Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Xgenon aglanacak halde

epitelyus

Öne çıkan mesajlar

Xgenonda gına geldı artık.Herkes kosper macro ben kasayım adam gıbı 1 senede 60 olam mıllet 3 gunde master yapıp bıze nanık ceksın yokmu bunun bı caresı.O degıl adama dalga gecılmesı koyuyo.Sadece tek bir şey solıycem ltfen Her archer koxp veya macro kullanamz serefsız gozuyle bakılmaktan bıktım.
herkese simdiden selam .Bundan sora bende burdayım[signature][hline]Name:whitedarknes
Server:Xgenon
lvl:6x
Clan:AsD_EmPİRE
bana apos demeyın mıdem bulanıyo :P
Sosyal ağlarda paylaş

Ne pislık arasan bu serverda. Sole bi gez bakam asgayı ne rezıllıkelr goruceksın.daha dun bı char gordum.adını alamdım full shell acmıs koxp amcro cart curt lamia kesıyo.yanıan gıttım kapadı ve benım gıtmemı bekledı.gıdınce devam :) bu serverda bişe yok zate dimi :P[signature][hline]Name:whitedarknes
Sosyal ağlarda paylaş

zuahuaha koptum bab.:D :D bende 62 ye yolcuyum bı olabılırsem coks ey yapcamda kospla mospla ugrasamam sanırım bu yenı pactın yokmus abysgem bombos . Bu arada ben bu assasınlerın az once bırı gene 2 sanıyede 10 tane skıll bosalttı ustume unalrmı cok seri yoksa benmı cok yavasım :P?[signature][hline]Name:whitedarknes
Sosyal ağlarda paylaş

yok oyunun iice dışkısı cıktı :D al gene yattım cz de yok ben delırcem adam gene 10 tane skıll bosaltmıs abı son skıllde 15 vurmus atcak skıll kalamdı basıclemı vuruyo acaba :D :D 1920 heal akr etmedıde :P alah alah :)[signature][hline]Name:whitedarknes
Sosyal ağlarda paylaş

abı yok bende yapıcam dellendım ha accam 5 lı oku ver yansın 5 i d euzaktan tam isabet ılla bızdemı bole yapalım . yok ya bu oyun cıvıdı ii ce civcivlerın bıle nova atıgını gorduj bekleyelım bakalmı daha neler gorucez:D[signature][hline]Name:whitedarknes
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...