Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

chayper cz de kosp (suçlu kim)

odi

Öne çıkan mesajlar

http://rapidshare.de/files/8344684/2.mpg.html
http://rapidshare.de/files/8335359/1 new.mpg.html
http://rapidshare.de/files/8346606/3.mpg.html

geçen bi konu açmıştım belki chayperde kosp biter umudu ile
ama görüyomki aksine kosp cz de dahada çogalmış.
buna bi dur diyelim hem human hem de orc olarak bu kendini bilmezler oyunumuzu bu kadar kirletmelerine izin vermeyelim egerki illada kosp kullanmak istyolarsa kosp kullanlar cz de kalsın biz cz ye girmeyelim birbirlerini kessinler bakalım oyundan zevk alabiliyolarmı.
eger bu teklifimi kabul eden clanlar varsa oyuncularında bi kaç gün cz girmemelerini rica etsinler.

HERKESE KOSP SUZ CZ UMUDU İLE.[signature][hline]Nick : 0di
Class : Warrior
Lvl : XX
Server :Cypher
Clan : Heaven
Irc : Karus
Sosyal ağlarda paylaş

cz dekı kosp kullananların hepsı sınırden kaynaklanıyor bı ıkı tane adi şerefsiz en basda actılar sonra ona sınırlenen kosp actı sımdı butun roguelerde kosp acıyor cz de[signature][hline]Server :Cypher
Irk: Karus
Nick : NoCry_CZ
Level: 62
Clan : DrukenOrcs
Charım acıldı Cok mutluyum !!!
Sosyal ağlarda paylaş

öLe diorsun ama Sizin cLandan biride kosp Açmış 300x5 vuruor edit: Duyduğuma göre banlanmış sorun yoq ...[signature][hline]Nation : ELmoraD
Nick : pCBuyucu
LwL : 61 ( %1.01 : o) )
CLan : AshQiyA
Race : Arch Mage (Paper)
Np : 6x.xxx
Server : Cyhper
Benim Ezük Charım :D

[Bu mesaj pckopat tarafından 30 Kasım 2005 00:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NoCry_CZ, 29 Kasım 2005 23:36 tarihinde demiş ki:
cz dekı kosp kullananların hepsı sınırden kaynaklanıyor bı ıkı tane adi şerefsiz en basda actılar sonra ona sınırlenen kosp actı sımdı butun roguelerde kosp acıyor cz de

KatıLıOrum Çoook Doğru DiOrSun Çok kez Şahit oLdum... mage iÇin var mı Bende Açim SinirLendim :D:D:D:D:D[signature][hline]Nation : ELmoraD
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pckopat, 30 Kasım 2005 01:26 tarihinde demiş ki:
said:
cz dekı kosp kullananların hepsı sınırden kaynaklanıyor bı ıkı tane adi şerefsiz en basda actılar sonra ona sınırlenen kosp actı sımdı butun roguelerde kosp acıyor cz de

KatıLıOrum Çoook Doğru DiOrSun Çok kez Şahit oLdum... mage iÇin var mı Bende Açim SinirLendim :D:D:D:D:D

sen şahit deil şehit olmussun :D[signature][hline]http://img209.imageshack.us/my.php?image=daggerphobia0zg.jpg

www.clanlasombra.tk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DaggerPhobia, 30 Kasım 2005 01:28 tarihinde demiş ki:
said:
pckopat, 30 Kasım 2005 01:26 tarihinde demiş ki:
said:

KatıLıOrum Çoook Doğru DiOrSun Çok kez Şahit oLdum... mage iÇin var mı Bende Açim SinirLendim :D:D:D:D:D

sen şahit deil şehit olmussun :D

Evt. Macrocular yüzünden Townnun Sağ tarafından çıkarsan 4564354 tane ok yiyip direk geberiorsun soLdan Çıkıncada Az iLerde geberiorsun. hep Şehit :D[signature][hline]Nation : ELmoraD
Sosyal ağlarda paylaş

ben bırakdım cz yı yakında k.e yıde bırakıcam hergun gırıyorum servera belki bugun yokdur dıe ama hergun aynı artık olceğimi bile bile gidiorum np yarıya düştü ve artık yeter dedım su an başka bir oyun yukluyorum paticik saolsun beni ko ya aliştiranda paticik bıraktıranda patıcık olur umarım
http://forum.paticik.com/view.php?id=151814 buyrun sizde bakın bu arada charimi satmayi düşünüyorum eğer ilgilenirseniz pm atın itemleri ıvır zıvırı öylerim odi söylediklerinden banlanan olursa haberdar et beni bende yazayım buraya bide en ilginci bugun oldu adam arkamdan 5 lı okla kovalıyordu gerı donup kesım dedım yanıma gelınce spike vurdu bence bu teknoloji ile savaşmak bayağı bir zor[signature][hline]Name : Lifestyl3
Nation : El-Morad
LeveL : 6x
Clan : StolenLifes
Server : cypher
Class : Paladin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
odi, 29 Kasım 2005 22:49 tarihinde demiş ki:
http://rapidshare.de/files/8344684/2.mpg.html
http://rapidshare.de/files/8335359/1 new.mpg.html
http://rapidshare.de/files/8346606/3.mpg.html

geçen bi konu açmıştım belki chayperde kosp biter umudu ile
ama görüyomki aksine kosp cz de dahada çogalmış.
buna bi dur diyelim hem human hem de orc olarak bu kendini bilmezler oyunumuzu bu kadar kirletmelerine izin vermeyelim egerki illada kosp kullanmak istyolarsa kosp kullanlar cz de kalsın biz cz ye girmeyelim birbirlerini kessinler bakalım oyundan zevk alabiliyolarmı.
eger bu teklifimi kabul eden clanlar varsa oyuncularında bi kaç gün cz girmemelerini rica etsinler.

HERKESE KOSP SUZ CZ UMUDU İLE.
ASHQİYA clanının saygıdeger uyesı Riiddiick gecen gun ust uste 4 kez cz de benı oldurdu bence o clanın baskanına bı rıcada bulun
Sosyal ağlarda paylaş

dostum o clan baskanı benım ve rıddıck en az 1 hafta önceden clandan cıktı haberın olsun eger rıddıck ı 1 hafta ıcınde cz de ashqıya clanında cz de kosp kullanırken ss varsa koy buraya ....yasak bızım clanda yasak kosp cz de kımse kosp kullanamaz dun gece herkese cz den cıkmasını söledım ..bılmenı ısterım..eger ashqıya clanında cz de kosp acan bırınıe rastlarsaız ss alın ve bu topıc e koyun banlayayım[signature][hline]xx paper mage
np :16xxxx
clan :AshQiyA
server :cypher
Sosyal ağlarda paylaş

Dün O kadar Macrocu Kestim ki içimi yağLarı eridi Eridim eridim bittim :D macrocuLar da kesti ama benim kadar değil birisine abone oLdum zaten adam o kadar kalabaLığın içinden beni seçiordu :D[signature][hline]Nation : ELmoraD
LwL : 61 ( %7.97 Lich Görevi Sayesinde )
Sosyal ağlarda paylaş

ODİ guzel hoş dıyosun ama Angelfar yanı clan başkanınz nerde 70 olduu vede sızın klanda bu kadar cok nıye tum edıt carlar sızın klanda yada BıgBırd sıze nıye boss event yapıyoo
bılıyorum degışık bı konu ama sız ılk başta bı kendınızı temızleyın kosp dan koxp dan edıt carlarda boss eventlarından sonra gerı kolay onlada temızlenır
ha bu yukardakılere uturaz edersen vede yalan dersen edıt carları yapan kısıyı burda konuşturum sonra sonların ıd sını soletırım bıde ustune bıgbırd dın ıd sını verırım o yuzden kojnuşurken herşeyı bıldıgımın farkında ol vede ole konuşş okee
Baş KOSP CU ARKADAŞLARIM[signature][hline]Name: :::TheONE::: (ŞİFREDEN DOLAYI GIREMIYOZ )
Class: Shadow Vain
Nation: Karus
Lvl:60 ARTIK BOLE 15 ek1m
Np: 5,5 k dı 18 k oldu bıle
Clan: Twilight
Server: Cypher
YENI CAR :::sweet_lady:::
60 oldu
np 6 k malesef daha
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elense, 30 Kasım 2005 12:58 tarihinde demiş ki:
ODİ guzel hoş dıyosun ama Angelfar yanı clan başkanınz nerde 70 olduu vede sızın klanda bu kadar cok nıye tum edıt carlar sızın klanda yada BıgBırd sıze nıye boss event yapıyoo
bılıyorum degışık bı konu ama sız ılk başta bı kendınızı temızleyın kosp dan koxp dan edıt carlarda boss eventlarından sonra gerı kolay onlada temızlenır
ha bu yukardakılere uturaz edersen vede yalan dersen edıt carları yapan kısıyı burda konuşturum sonra sonların ıd sını soletırım bıde ustune bıgbırd dın ıd sını verırım o yuzden kojnuşurken herşeyı bıldıgımın farkında ol vede ole konuşş okee
Baş KOSP CU ARKADAŞLARIM

huhhh!!!!! aile içinde kalması gereken meseleler bence[signature][hline]xx paper mage
np :16xxxx
clan :AshQiyA
server :cypher
Sosyal ağlarda paylaş

dün akşam cz ye giriyim dedim her şeyi aldım swift wolf buff acc felan filan neyse nasıl dışarı cıktım bi asas adam öyle damage vuruyo ki kendi kendime combo dedim ama combo deyil
adam öyle vuruyo görseniz şaşarsınız 2 sn yattım warior olmama ragmen[signature][hline]ID : MiLiTaN_44
LvI :5x
Server : CypHer
np : 6xxx
Not_: Artık Fakir SoyuLdu :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...