Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Liderlerin yalanlari..

HaSimatO

Öne çıkan mesajlar

said:
JadeReal, 02 Aralık 2005 10:44 tarihinde demiş ki:Sonucta burada her baslik acildiginda bizi kucumseyen ve sayimiza laf atan arkadaslara soyluyorum iste biz :) :)

ISTE >> Jade_Real www.knightonlineranking.tk

said:
JadeReal, 02 Aralık 2005 12:18 tarihinde demiş ki:bir suru 100k uzeri adamda var 1234567 kisi de degiliz. Np siz adam da var ve 12 inciyiz. Burada her baslıkta su bu dediniz .. İste bu! [Bu mesaj JadeReal tarafından 02 Aralık 2005 12:20 tarihinde değiştirilmiştir]

geçmişe birbakın adamlar konuşurken sanki sütten çıkmış ak kaşık daha 2 gün önce clanlarında 100 kişi vardı ve clan patc gelecek diye adam azaltıyorlardı kimin ne olduğunu herkes iyi biliyor merak eden arkadaşlarda şu adrese tıklayabilirler yalanım varsa >>>>> http://www.knightonlineranking.tk/

clan bug diye bişey yok adam ne bilsin alırken clanının kaç kişi olduğunu 10 kişi alıyosun o gun 10 kişi çıkıyo clan listesi 36 dan fazlasını göstermiyo ve bu liste daha önce sayfada yoktu ve bunun adı bug değil. serverin açıkları yani bunu anlatırken sanki hırsızlık yapmış adam öldürülmüş gibi anlatıyorsunuz :)

[Bu mesaj HaSimatO tarafından 02 Aralık 2005 22:44 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj HaSimatO tarafından 02 Aralık 2005 22:45 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj HaSimatO tarafından 02 Aralık 2005 22:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

clan bug diye birşey yok? haha adam ne bilsin aldıgı adamı buna gülerim işte bende clan lider oldum her girdigimde online/offline hepsini sayıyodum ki bunu yapmak NORMAL bir clan için çok kolay...zzz[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %10
Np:115k+
Clan:Sacred
Fenerlilere bir soru: Schevchenko ile Cheroke cip arasındaki benzerlik nedirCevap: İkisi de '4 ÇEKER?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...