Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

özhan canaydın

pepecura

Öne çıkan mesajlar

özhan gider başkası gelir bişi değişmez.[signature][hline]Tanrıdan diledim bu kadar dilek aman aman,
Bana kısmet değil dizinde yatmak aman aman,
Dizinde yatıpta yüzüne bakmak aman aman,
Gel aman aman yanıma , kıyma bu yazık canıma,
Bir kara kaşım , bir kara gözüm , değer dünya malına..
Sosyal ağlarda paylaş

ya bi gidin allah aşkına, türk futboluna gelmiş en iyi yöneticilerden biri, ayrıca galatasaray başarısız değil. türk ligi desen GS-FB arasında oynanıyor. avrupa desen hiç bir türk takımı başarılı değil. bunun nedenine özhan canaydın değil federasyon.[signature][hline]Voic3
RamsesII, 26 Eylül 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
bazı travestilere hasta oluyorum,çok güzel ve sexi oluyorlar...
Sosyal ağlarda paylaş

bi kere uzandığı kolları çok geniş, geldiği günden bu güne galatasaray'ın ekonomisi yükseldi, galatasaray'a geldiğinde takım 3. lüğe falan oynuyordu şimdilerde şampiyonluğa oynuyor hatta tekrar avrupaya yöneldi. saygılı ve kişilikli olmasıda cabası.

peki sen bana nesi kötü söyler misin? televizyonda izlediklerinizden gaza gelip celallenmeyin.[signature][hline]Voic3
RamsesII, 26 Eylül 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
bazı travestilere hasta oluyorum,çok güzel ve sexi oluyorlar...
Sosyal ağlarda paylaş

kalsın kalsın[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Voys, 27 Kasım 2005 21:55 tarihinde demiş ki:
bi kere uzandığı kolları çok geniş, geldiği günden bu güne galatasaray'ın ekonomisi yükseldi, galatasaray'a geldiğinde takım 3. lüğe falan oynuyordu şimdilerde şampiyonluğa oynuyor hatta tekrar avrupaya yöneldi. saygılı ve kişilikli olmasıda cabası.

peki sen bana nesi kötü söyler misin? televizyonda izlediklerinizden gaza gelip celallenmeyin.

Senin dünyadan haberin yok.[signature][hline]| tóqqíé || sadece.gen.tr |
| drum-tr || tama || víc fírth |
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...