Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LordAres (HeaveN / Cypher )

256

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşımızın Database'ler hakkında yaptığı konuşmalardan dolayı.Buraya yazdım kendisiyle birebir konuştuk.Onun da datalar hakkında hiçbir bilgisi yokmuş.Sadece sağdan soldan duymuş ve ks yapanları korkutmak amacıyla söylemiş :).Kendisinden ve HeaveN clanından özür dileyerek konunun burada kapanmasını rica ediyorum.Arkadaşlar lütfen bir harf bile yazmayın şu konuya.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

hey gidi knight online bu günleride mi görecektin. çoluk çocuk gelmiş kendini artık o partideki makrocu okçulardan biride bendim diye tanıtıyor zuhahahah. iice çivisi çıkmış bu oyunun.
bence dürüst oynamaya çalışan herkesin kendine şu soruyu sorması gerekir:
neden hala bu oyunu oynuorum?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
manicodil, 01 Aralık 2005 18:37 tarihinde demiş ki:
hey gidi knight online bu günleride mi görecektin. çoluk çocuk gelmiş kendini artık o partideki makrocu okçulardan biride bendim diye tanıtıyor zuhahahah. iice çivisi çıkmış bu oyunun.
bence dürüst oynamaya çalışan herkesin kendine şu soruyu sorması gerekir:
neden hala bu oyunu oynuorum?

arkadaşım sana bütün kalbimle katılıyorum benim carı zati satılığa çıkardım işallah giderde bu dertten kurtulurum[signature][hline]NİCK : CAKO
LVL : 60 - PALADİN
IRK : EL MORAD
CLAN : REVENGE
NP : 25K
Sosyal ağlarda paylaş

said:
256, 01 Aralık 2005 18:37 tarihinde demiş ki:
Arkadaşımızın Database'ler hakkında yaptığı konuşmalardan dolayı.Buraya yazdım kendisiyle birebir konuştuk.Onun da datalar hakkında hiçbir bilgisi yokmuş.Sadece sağdan soldan duymuş ve ks yapanları korkutmak amacıyla söylemiş :).Kendisinden ve HeaveN clanından özür dileyerek konunun burada kapanmasını rica ediyorum.Arkadaşlar lütfen bir harf bile yazmayın şu konuya.

arkadaşım o clanda olupta maum olanlara bişey demiyorum onlardan özür diliyorum ama o cldan gerçekten çok büyük şeyler dönüyo[signature][hline]NİCK : CAKO
LVL : 60 - PALADİN
IRK : EL MORAD
CLAN : REVENGE
NP : 25K
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...