Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

koxp yaktın beni okuyun sizde yanmayın

erolcam

Öne çıkan mesajlar

said:
Air_Wolf, 03 Aralık 2005 00:40 tarihinde demiş ki:
erolcam kardeş hack yemiş olmayasın banlandıgın zaman şifreyi değiştirmezler cunku

deiştiriyolar cnm benim beramusta 62 rogue vardı adı :Sacrifice: bi gün sabah girdim baktım invalid password diyodu sonra dedim hacklenmişim fln sonra knightonlineranking forumlarını dolaşırken bi başlık gördüm rol +3 ?!?! fln diye oraya bi baktım benim adam duruyo sonrada lvl 1 hali var GM lvl 1 e düşürüp statları 5fln yapmış... daha sonra yine beramusun ii mage lerinden FixeFixe ninde öyle olmuştu adamın charına girdim lvl 29 civcivi var ama master açık üstelik absoult bile açık... eğer 9999 gün ban yediysen bazen invalid diyo benim gibi :)[signature][hline]Name : MaDDaFaCCa
Clan : yok clan mlan aq çigen dolu bütün clanlar
Level : 49
Nps : 2***
Job : Hunter
Sosyal ağlarda paylaş

said:
erolcam, 03 Aralık 2005 00:32 tarihinde demiş ki:
beyler bu gün koxp tarfından 65 lv karakterim patlatıldı herkezi burda uyarıyorum başka başına gelen varmmı delirecem ya gitttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii offffffff
LOL!!! iyi olmuş :) bi de utanmadan yazıyosun koxp yüzünden karakterim gitti die. biz kerizmiyiz kasıyoz allahın salla[signature][hline]nick:stratavorious(paladin)
nation:dönme :)
level:66
np:i am pk noob,just leveling :D
server:ares
durum:şubatın sonunda 70 olcam :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
memmoo, 03 Aralık 2005 04:29 tarihinde demiş ki:
kullanmasaydınız.legit oynuyan adamlara niye kullanmıyon malmısın diyolardı..lvl ve np alırkende zevke geliyodunuz.....şimdi niye haykırıyonuz ???
:D:D

+1

Kullan kullan programı sonra da gel ağla banlandım diye. Oh süper olmuş inşallah açarlar charını ama lvl 1olarak[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dW_imp, 03 Aralık 2005 09:28 tarihinde demiş ki:
beyler unutmayınki hiç bi illegal iş yapmamış olan adamlarda hack lenio...

Legal oynayıp hacklenenlerin hepsi K2' nin eşşekliğinden hacklendi(Bilimum güvenlik açıkları). Legal oynayıp hacklenme ihtimalin %5 ise, bu tip programlar kullanıp hacklenme ihtimalin %99.[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:205.xxx
(Satıyordum vaz geçtim. Ben yandım başkası yanmasın bari :) )
Sosyal ağlarda paylaş

oh oh iyi olmus kospsız kastım ben ve cok gerilerde kaldım.millet abyssde cıkartırken ben bi tane kesme fırsatı bile bulamadım duvardan cıkan oklar yuzunden.Hepinize cok iyi olmus yasasın kosp ![signature][hline]id : Erdem17
Server : olympia
lvl : 36 Priest Karus
np : 50
Clan : ResisTr
Manner : 25
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...