Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu bir Veda Mesajıdır.......

Aeran

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bugün itibariyle AERAN adlı charımı bırakmış olup başka bir arkadaşa satmış bulunmaktayım.
İşlerim ve değişen hayat düzenimin knight a izin vermemesi yüzünden zaten son 2 aydır oynayamıyordum. Ve bugün itibariyle knight ile tamamen bağımı koparmış bulunmaktayım.
Burdan;
Dostlarim Picallo_tr, Borin100, sertak, Black_Sun, Angelica, Imhotep, gel_pc_pc, sapikbuyucu, büyük ticaret adamı ve dostum OverDie;) , enoX (hala buralardaysa) , zor zamanlarımda yardımlarını gördügüm dostlar ve tabiki kuduz ( unutmadım seni KUDUZum. bilerek en sona sakladım seni ;) ) ve adlarını sayamadığım diğer tüm dostlarıma ayrı ayrı teşekürlerimi iletiyorum.

Geride kalanlara tüm knightçılara bolşans ve iyi eğlenceler..

Ben giderim adım kalır
Dostlar beni hatırlasın
Düğün olur bayram gelir
Dostlar beni hatırlasın

Can kafeste durmaz uçar
Dünya bir han konan göçer
Ay dolanır yıllar geçer
Dostlar beni hatırlasın

Can bedenden ayrılacak
Tütmez baca yanmaz ocak
Selam olsun kucak kucak
Dostlar beni hatırlasın

Ne gelsemdi ne giderdim
Günden güne arttı derdim
Garip kalır yerim yurdum
Dostlar beni hatırlasın

Acar solar türlü çiçek
Kimler gülmüş kim gülecek
Murad yalan ölüm gerçek
Dostlar beni hatırlasın

Gün ikindi akşam olur
Gör ki başa neler gelir
AYRAN gider adı kalır ;)
Dostlar beni hatırlasın  

( birazdaha uzatırsam ağlayacam yaf )
Hade bash bash :)[signature][hline]Name : Aeran
Clan : T®
Lvl : 6x
Class : Kasar Hood
Nation: El Morad
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Kankam dostum eyw. seni oyunda görmek isterdim hele nation transferinden sonra yanımızda oynamanı isterdim ama bu bi gerçekki sanırım en iyisini sen yaptın bundan sonraki hayatında başarılar muhabetimizi kesmiyoruz zaten yakın zamanda bende bitircem hayatında başarılar..[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CursetH, 01 Aralık 2005 20:00 tarihinde demiş ki:
Kankam dostum eyw. seni oyunda görmek isterdim hele nation transferinden sonra yanımızda oynamanı isterdim ama bu bi gerçekki sanırım en iyisini sen yaptın bundan sonraki hayatında başarılar muhabetimizi kesmiyoruz zaten yakın zamanda bende bitircem hayatında başarılar..

Evet ya aynı safta çarpışmak güzel olurdu ama buraya kadarmış be dostum. Hem buralardayim ben. beraber "hotmail messenger! " oynayarak görüsürüz yine;)[signature][hline]Name : Aeran
Clan : T®
Lvl : 6x
Class : Kasar Hood
Nation: El Morad
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Ayranım kardesim sini tanımaktan ve arkadastan ote dost olmaktan buyuk onurduydum benide unutmadın icin cok sagol senle gecen guzel anilarii kastımız expileri czdeki guzel gunler asla unutulmaz hele hele team speak skyp tan konusmalar hic unutulmazz herşey gonlunce olsun kanka ko bitti ama msn ve forum var allah yolunu acık etsin hayattada kede oldun kadar basarılı ol allaha emanet[signature][hline]karakter: paper mage
level:62
ırk: ?
np:110 k

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...