Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

asdafda monsterkill banlandı XD

Polithe1st

Öne çıkan mesajlar

monsterkill bunu uzun zamandir yapiodu zaten daha 65e kasarken bir kere karsilikli spotlarda golem kasioduk ben repota gitmistim bi baktim arkamdan monster gelio :D geldi gecti beni hayirdir nereye ne bu acele gibilerinden geyik yaptim verdigi cevap goleme giden yolun süresini kisaltiyorumdu :D:D
o zamanlar pelerine tiklayipta hizli gitmeyi ondan ögrenmistim :D[signature][hline]IHaveAGudGunBaba
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 30 Kasım 2005 13:05 tarihinde demiş ki:
bugün forumda 5 gün ban 5 lvl down diyolardi ama...

hadi bea o kadar acımasız mı :D[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr / ausben
Nation : Karus / Karus
LeveL : 6x / 5x
Clan : ReactioN / ReactioN
Server : Ares / Ares
Class : Elemental Lord / Hunter
Np :37k / 1k :D
Sosyal ağlarda paylaş

3 güncük cnm xD geri gelcek nede olsa:D olay tam şamata ama:D[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %10
Np:110k+
Clan:Sacred
gitmee yalvarırım yanlız koma beni bebekkk dünyalara güzeli biricik bebekk hasret ateşiyle kül olmuşum ben bebekkk alem yıkılsa ararıımmmm bebek güzelll bebek tatlı bebek nazikk narinn bebekkkk :D
Sosyal ağlarda paylaş

abı naptınız sız ya konuyu nerden nereye getırdınız adam mosterkıll banlandı dıyo sızın yazdıklarınıza bakın xD gecenlerdede gm uyarmıstı monsterkıll ı ^^
### NOTİCE :: Monsterkıll glıcıng ?:) seklınde ıyı olmus az bıle[signature][hline]Nick: ::Necromania::
Server : Ares ( Bırakmam abı ben aresı :) )
Np: Daha yok
Karus
lvl: 54 ( 2. hafta)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben tam 1 ay önce yazdım patiye,monsterkill dedim demon_thanks dedim,fullmoon dedim ama benle .aşşak geçmişti bazı angutlar,bu heriflerde sağlam programlar var kosp ötesi..ne diyim banlanınca uslanıyo insan diycem ama bu orc:-p[signature][hline]Binboa ormanı gibi lan burası...
Sosyal ağlarda paylaş

Poliiii
kankaaaaaa :D
SS aldım bugun :D
Yalvarırım Vurma koydum adını :D
Önümde yığılıodun dizlerimdeydin :D
Yalvarırım Vurma.jpg yakında Paticik.com da :D
[signature][hline]Id : Islak_Tosbaga
LvL : 62
Job : Blade Master
Server : Ares
Clan : PaTRiot