Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aresde olanlar bi baksın?

Cr0w292

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar ares de 1920 heallerım war.45 lvl.olympiada kasacaktım fakat heryer kosper.aresde kasayım dedim en iisi.ama hiç çevrem yoq aresde.1920 heallerım yardım edebilecek olanlar lütfen bana ulaşsın[signature][hline]nick=Fa1L3d
server=olympia
lvl=44.6 now(güncellenecek)
job=mage
ırk=human
CLAN=Virüs
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten benim anlamadığım nokta niye insanların birbirinden para yada onu bunu alması. Bu gerçek hayat değil ki kimse aç çıplak değil ki. Oyun bu. Kendin kasacaksın kazanacaksın. Farming yapmanın zevkini tadacaksın. Lvlinin gücüne göre farming yapacaksın. En dandik lvldeki adam bile abyssde worm kesebilir çıkacak gemleri serverine göre 1-2 milyona satar. Yani bu arkadaş istediği 10 milyonu 2 saatlik bir abyss farmingiyle çözmek yerine burada plz para versenize şeklinde çözmeye çalışıyor. HAlbuki beleş para yerine kasarak o parayı kazansa hem oyunu oynamış olacak hem sorununu çözecek. İnsanları görüyorum oyunda mal mal dolanıyorlar.Hiç bişey kasmadan sonra para item diyolar. Yahu gidip 2-3 saat farm kassanız dilenciliğe gerek kalmaz.Çok zengin olmazsınız ama zaruri ihtiyaçlarınızı karşılarsınız oyunun npcleri sizi aç bırakmaz yeter ki siz kasın dilenmek yerine...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlar ben bera da oynuyordu.ares e geçtim.lvl 45 de buffer ım.kimse party ye almıyor.960 buff oldugu icin.1920 healler olsam hadi belki.reskill parası bile yoq.cok mu şey istiyorum da ayıp diyorsunuz.ya hiçbirşey olmasa belki bi arkadaşlık ortamım olur diye post attım.ares dekilere.duyarlı cıkan olmadı.saygı duyuyorum[signature][hline]nick=Fa1L3d
server=olympia
job=mage
ırk=human
CLAN=Virüs
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca şimdiye kadar kimseye aga party plz item pleaaseeee demedim.forum ne için emre? paylaşım için degilmi.bana yardımcı olacak we oyunda birlikte olabileceim bi kaç kişi aramıştım o kadar.[signature][hline]nick=Fa1L3d
server=olympia
job=mage
ırk=human
CLAN=Virüs
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 30 Kasım 2005 21:22 tarihinde demiş ki:
Zaten benim anlamadığım nokta niye insanların birbirinden para yada onu bunu alması. Bu gerçek hayat değil ki kimse aç çıplak değil ki. Oyun bu. Kendin kasacaksın kazanacaksın. Farming yapmanın zevkini tadacaksın. Lvlinin gücüne göre farming yapacaksın. En dandik lvldeki adam bile abyssde worm kesebilir çıkacak gemleri serverine göre 1-2 milyona satar. Yani bu arkadaş istediği 10 milyonu 2 saatlik bir abyss farmingiyle çözmek yerine burada plz para versenize şeklinde çözmeye çalışıyor. HAlbuki beleş para yerine kasarak o parayı kazansa hem oyunu oynamış olacak hem sorununu çözecek. İnsanları görüyorum oyunda mal mal dolanıyorlar.Hiç bişey kasmadan sonra para item diyolar. Yahu gidip 2-3 saat farm kassanız dilenciliğe gerek kalmaz.Çok zengin olmazsınız ama zaruri ihtiyaçlarınızı karşılarsınız oyunun npcleri sizi aç bırakmaz yeter ki siz kasın dilenmek yerine...

Canım kardeşim aresde ben para problemi çekmedim ama yeni serverda oyayım dedim dediğin gibi abyss gittim ama 8 saatde 3 abyss çıkarabildim!!!
Sen uzun zamandır abyss gitmiyon herhalde bir gitte abyss alabilecenmi oo kosperlerden.!Adamlar nokto nokta dızlmış xD
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni server konusunda daha server açılmadan 5-6 gün önce görüş belirttim zaten. Sakın o serverde oynamayın dupe macro KOPS vs her tür illegalitenin doruk noktası olacak nefret edeceksiniz 3 gün sonra diye...Ama aresde gayet abyssde farm yapabilirsin. Aresde abyss KOSP userlar hergün 10 ar 20 şer banlanıyor. O yüzden bir sıkıntı yok.[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

Yoqmu 10 m werebilecek.ya diyosunuz 3 saat farm yap abyss de falan.ama zaten sabah 8 akşam 6 okulum war.ewe geliom yoq ders yoq yemek.ne kalıo ki 3 saat int. prest le abyss kasayım.anlayan warmı beni[signature][hline]nick=Fa1L3d
server=olympia
job=mage
ırk=human
CLAN=Virüs
Sosyal ağlarda paylaş

agdsfhafhaj _DaRkCroW_ NİCK İM
DÜN GİRDİM İLK Bİ boss party ye.Sacred clanının.adam dedi tamam dark ne cıkarsa senin :D.crystal belt cıktı.dispand etmedim.yalan oldu yine.herkes uçtu :Dehuheuhueh saglık olsun :D[signature][hline]nick=Fa1L3d
server=olympia
job=mage
ırk=human
CLAN=Virüs
Sosyal ağlarda paylaş

healler da lvl fazla önemli diil.(pk dışında tabi)
1920 heal olması yeterli.onun için 45 de olsa farketmes 60 da olsa.ya hala yanıom.gösümün önünde crystal belt cıktı :D.gerçi fazla pahalı diilmiş ama.cset dizmeme yeterdi.[signature][hline]nick=Fa1L3d
server=olympia
job=mage
ırk=human
CLAN=Virüs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...