Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LordAres (HeaveN / Cypher )

256

Öne çıkan mesajlar

onlar kim ?
az önce blackmadafaka mi ne öyle bi acaip nicki wardi kusura bakmasin benim ingizilicem onun kadar ii deil iron necklace bile yazamiyorum onun ismi baya bi agir ingilizce kaldiramadim...
neyse diecegim su ki o arkadas az önce geldi ve claninin en ii clan oldugunu söyledi data hacklemeleri cart yapmalari curt yapmlarini hepsini gectim
sadece sunu merak ediyorum
sirtini 3 5 tane archera dayayipta leech yapip xp kasan bir warrioru olan clan acaba ne kadar büyüktür?[signature][hline]IHaveAGudGunBaba

bende +6 gigayla 61 lvlde talos kesmistim inanmayanlar inanmamaya devam etsin cünkü SS gösteremem su an lvlim ne 61 ne de +6 gigam var :(
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşalar bu foruma benim ve arkadaşlarımızın son yazışıdır hiç bir şekilde cevap vermeyeceğiz.bazı arkadaşlar maksadını aşan konuşmalar yapmaya başladı.

lordares e gelince sahıs ve clan üyelerinin konuşmaları bizi bağlamaz bağladı yerdede banlanırlar. şuan lord ares banlanmıştır. bir çok kendini bilmez gibi.. vede cevabını almıştır.
bizim adımız kulanarak bir şeyler yapılmaya calışıyor biz buna izin vermeyecez. yok heaven düştümü ettimi konular. acmayınız. herkese iyi günler..[signature][hline]Nick : Strong_
Class : Rogue
Lxl : XX
Clan : HeaveN
Server : Cypher
Irk : Karus
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 30 Kasım 2005 23:23 tarihinde demiş ki:
arkadas amerikadan katilio...
sanada ii günler selametle...

:D ujio bugün çook np kastın.

****::Ujio:: has defeated paticik xD****[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %10
Np:120k+
Clan:Sacred
gitmee yalvarırım yanlız koma beni bebekkk dünyalara güzeli biricik bebekk hasret ateşiyle kül olmuşum ben bebekkk alem yıkılsa ararıımmmm bebek güzelll bebek tatlı bebek nazikk narinn bebekkkk :D
Sosyal ağlarda paylaş

Strong_ ben clanınızı aşağılayıcı bir ifade kullanmadım.Ama sizin clanınızdan bu arkadaşın yapmış olduğu şeyin doğru olmadığını yazdım.HeaveN clanı bunun gibileri clana alacak kadar aciz mi demek istedim.Başarılısınız başarılarınızın da devamını dilerim.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

****::Ujio:: has defeated paticik xD****
olmamis hemde hic benim paticik'e kastim olsa olur olmadik herkese bulasirdim biz en iisi bunu
[spo1=>>>]****::Ujio:: has defeated paticiktekegelipteefeolanlar xD****[/spo]

yapalim...
:D:D:D[signature][hline]IHaveAGudGunBaba

bende +6 gigayla 61 lvlde talos kesmistim inanmayanlar inanmamaya devam etsin cünkü SS gösteremem su an lvlim ne 61 ne de +6 gigam var :(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
256, 30 Kasım 2005 23:30 tarihinde demiş ki:
Strong_ ben clanınızı aşağılayıcı bir ifade kullanmadım.Ama sizin clanınızdan bu arkadaşın yapmış olduğu şeyin doğru olmadığını yazdım.HeaveN clanı bunun gibileri clana alacak kadar aciz mi demek istedim.Başarılısınız başarılarınızın da devamını dilerim. [/quote

3 günde önce katılmış bir arkadaş. genc bir arkadaş clan aldığımız adamın zaten ne olduğunu anlayamıyorsun zaten cevabınıda aldı. ama seni actığın topic başlığı biraz yadırgadım..[signature][hline]Nick : Strong_
Class : Rogue
Lxl : XX
Clan : HeaveN
Server : Cypher
Irk : Karus
Sosyal ağlarda paylaş

Ben LordAreS bu fallen archer arkadasımızın ya akıl sağlığı yerınde değil yada ne yaptığın bılmıycek kadar düşüncesizz aramızda gecen olayın baslangıcı bu arkadasın ks yapmasıyla baslamıs ve surmustur bende bi korkutma olarak ks yapmasın die bunları yazma gereği duydum ama bu olayın HeaveN clanıyla hiç bir alakası yoktur ne alakadır kı 2 kişi arasında geçen tartısmanın clanla alakası olsun ılk başta düşün ondan sonra konuş derim fallenarcher Çok mantıksız ve alkasız bişey yazmışsın HeaveN düştümü ? bu nedir yani senin tartıstığın ben değilimde HeaveN clanımıdır LÜTFEN DÜŞÜN SONRA YAZ.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet 256 düşünde yaz. Onlar için özel boss spawnlar olabilir. Bir charın alamayacağı kadar dupe itemleri olabiir. Legal oyunun ne demek old. unutmuş olabilirler. İb +10'u ben yaptım die bağıracak kadar dürüst'te olabilirler(!)
Ama databaselerle oynayacak kadar akıllı olamazlar. Öyle bi adam olsa oraya oturupta normal chatten onu yazmaz zaten..
Sosyal ağlarda paylaş

benim anladigim kadariyla bunlar milletin gözünü iice korkutup sindirmishler... baksana az önce bi arkadas blackfukkametal le tartismak charinin banlanmasini göze almaktir dedi :lol:[signature][hline]IHaveAGudGunBaba
cypherda pklik eli ayagi düzgün human warrior araniyor (görelim bakalim ne ishmis bu heaven)
Sosyal ağlarda paylaş

yok kaldırmasınlar bu adam HEAVEN'e girmeseydi böle konuşamazdı.Databese'i bi sor açıklasın. Arkasındaki pelerin rengi onu bu kadar bilgili yapıyo. Clana giren hacker oluyo bilmem ne oluyo ama bazıları adamlıktan çıkıo. Hatta kafası öyle iyiki cafelere girip çıkan ondan başka sıçan olduğunu sanıo.
Bu arada geçimimizi internet cafeden sağlıyan bi aileyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

256 anlaşılan sen herkesiinde yazdığı gibi düşünmeden konuşan birisisin.Bu konuda haklı değilsin ben o partydekı macrocu archerlerdan birisiyim orda bende vardım ve sen bize gelip ks yaptın peşinden LordAreS arkadaşımız senin ks yapmanı engellemek ve caydırmak için öle bişe yaptı sende hata telafi ediceğin yerde o adama agıza alınmıycak kufurler ettın annesı vs. bu bir oyun die kendın yazmışsın ama oyun kavramını daha anlayamamışsın .Bide utanmadan gitmiş HeaveN clanı düştümü yazmışsın 2 kişi arasında hatta o konusmada ben ve party lıderı prıestte vardı senı defalarca uyardıgımız halde ks ye devam ettın ve gene kufurlere basladın pesınden cok sacma ve alakasız bi yazı yazmışsın.Orda LordAreS bu database konusunu bana anlattı konu sadece bu arkadasımız senı caydırmak amaclı bole bişe yazmış ama sen henuz buyuyememıssın ve HeaveN clanı hakkında eleştiri yapmıssın 2 kişi arasında gelişen olayın Clanla hiçbir alakası olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Herkese slm bu konu forum konulmiycak kadar saçma eğer herkes böle yazıp yazıp foruma koycaksa ne kalabalık olur ne kalabalık yani böle bi konu ile ilgili eleştiri bile yapamıorum 2 kişi arasında olan saçma bi kavga yok o ona ks yapmışta falan fılan serverda hergün bunun gibi bir çok kavga oluodur eminim bende yaşıorum bu tarz ağız dalaşmalarını ama olayı öle büyütmüşlerki bu konu hakkında konusulcagına bence bu konuyu yaratan kişi hakkın eleştiri yapmak daha mantıklı olur :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
256, 01 Aralık 2005 00:34 tarihinde demiş ki:
Bir dahaki sefere düşüneceğim ares.
Nasıl ve nerde kastın sen.
elindeki +8 Raptoru nerden buldun sen.
Nasıl bir anda 6x lvl biri olarak çıktın.
Ben bunları düşünüyorum.

LordAres lvlını bnim okçu arkadaşlarım sayesinde lvl ını kasmıştır itemlarını da rogue human bir charı vardı o itemları satarak yaptı. serverda 1000defence+25dagger defenceye 600-700arası vurabilen assasinler varken onun itemlarına saldırmana şaşıyorum ayrıca...
Sosyal ağlarda paylaş

slmlar

arkadaşlar konumusla alakası yok ama söylemek zorundayım
bazı arkadaşalr cz de macro kullanıyo isimlerini vermiyeceğim sizden rica ederim macro kullanmayın şu oyunu bi kerede adam gibi oynayın
ha exp kasarken neyse ona karışmam karışamam sati ama cz de asla .
bu formda olan ve yasımı okuyan arkadaşlara sölüyorum lütfen macroyu cz de kullanmayın np kasacaksanıs adam gibi macro olmadan önce nsl np kasılıyosa gene aynı şekilde kasın
işallah beni anlayıp yapmassınıs bb[signature][hline]NİCK : CAKO
LVL : 60 - PALADİN
IRK : EL MORAD
CLAN : REVENGE
NP : 25K
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...