Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ares'de Edit Char Oluyor Mu???

JeLLyy_

Öne çıkan mesajlar

Yooo edit değil bu zannedersem okçuydu ve full chitin giyiyodu
az ok yemedim bu heriften.
Ama tabi ne zaman kastıda full shell giydi bilemicem[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

Geçen CZ de ::PunK:: diye birini gördüm 51 lvl ama manyak combo yapıo :D Bence Ares te pelerinli clanlar clana alsın kaçırmasın bu charı :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yalaninizi, 02 Aralık 2005 16:07 tarihinde demiş ki:
said:
KiMBUPiSLiK, 02 Aralık 2005 15:51 tarihinde demiş ki:
Bidas i Taniyamadim Bende

Bidaz
_Alcazer_ nickli warriora name change atarak onu kullanmaya baslamışdır..

Benim Bildigim kadarıyla Shyrax waıroırunu bidasa sattı oda name change yaptı alcezar mı bılmyıorum ama ole duymustum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya arkadaşlar adam reel para basıp item almıştır ordan burdan... Pazar yeri itemle dolu.... Çok da mühim bir konu değil yani... Lvl 60 dır 300-400 milyon para harcayıp (ytl bazında konuşuyorum) onları almıştır. Ne var yani?
Edit char meselesine gelince Ares'te edit char vardı herkesin bildiği :::Dog::: lvl 70 rogue... Sonra kayboldu ortadan noldu bilmiyorum...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JeLLyy_, 02 Aralık 2005 15:41 tarihinde demiş ki:
Bu adamı tanıyan warmı kım oldugunu sordum isim degıstırmıstır die birşey solemedı Full shell +8 shard flem saglam olmus..

[spo1=BU kim ya][/spo]

o adam edit değil ben onun ezikliğini bilirim :D[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr / ausben
Nation : Karus / Karus
LeveL : 6x / 5x
Clan : ReactioN / ReactioN
Server : Ares / Ares
Class : Elemental Lord / Hunter
Np :41k / 1k :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 02 Aralık 2005 16:10 tarihinde demiş ki:
Ya arkadaşlar adam reel para basıp item almıştır ordan burdan... Pazar yeri itemle dolu.... Çok da mühim bir konu değil yani... Lvl 60 dır 300-400 milyon para harcayıp (ytl bazında konuşuyorum) onları almıştır. Ne var yani?
Edit char meselesine gelince Ares'te edit char vardı herkesin bildiği :::Dog::: lvl 70 rogue... Sonra kayboldu ortadan noldu bilmiyorum...

Dog un ismi hala aynı o duuro areste ama dedıgın gıbı Real para ile almıs olabilir ne biliyim o anlık ole dusundum :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...