Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Edit bow ( gercek )

uyuyanguzel

Öne çıkan mesajlar

Ya beyler yalannn ben o clandayım ve isteyen orjine sorsun ole bi ıtem yok eğer bizde ole bişey olsa serverda krallar gibi oluruz LUTFEN arkadaşlar bole şeylere inanmayın oyle bi ıtem yok bizde zaten bizde en fazla kosp falan kullandık başka edit bişey yok bunu kim yaptıysa ayıp resimdeki kişi yaptıysa artık bilemem ama bu varsada clanda sorulur gereken yapılır YOKSA BİZDE BOYLE BİR ITEM YOKK[signature][hline]Lvl53 şimdilik (bilg bozuldu yoksa 58dim şimdi:(
Turkish_Lokum_Priest
Clan:OrjınalEffEct (50 den beri)
Sosyal ağlarda paylaş

beyler öncelikle üstündeki itemlere dikkat edelim..
adam üstündeki cantasında bir sürü giysi ve potları taşıyo bu bi kere olabilirmi? adamda rogue eşyaları olduguna göre ya archer yada rogue ? benim bildigim bu kadar eşyayı taşıyamazlar :D[signature][hline]ID : MiLiTaN_44
LvI :5x
Server : CypHer
np : 6xxx
Not_: Artık Fakir SoyuLdu :(
Sosyal ağlarda paylaş

Offf %100 %10000 ŞotoŞop BUT ya gerçek olsa ooo bow olacakları tahmin edemiyorum.Herşeye Tek atar bossları catur cutur yer aman allahım OMG hayal gücüm almıyor xD

Hayal edelim...

CZ de 5 li ok atıyorsun değen yerkez GÜM yatıyor.
BOSSun altına giriyorsun TALOS olsun 5'li ok ile inim nim inletirsin yaratığı xD

Yaa oo raptor olsaydı gardt Tworları yerinden sokerdi.
Herkeze tek..Bosslar direk kaçardı OMG derdi.

Bir Magede o olsaydı zaten bir paper magenin attak yaklaşık olarak 50 80 arasıdır.10500 tahmın edemiyorum...BOSSLARA 80000 80000 vurur xD

Bir priestte olsa zaten kolay kolay olmuyorlar.Yaklaşanda geberir boss'u ne yapar bilemem ama xD

eeee her hayalin birde kotusu olmalı!!!!!!!

Yaa oo attack YARATIKLARDA OLSAYDI!!!!!!!!!!
Worn kesemezdık şerefsizim muahahahaahha

Worm Çıktıı 3'lü party kurun 3 tank 35 heal hazırmı assasinler vanpir vurun twon çekin mageler siz karışmıyın TANK HUCUMMMMMMMMMMMMMMMMMM

KOPTUM xD[signature][hline]Her Konuda Çok Haklı Olduğum Gibi Bu Konudada Kendime Çok Hak Veriyorum.

Konu:Hayat Gırgır Ben Elektirikli Süpürge.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...