Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞİFRE REZİLLİĞİ

Obi_WaN_TR

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar benim yeni aldıgım şifreyi ben dün gece değiştirmiştim şu an siteden ben yeni sifremle giriyorum fakat oyuna giremiyorum...bu rewzillik daha ne kadar sürecek
bu GMler neden online olmuyorlar oyunda bu kadar korkakmısınız?

ewet size diyorum turrk GMler bi cewap yazın sabahtan beri 25bin tane forum yazdık bir taneniz yazı yazmadı buraya

hava atmasını cok iyi biliyonuz yok 4000ıncı gold mermber a su verılecek yok coins alana sunu veriyoruz bu ne kardeşim ya ben hediye deil adam gibi sayfa adam gibi oyun istiyorum.PARALI UYEYIZ ANLIYONUZ PARALI

ve hakkımız olan hakları istiyoruz.BENİM ŞİFREM DEGISIRSE ve ben oyuna giremiyosam benim 20 gunluk kredi kartımdan cekılen parayı kim vericek?
bu kadar serefsizlik olurmu ya

hiç mi vicdan yok sizde TURK GMLER yazı yazmkala banlamakla mute koymakla GMlık olmaz

there is no fear BlackWinds here bu yazıyı gecıp de bişi yapamamkla GM olunmaz kardesim..Gm in sucu yokmus sucu yoksa suclu kım GM ne demek biri bana bunun anlamını acıklarmı???
bu GMleri neden oyuna sokmuslar amacları nedir görevleri nedir bilen varmı yada O GM ler kendileri görevlerini anlatabılır mı?

BU OYUNDA NE İŞE YARIYOLAR BU KONUDA BİZE YARDIM EDEMİYOLARSA YADA OYUNDA KALKIP SARI SARI YAZILARLA SİFRE İCİN BİZE GELMEYİN DİYEN INSANLARIN GM OLMALARI DOGRUMU?

ben sana ne icin gelıcem kardeşim?

slm naber demek ıcın mı ? gm isen kalkıp bana yardım ediceksin

burda aylarımızı verıyoruz emek verıyoruz

nişanlımdan cok oyunla ılgılenıyorum yahu bu kadarda olmaz

size seslenıyorum efendiler
müthiş türk GM!!!BlackWinds ve phosphor_
gosterın bakalım gmlıgınızı bu konuda da ...yardımcı olun yardımcıııııııı yeter beeeeeeeeeeeee[signature][hline]Nick:Obi_WaN_TR
Server:Ares
Nation:El Morad
Job:Kasar Hood
Level:6X
Clan:CHOSENs
NP:1xxxx
Sosyal ağlarda paylaş

haklısın falla bende delırmek uzereyim. siteye login olam dedım mail istedı yazdım sıfre maila yollandı dedı ne alakaysa sankı sıfre deıstırcem dedım maila gelen sıfre sacma sapan bıseydı.o sıfreyle siteye login oldum reset/change password a gırdım ve yeni sifre yazdım. arkasından sifrenız mailiniza yollandı dedı.hyr koydugum sıfreyı bılıom maile daha ne yolluon ki benım yazdıgım sıfre gecerlı olmadı gene maila salak salak sifre geldı.ama o verdıgı cıns sıfreyle bıle gırılmıo. ne anladım bu ısten hade sıfre deıstırmeyı yapamadınız anladık e osaman nie sitede guncelledınız bu olayı bızlerı oyundan sogutmak ıcın mı ? 2 gunluk uyelıgım bosa kactı su anda o deıl ne saman duzelcegını de bılmıoz gm ler online deıl cunkı. zzzzZz
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar biraz once mailime geln mesajı aynen aktarıyorum size:
Hesabiniz yenilendi ve sifrenizi tekrardan yaratabilmeniz icin tekrardan Knight Online''a giris yapin. Lutfen gercek email adresinizi kullaniniz. Email password''unuz icin lutfen Inbox inizi ve Bulk email kutusunu kontrol ediniz. Tesekkurler, Knight Online Musteri Hizmetleri Your account has been reset so you can regenerate a new password the next time you log onto the Knight Online Website. Please remember to use a valid email address and also check your BULK folder and your INBOX for new password email. Thank you, Knight Online Support[signature][hline]Nick:Obi_WaN_TR
Server:Ares
Nation:El Morad
Job:Kasar Hood
Level:6X
Clan:CHOSENs
NP:1xxxx
Sosyal ağlarda paylaş

BU BAŞLIĞI AÇAN ARKADAŞA AYNEN KATILIYORUM GOLD UYEYİM CYPHERDA ŞİFREM DEİŞTİ BANA ŞİFRE YOLLAMADI BUNLAR NE S. ADMİNLİK YAPIYOLAR DELİ OLCAM BENİM ŞİFREMİ DEİŞTİRİP BANA YOLLAMIYOLAR NE BİÇİM İŞ BANA CYPHERDA Bİ ADMİN ADI SOYLEYİN BEYLER LUTFEN İNANIN ŞUAN PARAMLA REZİL OLUYORUM YA
Sosyal ağlarda paylaş

ARKADAŞLAR BENDE AYNI SORUNDAN magdurum.E MAİLimi guncelledim ve ACCOUNT ID ve E-MAİL doesnt match diye bi hata aldım...şifrem de değişti...BlackWinds umarım yardımcı olur...bu kadar insanın emegine yazık olmasın...ilgilenen biri çıkar umarım..

---------------------
server: Diez
lvl 61 arch mage
clan: AziZ

[Bu mesaj LeaDeR34 tarafından 03 Aralık 2005 15:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yanlız bise var.bende bronze pre var sıfre deıstırmeyı denedım 2 gundur maila gelmedı sıfre. arkadasımda pre. falan yoq ve oda sıfre deıstırmeyı denedı ve mail hemen ulastı hatta ıstedıgı sıfreyı de onaylatıp suanda oyuna gırıor.bu nebıcım ıstır anlamadım. pre. alanları mahdur bırakalım bırdaha almasınlar dıe mı yapıolar herhalde verdıgımız paralar cok geldı... zzzzz

[Bu mesaj pithbull tarafından 03 Aralık 2005 17:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

gm ler sadece savaş saatlerini,boss eventi ve banlananları notice gecmekle iş bitti sanıyorlar sayın turk gmler siz bu kadar insanın sırtından ekmek yiyorsunuz.kimse yediği kaba sıçmasın mademki bu sorumluluğu aldınız,neden şifre madurlarıyla ilgilenmiyorsunuz.halk arasında bi laf vardır yiyemeyeceğin.............altına yatma..sözüm mecliten taaa içeri
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...