Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Unblocked.!

KosPer

Öne çıkan mesajlar

Beyler banlanan accountıma bi giriyim dedim ve reset password sayfası çıktı neyse resetledim passwordumu ve girdim siteye bi baktım has not blocked.Banım açılmış ama oyuna giremiyorum yine blocked diyor.Haksız yere banlanmıştım kredi kartı yüzünden acaba açılmışmıdır yoksa boş bir umutmu?sitede açılmış olarak gözüküyor..[signature][hline]NO MORE OLYMPIA!
Beramus & Cypher rulé!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KosPer, 03 Aralık 2005 01:27 tarihinde demiş ki:
Beyler banlanan accountıma bi giriyim dedim ve reset password sayfası çıktı neyse resetledim passwordumu ve girdim siteye bi baktım has not blocked.Banım açılmış ama oyuna giremiyorum yine blocked diyor.Haksız yere banlanmıştım kredi kartı yüzünden acaba açılmışmıdır yoksa boş bir umutmu?sitede açılmış olarak gözüküyor..

aynisi benim banlanan accaunt'umdada war ve benim acc de kredi kartindan dolayi banli sitede block kalkmis olarak gorunuyor ama oyunda login'e gelince your accaunt has been blocked! vs vs..[signature][hline]I miss You
Sosyal ağlarda paylaş

benim accaunt'da -cash point olayi war bende anlamis degilim o olayi ztn.. KE gelmeden once ban yemisdi acc ve daha banli o gunden bu gune kadar ugrasiyorum bana para odemesi yapman lazim acauntun unblock olmasi icin diyor sdce bunu diyor ama char banliyken siteden premium alinmiyordu ztn char banli oyuna giripde alamam adamlara anlattik bunu defalarca soyledik dahaa fazla aciklama isdediler onuda yapdik bu sefer ilgilenecez dediler bekledik arasdirma yaptik arasdirmaya gore para odemeniz lazim vs vs.. döndük tekrar anlattik premium alamiyoruzki nasil para ödemesi yapicas herhangi bi hesap numarasi gibi seyler sorduk defalarca ayni mailler geldi basim agridi en sonunda ztn vazgecmisdi blackwinds gelince belki dedik ama pff oda yardim edmedi..ztn su son gunlerdede goremiyorum..[signature][hline]I miss You
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...