Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Full healer, stats?

bega

Öne çıkan mesajlar

lvl60 bufferken full healer oldum, bufferken str96, int200, hp72 ile idare ediyordum ama şimdi shell bile giyemiyorum, dolayisiyla statlarimi 0licam. str'mi 108 felan yapiyim diyorum, +5 +6 shell felan yaparsam ilerde diye, bir de shield giyebilmek için, int ve hp den hangisine ne kadar stat veriyim sizce? 200int ile 4000mp anca partiyi bufflamama ve heale yetiyordu, bu full healerin da büyüleri acayip mana yiyor, pot kullanmak şart yani, hpye mi yüklensem? sonuçta ilk beni kesiolar CZde.

bi de full healer olanlar varsa skill bar'i nasi düzenlediniz, 60heal 42de buff var, önemli debuff skilleri nedir, malice den başkasini bilmiom valla. CZde hangisini kullanmak lazimdir?[signature][hline]"Confess ten times and it becomes a habit, confess a hundred times and it becomes an obsession, confess forever and it becomes your destiny"
Ms. Bega
Sosyal ağlarda paylaş

stat ların kıyafet olarak ne bulabileceğine bağlı

eğer para sorunun yoksa +7/8 shell bot ve gaunlet

+7/8 chitin pal ve pad

dagger defense helmet

chıtın shield

bu itemları giymek için 174 int 104 str yeter

ama eğer chıtın shield in yoksa giyeceğin shield im istediği kadar str vereceksin

kalan statlarını bence hp ye vermelisin

çünkü debuff yediğin zaman ölmeyecek kadar hp lazım hp 4 k yı bulmalı en az bana göre

bu durumda sanırım 3800-4000 arası manan olacaktır

bu mana bana yeter dersen ( party heal 1920 yer party 960 heal de 960 ikisini bastıktan sonra pot basmak şart arada heal pot da basman lazım vsvs ) statlarını bu şekilde ver derim

debuffer skillerine gelince
reverse life = buff siler
slow da admı yavaşlatır
bide mana çeken büyüler var
gerisi çok önemli değil
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 01 Aralık 2005 18:32 tarihinde demiş ki:
42 bufı siliyorsun. 42 holye veriyorsun. Heal/buff süper saçma bir kombinasyondur...

heal buff degilim zaten heal debuff im.. 60 heal, 42 talisman. şimdilik böyle deva edicem, sonra belki 62de debuff.

teşekkürler cevaplar için, 104-108 civari str vericem, sanirim scorpion shield 108 str istiyordu..174 int az degil mi peki?[signature][hline]"Confess ten times and it becomes a habit, confess a hundred times and it becomes an obsession, confess forever and it becomes your destiny"
Ms. Bega
Sosyal ağlarda paylaş

bence shell e yetecek int ten fazla sı savurganlıktır :).int i 174 e kadar bas,kalkan içinde bir miktar str gerisini health e abanki zor yıkılasın.fazla int in bi mantığı yoktur ki,bi kaç pot az içecem die.[signature][hline]Server:ares
Job:Shadow Knight
lvl:6x( bu x de moda oldu halbuki 61 im daha.ama böle daha havalı duruyo :D)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...