Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisi Olanlar Yardım Plss

by_korkusuz

Öne çıkan mesajlar

Ben orc olmak içi 2,000 cash alıp mail atmıstım siteye sıteden ıkı mail geldi neden olmak istiyosun bıraz falan fılan dıye bende anlattım server account character ıd lerini istediler yolladım ama 2 gün geçti hala cevap gelmedı diğer arkadaşlara 2 gün içinde cevap gelmişti ve orc olmuşlardı sizce kabul edılmedımı benım başvurum :S ??[signature][hline]server : DİEZ
IRK : elmorad ( warior )
LVL : 63
NP : 20,000
Sosyal ağlarda paylaş

kankammmm benım be olum ben senı bı yakalarsam pro yapıp eslantta dolaştırıcam olum ınsan bı gelır haber bırakır ben buralardayım yada başka servere gectim dıye amaaaa nerdeeeeeeeee bizim salak erhann da o kafa :D neyse kankam madem buralardasın görüşürüz yine prolukta bitti efsane sonra erdı kankam :( he buarada unutmadan eger bılgın var yukarda yazdıgım soruya cevap ver la zırto :)[signature][hline]server : DİEZ
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erhannn, 01 Aralık 2005 13:23 tarihinde demiş ki:
Kanka Bir gun dupculuk diezede yayılırsaki zaten varda biz para bulamıyoz gelip orda priest acıp lvl 62 terör estiricem :D neyse ben kaçar bb

adamın planı bir serverin bok olması üzerine...

diezde bok olsun bende priest yapcam orda tam bok etcem der gibi :-)[signature][hline]-Haaaapşuuuuu!
Sorry i'm alergic to bullshit...
Sosyal ağlarda paylaş

Kanka başlatma dupene ne güzel oyun oynuyoz ama sen diez e donmek istiyom diyosan ben sana bı char bakayım bulurum inşallah ama dupe yapıp benı rezil edersen vururum seni cocuk neyse kanka şaka bı tarafa harbıden özledim senı sana char bakıcam buarada umarım bende orc olurum sana human char alıcam cz de ezerim kafanı :D 64 kasıyom az kaldı unutmadan soylıyeyım dedım 15 gunde bı lvl atlıyom kastım kafayı 70 i deviricem[signature][hline]server : DİEZ
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bjork, 01 Aralık 2005 13:28 tarihinde demiş ki:
zuhaha
muhabbet almış başını gidio :D

kendi konusunu kendi patlatmış :D yetişemedin :D
neyse konuya gelicek olursak
madem 2000 kc alanı orc yapıolar yapmaları gerek başvuru zartı zurtu yalan.[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

Geçen CZ de ::PunK:: diye birini gördüm 49 lvl ama manyak combo yapıo :D Bence Ares te pelerinli clanlar clana alsın kaçırmasın bu charı :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...