Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

koxp yaktın beni okuyun sizde yanmayın

erolcam

Öne çıkan mesajlar

Sormayın abiler ya 66 lvl priestim gitti Diezde yanında 63 lvl yan charlar vardı.
Cypherda da 62 lvl roguem vardı onunda passı deişmiş hemde bugün oldu hepsi. İkisiylede KOXP kullanmıştım ID leride ayrıydı :(
Şerefsizler tuzak kurmuş bize kastırdılar kendi programlarıyla çaldılar şimdide satıyorlar sitede...
İşte bu da satış yaptıkları site :( http://www.cxnet.org/eshop/
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun formatına diyecek hic bisey yok tek kelimeyle super ama guvenlik tek kelimeyle rezalet ne zaman neyin olucaganı asla kestiremezsin tam bi belirsizlik ve kaos hakim oyunda hakkınla hilesiz hurdasız bi emek veriyosun(cheat prog.kullanıp banlananlar sızlanmayı bıraksınlar)hoooopp birden butun emegin bosa gidebiliyo ve en kotusu bunun sebebini bilememem hack-dupe wipe-rollback yada bi gm isi olabilir su bi gercekki gm istedigi bi charı alıp istedigini yapabilir bunuda goz ardı etmeyelim guvenlik acısından bu kadar sorunlu bi oyunu bırakanların sayısındada artıs olması normal.Oyunu duzeltmek icin bisey yapmaya basladılar galiba(en azından belli serverlarda)ama cok gec kaldılar bence.Bu oyunu oynamak icin hala sebepleri olanları ve zevk alan arkadasları tebrik ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

62lvl charım ımı aldılar benimde az önce oynarken dc oldum oyuna tekrar girmeyi denedim şifre yanlış diyor :(
Kullanmayın bu bu programı adamları zengin ediyoruz hiç yoktan adamlar 62lvl char satıyolar nerden buluyolar bunları bizim gibi adamlara kastırıyolar sonrada alıyolar elimiziden charları :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...