıyor .insan nasıl yanlız yasıyamazsa ,bırıne guvenmeden de yasayamaz .Benım tek uzuldugum "guven" kelımesının anlamını ben bu oyundan ogrendım
güven=yanlızlık ...[signature][hline]Nick:Eskı ( []Sylvan[]) yenı (Destructionpriest)
Lvl:6x
Np:xx.xxx
Nation:El Morad
Clan:
Job:Paladiin
Düşmanlarım:Cıbırlar

Sosyal ağlarda paylaş

said:
SyLvAnNnN, 03 Aralık 2005 19:22 tarihinde demiş ki:
güven=yanlızlık ...

Onun gibi bir şey.. Benim bu oyunda güvendiğim 2-3 çıkar güvendiğim o kadar. Hep diyorum bu oyunda babana değil annene bile güvenmeyeceksin...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 03 Aralık 2005 19:25 tarihinde demiş ki:

Hep diyorum bu oyunda babana değil annene bile güvenmeyeceksin...

evet oyunun felsefesı bu olmus bundan sonrada degısmez zaten[signature][hline]Nick:Eskı ( []Sylvan[]) yenı (Destructionpriest)
Lvl:6x
Np:xx.xxx
Nation:El Morad
Clan:
Job:Paladiin
Düşmanlarım:Cıbırlar

Sosyal ağlarda paylaş

ben bu oyuna ilk başladığımda hiç bişey bilmiyodum. ama benim bu oyuna başlama sebebimden biri oyunun online olmasıydı. biride; bu oyunu oynayan bi internet cafe var bizim burada. buradaki oynayanlar birlik içinde oynuyolar.birbirini kazıklamak yok. her türlü birbirine yardım ediyolar. beraber item kasıyolar. lazım olana gidiyo hep item. parayı ihtiyacı olana veriyolar. yani sizin anlayacağınız ko da olması gereken gibi oynuyolardı..
işte benim oyuna başlamamı sağlayan nedenlerden biride buydu. hep birlik beraberlik içinde geçiyo oyun sandım. ama daha oyuna başladığım anda bana çıkan 1 opal için bana kazık atan oldu. bu işte beni ilk başta oyundan soğuttu.ama herkes biliyo oyuna başlayan bırakamıyo. sonrada hep kuşku ile oynadım.
Nİye bütün ko oynayanlar ilk başta gördüğüm kişiler gibi oynamıyolar ki!.. :'( :( :'([signature][hline]nick: BaqHoMeT
Server: Olympia
Irk:Karus(warrior)
LvL:42
Sosyal ağlarda paylaş

az önce yeni konu açmıştım.Clan lideriydim.Yaklaşık 20 kişilik clanımızı da hırsızlar dağıttı.Clandaki en büyük özellik kimse küfür etmezdi.Ve herkes birbirine güvenirdi.Kişiliği iyi olan civcivleri bile alırdık.o civciv 4 günde lvl 44-45 lerde elinde +8 silahla dolanırdı.Ama işte hacklediler.Ve premium üye olmama ve üyeliğim sürekli devam etmesine rağmen charımın ve accountumun isminin kendi adım ve soyadımla aynı olmasına ve dünyada ikinci bir ali sinkay olmamasına rağmen şifremi geri alamıyorum.Üstelik kendi kredi kartımı 3 kez kullandım.

Güven mi.Kardeşim hırsız her yerde hırsızdır.[signature][hline]www.hukuki.net
Sosyal ağlarda paylaş

baslarda bende senin gibiydim sora güvenebilcegim arkadaslar oldu bana güvenenler oldu aresde cogu kisinin charinin sifresini verip kasmami istedi ne lazimsa almami filan istediler ama herkese yapmadim bu isi geyik1 real_tr666 harici kimsenin charina girip bi sey yapmadim yardim filan clanimdaki nerdeyse herkes lvl kasma olayini biraktigim icin clan kuraliydi 60 olanlar harpy slotunu birakip lazim olunca geliyordu sadece lvl kasmak pm atiyolardi benim sifremi sadece geyik bilir baskasina vermem onada cok güvenirim hic bi seyimin gitmiyecegini bilirim gitsede sallamam bile cani sağolsun yaptigi yardimlar yeter artar bile güvenecegin kisiler bulamani dilerim ben gözüm kapali +8 shell verebilcegim dostlara sahibim banlanmadan önce +8 shardlarimi arkadasima vermistim vede 62 scroolumu simdi onlar duruyor 1ini satip para yapmis item yapmis bende yawasdan kasiyorum gene bugün 50 olurum tek sorun arkadaslar beni partye alamiyor lvl difference:D[signature][hline]nick:buro_(gene banlandim)
clan:gene dagildi(kaderim bu)
server:xigenon
lvl:62
np:1.5k ama daha yeni basliyoruz:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...