Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Char alacam ama kuşkularimi giderin lutfen

Nebraska

Öne çıkan mesajlar

slm beyler ben 62+ char arıyom bi kactane de buldum ama beni korkutan bi cok şey var ortalama 300-400m para vericez ama bi kaç sorum olacak onlari yanitlar msinbz?

1.aldigim char büyük olasilikla premium kullanmiş bi char olacak bende premium kullanmaya devam etcem ama duydugum kadariyla farklı kredi karti ile alinca hemen banliyoorlar bunun çözümü var mi?

2.secret key favorite movie gibi bazi infolar varmiş ama hic bi yerde yazmiyor bana charini satan kişi dogru soyleyip soylemedigini nasil anlayacam?

3.bi kac tane gm kredi kartinin son 4 hanesi fovorite movie ve kayıtlı olan e-mail adresinden k.o'ya yazinca şifrenizi e-mailinizi gönderiyoz diyor bu ne kadar dogru

4.LUTFEN YANITLAYİN OZELLİKLE İLK SORUMU

[Bu mesaj Nebraska tarafından 03 Aralık 2005 19:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

1. banlanma felan yok ben hiç aynı credi kartı ile yapmadım arkadaslarınki ile farklı credi kartlarıyla yaptım banlanma felan yok..

2. bende öyle bişey duydum ama hiç karşılaşmadım
3. şifre degiştirme aktif degilken şifreni degiştirmek istediginde o rakamı istiyorlar diye duymustum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Cursed-, 03 Aralık 2005 19:33 tarihinde demiş ki:
1. banlanma felan yok ben hiç aynı credi kartı ile yapmadım arkadaslarınki ile farklı credi kartlarıyla yaptım banlanma felan yok..

2. bende öyle bişey duydum ama hiç karşılaşmadım
3. şifre degiştirme aktif degilken şifreni degiştirmek istediginde o rakamı istiyorlar diye duymustum.

abi inşallah oyledir benim bi arkadasim vardi knight empire gelmeden önce abisinin kredi kartiyla almişti credit karti hack denmişti 999 days banlanmişti sonra 2-3 hafta mail atti customer support'a öyle yirtti...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...