Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taurus Bile Banlandı

Dexteriyus

Öne çıkan mesajlar

said:
blackwinds, 02 Aralık 2005 20:01 tarihinde demiş ki:
ne grade i
ne kollugu
ne kiskanmasi

oku bak
Taurus bizzat elleri ile ipini cekti
Kenjuro ve devile yi arkasina alip ne yapabilecek ?

bye

[Bu mesaj blackwinds tarafından 02 Aralık 2005 20:02 tarihinde değiştirilmiştir]

Tamam Lan AdeLetLisin madem Bundan sonra her ksyi Sana YOLLUCAM bak bakaLım serverda adam kaLıyomu

Tamammı AdaLetin warmı ?

madem kendini hakLı sanıyosun görücez bakaLım eş dostu mu kayırıyon herkesimi yapıyon

Gmsin daa bossta ks oLmucanı biLmiyorsun

ki taurus küfür ettii hiç görüLmemiş adam

[signature][hline]Turkuaz
Fukara

LVL 61,ELEMENTAL LORD

nps : 13x.xxx
nation : karus
server : dies

Turkuaz R.u.L.A.z

[Bu mesaj Fukara tarafından 02 Aralık 2005 20:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zian, 02 Aralık 2005 20:02 tarihinde demiş ki:
peki ip nasıl cekiliyor ?

örnek : HQ kesemeyen birisinin HQ sunu kesmeklemi ?
veya ana bacı muhabbeti yapan bir adama aynı sekilde karsılık vermeklemi ?
Evet Aynen oyle hiko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!![signature][hline]DIEZ
PositivE
The_sTRom
Sosyal ağlarda paylaş

laaaaaaan ismimi vermesene banlanırız falan :D

Dipnot bu arada accountu sattım Knight ta ..
hani banlarsan falan aip olur cocuga :(

bu arada arkadaslar burda dogruların arkasında duralım GM lerin veya benim onun deil sadece dogruların arkasında ...
Olay ortada tutup bana aksini söleyen arkadasa sadece olayları tekrar gözden gecirmesini tavsiye ederim ...
Walla biz hak adalet ne bilicek yastayız anamızdan babamızdan böle gördük ... herkeside böle adaletli düşünmeye davet ediyoum ^^
Sosyal ağlarda paylaş

1- BOss'a ks yaptı diye birşey olamaz. ben KO dan bu yana ks nin boss için geçerli olmadıgını biliyorum. KO da eski GM lerin notice geçtigini duydum. güçlü olan boss'u alır.

2- Taurus'un insanlık yaparak bankuri nin kesmesini beklemesi güzel bir davranış. Bankuri nin priesti ölüyor taurus hala bekliyor ama kesemeyeceklerini anlıyor bizimkiler dalıor HQ ya. sonrasında ne oluyor ? Bankuri başlıyor yazmaya vay benim HQ ma nasıl dalarsın...

bANkuri şu varki adam senin kesmen için 5 dk bekliyor. sonra taurus dalıyor. adam insanlık yapıyor ks yapmıyor ki zaten ks denen birşey yok güçlü olan alır boss'u...

3 - Taurus'un bu yaptıklarına karşı. bankuri'nin karşılıgı küfürdür.
Şahsen bana biri küfür etse bende ona ederim. orda Taurus küfür etti ise haklı bi şekilde etmiştir.

4 - Var Salılan küfürler veya HQ nın elden gitmesi bankurinin zoruna gittigi için GM'e başvuruyor...

Üstüne basa basaaaaa 5 i Yazıyorum

5 - Taurus eğer küfür etti ise kanıtını istiyorum. SS istiyorum ve ortada böyle bir kanıt yokken bir player ban'lanamaz derim.[signature][hline]DIEZ
PositivE
The_sTRom

[Bu mesaj AKI tarafından 02 Aralık 2005 20:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

slm bu forumdaki ilk post umdur...
blackwinds/bankuri/patek veya kimse...Ben bu oyunu diez in ilk acıldıgından beri oynuorum ve taurus ile beraber.Bu güne kadar o cocugun veya benim herhangi beirine ana bacı düz gittiğimiz gören varsa su an söylesin ben bu oyunu bırakırım...
Olayın aptal bi hq dan acıldıgını herkez bilior.Biz hq keserken bankurinin yaptıgı
LURE
Küfür bunlar ban sebebei değilmidir?
Sonradan öğrendiğime göre bankurinin char ı ile o sıralarda 13 yaşında küçük bir cocuk oynuyormus.Buna bende inanmak istedim cunku o cocuk daha kendi ettiği lafların nerelere gittiğini bilmeden konusuyor.Bizim toplumumuzda bazı laflar vardırki bunların telafisi yoktur!!!Eğere bi adam şerefsizlik yapıyosa cezasını ceksin buna karşı değilim.Ama söz konusu olayda %70 bankuri haksızdı orda canlı şahittim ben.Normal chatten Shouttan pm den herkese ana bacı sövemez bi insan !! Eğer sövüyosa aksarayda olmasa bile allah bi gün bizi karşılastırır...
Ben ranking forum daki topic in taurusun acmadıgına eminim.çünkü taurus bu gün online bile olmadı o topic in acıldıgı zaman da taurus online değildi.Taurus un arkasında hiç bir zaman kenjuro/devile olmadı ve olmayacak.
Dün akşam ben,bankuri ve taurus konuştuk olayı kapattık orda.Bu konunun neden bu kadar uzadıgını aklım almıyor.Taurus bile bile kendi başını yakmaz.2 senedir tanıyorum ben o adamı.

Eğer ki sen gm sen gm yetkilerini dogru durust kullanman lazım.Benim elimde bankurinin ravenları cektigine dair ss ler var.Gm olduguna gore lure de banlanabilir bir şey olduguna gore senin bankuriyi banlaman lazım.Gm yetkilerini kendi arkadaşlarının sırtını sıvazlamak için değil bu serverları biraz daha adam etmek için kullanmanı istiyorum senden.

Bu arada hala o ana bacı söven cocuga sinirim geçmiş değil.Bir monitor arkasından istedigini söyler ama yanımda olsa inan o şu an yaşamıyodu.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben olayi gormedim ama clandan arkadaslar birbirlerinin ustune dm cektiklerini ve kufurlestiklerini solediler.ondan sornada taurus un ban i geldi.3 gundu ama surmedi o kadar sanirim dun cz deydi.
Acikca taurus un bunu baslattigini sanmiyorum.soledigi gibi boss a ks yapmaz hicbir zaman oturup bekler ki bizide bekledi bi kac kez.Bankuri yi taurus dan daha cok taniyorum ii bitip de.kesinlikle agzi bozuk ..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AKI, 02 Aralık 2005 20:15 tarihinde demiş ki:
1- BOss'a ks yaptı diye birşey olamaz. ben KO dan bu yana ks nin boss için geçerli olmadıgını biliyorum. KO da eski GM lerin notice geçtigini duydum. güçlü olan boss'u alır.

2- Taurus'un insanlık yaparak bankuri nin kesmesini beklemesi güzel bir davranış. Bankuri nin priesti ölüyor taurus hala bekliyor ama kesemeyeceklerini anlıyor bizimkiler dalıor HQ ya. sonrasında ne oluyor ? Bankuri başlıyor yazmaya vay benim HQ ma nasıl dalarsın...

bANkuri şu varki adam senin kesmen için 5 dk bekliyor. sonra taurus dalıyor. adam insanlık yapıyor ks yapmıyor ki zaten ks denen birşey yok güçlü olan alır boss'u...

3 - Taurus'un bu yaptıklarına karşı. bankuri'nin karşılıgı küfürdür.
Şahsen bana biri küfür etse bende ona ederim. orda Taurus küfür etti ise haklı bi şekilde etmiştir.

4 - Var Salılan küfürler veya HQ nın elden gitmesi bankurinin zoruna gittigi için GM'e başvuruyor...

Üstüne basa basaaaaa 5 i Yazıyorum

5 - Taurus eğer küfür etti ise kanıtını istiyorum. SS istiyorum ve ortada böyle bir kanıt yokken bir player ban'lanamaz derim.

bankuri bari insan oLsa

+1 roLLeri,+6 LupusLarı,+1 neackLeLeri mercanta dizen adam ...[signature][hline]Turkuaz
Fukara

LVL 61,ELEMENTAL LORD

nps : 13x.xxx
nation : karus
server : dies

Turkuaz R.u.L.A.z
Sosyal ağlarda paylaş

bankuri bari insan oLsa

+1 roLLeri,+6 LupusLarı,+1 neackLeLeri mercanta dizen adam ...

Fukara ne +1 i adamda +6 iron belt iron nec. +3 roc'lar vardı ban yemeden önce. şuan ne var bilmiyorum[signature][hline]
Biz Harpi lure yapardık. orc lar tarafından basılırdık. bankuri nin cafede olanlarda benim partide idi. bankuriyi çagırdılar. bizim kesemedigimiz orc partisini adam tek başına healer sın dağıttı be. bankuri nin arkasından gittik bi baktım DM lerin orda adam tank olmuş 5-6 orc'a orclarda noob degil yane. benim party mi dagıtacak derecedeki orcları adam solo dagıtıyor/kesiyor.

düşün işte bu adamda + kaç item oldugunu

DIEZ
PositivE
The_sTRom

[Bu mesaj AKI tarafından 02 Aralık 2005 20:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...