Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1-2 senede Kirk Hammet gibi gitar çalmak.

Loserandlost

Öne çıkan mesajlar

said:
Loserandlost, 06 August 2003 14:55 tarihinde demiş ki:
yada caldigini zannedersin ..
halbuki daha soloyu dinlemeyi bile becerememis sindir..

bu mesaj on saniye icinde kendini yok edecektir.
+2 ayrıca teoman kim oluyo Resul balay ı solo atarken izledinmi hiç????? Stiiv veiy fln yaninda simit gibi kalir...[hline]BabacumMostors, 01 August 2003 02:54 tarihinde demiş ki:
bakın kızlar gitar çalıyorum verecekmisiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

kardeşim o sizin becertiksizliğiniz ben öle salak slaka şarkıalrla uğraşıp heheh hehe çalıorum dien tiplerden deilim 4 sene de fade to balcki anca çalıosan yeteneksizsin boşuna uğraşma boş boş da konuşma çaldığını snaıomuş
bidi bidi etceğine 2 dk çalış da belki elle tutulur bişi yaparsın.[hline]En güzel deniz: henüz gidilmemiş olandır
En güzel çocuk: henüz büyümedi
En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve Sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

0!< !34!3 7H3 !<3n!< ! Ben bu 4 senenin 3 senesinde klasik gitar çaldım ve klavye hakimiyeti olarak kirk hammetin bütün sololarını çalarım çok rahat bunuda idda ediyorum rahat rahat ama PENA KULLANMAYI BECEREMİYORUM ok?[hline]BabacumMostors, 01 August 2003 02:54 tarihinde demiş ki:
freddy11, 30 July 2003 01:31 tarihinde demiş ki:
heeeh Ç:) olurmu olmaz mı o hayvanın sana baglanması kı res ede bılın artık 1 haftada olur

Sosyal ağlarda paylaş

penasız çal ben klasik teknikle solo atan bi ton adam gördüm hatta penaya ihtiyaç yok baş parmagının tırnagıyla bile çalabilirsin şahsen penamı bulaödım zaman öle yapıorum.[hline]En güzel deniz: henüz gidilmemiş olandır
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

Elimle çalıyorum ama tınısı hoşuma gitmiyor.Tırnak uzatmam lazım oda güzel görünmüyo göze bence nasılısa pena kullanmayı öğrenmem gerekçek kaçmanın bi anlamı yokki :rock:[hline]BabacumMostors, 01 August 2003 02:54 tarihinde demiş ki:
freddy11, 30 July 2003 01:31 tarihinde demiş ki:
heeeh Ç:) olurmu olmaz mı o hayvanın sana baglanması kı res ede bılın artık 1 haftada olur

Sosyal ağlarda paylaş

walla o kadar gereksiz şekilde onuyu uzatıp yorum yaptın ki yardımcı olabilirim diesim geldi wazgeçtim.[hline]En güzel deniz: henüz gidilmemiş olandır
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

said:
SouLForGeD, 06 August 2003 20:02 tarihinde demiş ki:
kirk hammetin bütün sololarını çalarım çok rahat bunuda idda ediyorum rahat rahat ama PENA KULLANMAYI BECEREMİYORUM ok

Ok diil tabi ki de. Yavrum benzetmek başka bişiidir çalmak başka bişiidir. Sweep Picki penasız nası yapcaksın merak ediyorum şahsen.

Ayrıca DeamoN ya sen çok yetenekli bi adamsın ya da gerçekten ne dediini bilmiyosun. Çalabildiini zannetmek başka bişi gerçekten. O bi hakaret de diil yani. Gerçekten ses olarak benzer. Fakat yanlış bi yerdendir, yanlış bi teknikledir, eksiltilidir vs. vs. Ki çalabiliyosan da bunu böle söyleme ki senden yeteneksiz olanların moralini bozma kardiş. ;)[hline]Bu mesaj bitmiştir. Lütfen bir sonraki mesaja geçiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi kimin çaldıgını sandığı kimi ilgilendirir söylermisin bana... aşağı gitmekte olan bi threadi gereksiz msgalrla uplıyıp saldırgan olmak gayet saçma üstüne üstlük bu adamın dediklerinden çıkardıpım tek şey dediğimdir..ne demişler
başırısızşarın hep bi bahanesi vardır.
bu da bahane böyle adamalrı çok gördüm günde 1 saat çalışınca virtüöz olucaz sanıp hava atıolardı sonra vaktim yok oldu sonra sende çalışam war ama benim kadar çalamıcan oldu sonra anca benim akdar çalarsın sen oldu sonra benden daha yeteneklisin oldu..her zaman böyle adamlar çıakr insanın karşısına alışıım tek lafından analrım kimin ne mal olduğunu.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 21 July 2003 18:17 tarihinde demiş ki:
öhöm iyi ne biliosam onu sölüom şimdi senede günde 10-12 saat çalışırsan eşşşekler gibi çalarsın ama kirk hammetın yarısı kadar çalamazsın ama onun şarkılardaki sololarını atarsın ama bu onun kadar çaldıgın annamına gelmez.steve vainin çaldıkalrının bi bölümünü yarım yamalak çalarsın herhangi bir şarkıyı rahatlıkla çalarsın.tek parmakla solo nedir annamadım dediğiniz pena kullanmak yerine bir parmagını klavyedeki bir notaya wurmasını andırıosa galba tepping demek istemişsiniz..gayet kolay bşi zaten aşmışlık örneği falan deil hatta alakası yok şöle düşünün one solosunun tepiingli bölümünü gitara başladıktan 2 ay sonrada çalarısnızı 20 yılsonrada ama kalanı öle deil.
ayrıcana kirk hammet vainin 1/4 ünün bir çeyreği olamaz..kendisini de böle bişiyi asla idda edemez.
vai de kirk hammet için en iyi metal gitaristi demiştir.[hline]Tailors Sux - (Anti-Tailors of OSI)

En güzel deniz:
henüz gidilmemiş olandır
Nazım Hikmet Ran

[hline]En güzel deniz: henüz gidilmemiş olandır
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 06 August 2003 21:46 tarihinde demiş ki:
özellikle diyeceğim şudur
beni tanıyan tanır yetenekliyim senden iyi çalarım demem

desen ne olur .bir.
ikide birde diyosun zaten siz yeteneksizmissiniz falan diye buda iki:)
yok öle hem ego sahibi olup hem mutevazi ayagi yapmak .. hadi bakiim. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler harbiden pes yani, gereksiz tartisma uzatmissiniz. Loser atacagin mesajalr karsindakine laf sokmak yerine konuyla ilgili olsun, insanlarin nasil davranacagina karar verecek olan sen degilsin, attigin mesajin provokasyon oranini da hesapla artik.
Deamon un gitar seviyesi hakkinda en ufak bilgim yok, ama dedigi laf ta kimseyi ezmiyor.

Herseyi birak son attigin mesaj o kadar bos ki, gene soyluyorum laf sokmus olmak icin atmayin mesaj suraya, topigi kilite yaklastiriyorsunuz.

Ya dogru duzgun gecinin, ya da vurucam kiliti topige, yeter be sonra despot mod oluyoruz, tartisin tartisin, Volfi uyarinca despot olsun insanlara boyle konusmamalaisin olsun, yok oyle[hline]28:06:42:12
That, is when the world will end
Sosyal ağlarda paylaş

Yaa evet uzatmayın konuya girelim bir kere 1-2 senede kirk gibi solo atmak olamaz çünkü sağlam bir gitar temeli ancak bir iki senede oturur. Ben 6 yıldır klasik gitar çalıyorum2 senedir falan elektro çalıyorum ama ben hala benim öğrendiklerim okyanusta bir denizdir yani ayrıca biri gibi çalmaktansa kendi tarzının olması daha iyi bir şey (son olarak biraz uçmayın arkadaşlar ben bile one'ın solosunu çıkartmayı her düşünüşümde tırsıyorum abi :D[hline]Elros Lúinwë

Nevermind

Sosyal ağlarda paylaş

dediğim gibi çalışma tazrına azmine ciddiyetine ve yeteneğine bağlıdır bu olay.kendize göre değerlendirmeyin o yüzden biri bi senede biri 4 sen ede biri 6 sene de çalar.[hline]En güzel deniz: henüz gidilmemiş olandır
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...