Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

61 lvl adam 4 taşla kalkarsa ?

nanick

Öne çıkan mesajlar

selamlar..
geçtiğimzi günlerde başıma böyle bir olay geldi.
kendini bilmez bir kişi apsotlelerin oraya kadar stone golemi çekmiş.hayvan arkamdan bana saldırdı.bende heal verdim kendime. arkadaşımı kurtarayım derken bu sefer apostle çaktı bana ve lr olmadığı için kilitlendim ..
velhasıl kelam.olayın şokunu atlatamadan daha, tam arkadaşlardan reser isticekken, 4 taş dengesiz reserin biri beni kaldırdı ..

şimdi bu konuda benim ne yapmam gerekiyor?
bana sormadan, reser istiyormusun yada kaç taş istiyorsun yada lvlin kaç demedin, beni kaldıran resere nasıl bir ceza gerekir?
bakın ss aldım.umarım doğru işlem yapmıuşımdır :D

[signature][hline]ares
lvl 61
preist - buffer
hala paladin olamadım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya onun taktiği var :) Bug mı bilmiyorum o yüzden anlatmiyim..Bende 2 makina olduğu için gerek duymuyorum ve birde rezzer olduğu için karakterim ölünce direkt oyundan çıkıyorum sonra öldüğü noktaya rezzerla geliyorum ve ölen charla girip rezerlada resliyorum :P[signature][hline]Jabba

Sıfatlar ve ünvanlar gelip geçici şeylerdir!..

[Bu mesaj Jabba tarafından 03 Aralık 2005 23:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jabba, 03 Aralık 2005 23:22 tarihinde demiş ki:
Ya onun taktiği var :) Bug mı bilmiyorum o yüzden anlatmiyim..Bende 2 makina olduğu için gerek duymuyorum ve birde rezzer olduğu için karakterim ölünce direkt oyundan çıkıyorum sonra öldüğü noktaya rezzerla geliyorum ve ölen charla girip rezerlada resliyorum :P

1 taş daha alıosun merchanttan 30 taş oluyo inventory de ayrıca 1 taş daha oluyo 30 taş rezzer bulunca o 1 tane ayrı duran taşı yakıosun ama son yamalardan birinde bu olay iptal oldu geçmiş olsun
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle 4 taşa kalkmamanın yöntemini biliyorum.fakat bir türlü fırsat bulup yapamadım...
ha bugün ha yarın derken 4 taşın gazabına uğradım:)
sonrasında; ogün benim % 1 kaybım olmadı..
çok şansız bir günümde idim.onun öncesindede talihsizlik geldi başıma :) ve yattım. + orda reser dahi yoktu :) olamazdı..
direk kalktım mecburen :)
velhasılı ben zaten içtim suyu :D
kaybettiğim exp. kazandım.o hiç sorun deil..
reser olmadanda kalktığım zamanlar oluyor.
ancak bazı insanların böyle adilik yapması ve bizim hiçbirşey yapamamamız çok köyü ..
Sosyal ağlarda paylaş

bizede aynisi oldu gecen gun.troll berserker kesiyoduk bizim tank yatti.lvl65 warrior yandan asdf clanindan 1nv4d3r geldi bizim elemanin lvl ini bilmesine ragmen 4 tas kaldirdi ve pm ini blockladi.bunu sırf serefsizlik icin yapiyolar.Ole sırf nooblar falanda degil yapanlar.kaldiran tipde elinde cs olan ve lvl i yuksek bi tipti.Bu herifi clanina sikayet ettik yapilcak pek bisey yok.Bole bisey icin ban falan olmaz
ayrica %1 de 1 saat demek pre le.Eger pre yoksa %2 kasamasida 2-3 saat onemli yani bence
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nanick, 03 Aralık 2005 23:15 tarihinde demiş ki:
selamlar..
kendini bilmez bir kişi apsotlelerin oraya kadar stone golemi çekmiş.hayvan arkamdan bana saldırdı.bende heal verdim kendime. arkadaşımı kurtarayım derken bu sefer apostle çaktı bana ve lr olmadığı için kilitlendim ..
velhasıl kelam.olayın şokunu atlatamadan daha, tam arkadaşlardan reser isticekken, 4 taş dengesiz reserin biri beni kaldırdı ..

bana sormadan, reser istiyormusun yada kaç taş istiyorsun yada lvlin kaç demedin, beni kaldıran resere nasıl bir ceza gerekir?

İmzanda neden lvl 61 priest daha paladin olmadım yazıyo ozaman ilginç :O[signature][hline]ID:Kenjuro_
Lvl:47
Class:warrior
clan:n00bz
Np:sanane lam
Server:olympia
Irk:canavar
:rock::hrr::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nanick, 03 Aralık 2005 23:15 tarihinde demiş ki:
selamlar..

senin lvl in 61 ken bunu yapmışlar nerdeyse dava açıcaksın. ben 65 lvldeyim ve 1hafta kdr once eslant ta dikkat cekiyorum Eslant ta 4 taş rezzer geldi ve kaldırdı ki 10sn arkasından ben kendi rezzerimi getirmisştim ki ne gördüm biliyormusun benim char ayakta ve uruk tronlar tekrar vuruyor. allahtan 1500buff 300 ac basılıydı zar zor 200hp kala kurtarabildim. ben ne yapmalıyım sence ? o adamı bulup banlatmalımıyım ?[signature][hline]___________::MdkM::______________
_____________Ares________________
Level: 65 (%41)___Job: Shadow Vain _
Nation: Karus_____Np: 78xxx ________
Clan: ReactioN_____________________
Sosyal ağlarda paylaş

saol ben bilmiyorum sanki zzz gel beramus veya arese sana beleş verem holy water of temple ben cz de towerlere yatıp kaç kez press ok çektiğimi bilirim 4 tala kalktım die topic
açıyosun
Not: ciddiyim istiyosan holy water pm at vercem sana verirkende ss alıp koyacam herkez görmüş olıur hem postta kasarım :horace:[signature][hline]ID:Kenjuro_
Lvl:5x
Class:warrior
clan:n00bz
Np:sanane lam
Server:olympia
Irk:canavar
:rock::hrr::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle geçmiş olsun..
ama gördüğün gibi kendini bilmez hatta himm psikolojisi bozuk bazı reser arkadaşlar için hiç bir şey yapamıyoruz ..

ayrıca neden paladin olamadığımın cevabını arkadaşın biri yazmış saolsun..
holy water of temple bulur ,çıkartır , yada bi şekilde elde edersem bende zevkle masterimi yapip paladin olcam:)[signature][hline]ares
lvl 61
preist - buffer
hala paladin olamadım :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...