Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray-Fenerbahçe

dooman

Öne çıkan mesajlar

said:
tony_montana, 27 Kasım 2005 22:32 tarihinde demiş ki:
said:
h1v, 27 Kasım 2005 22:24 tarihinde demiş ki:
Asteroth doğru diyosunda Fener yendi işte bırak sevinelim be hocam :-)

sevinin beyler fb şampiyonluğu garantilemiştir iki ezeli rakibini de deplasmanda yenmiştir işin kötüsü ligin ve bizim tadımız kaçtı

not:birr üstteki msj quote yapılmaz vs vs ok pardon[signature][hline]1905
Sosyal ağlarda paylaş

Tabii sevinin canım, hakkınız :)

Laf da sokarsınız, sinirlendirirsiniz de, ama tadında bırakmak lazım, onu söylüyorum... Fanatikliğe, holiganlığa hiç gerek yok :)[signature][hline][b]"I am the bringer of death. Fall to your knees and beg for mercy... Or give me a sandwich, I'm pretty hungry."
Sosyal ağlarda paylaş

çok kotu oynamasanız yenemeyecektik yani.[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

1100 kişiydik :P[signature][hline]ShuFuccK, 13 Kasım 2005 13:10 tarihinde demiş ki:
ztn her birine 1000 er dolar verebilen bi erkekse mali durumu iyi demektir.büyük memeliyi seçmesi gayet doğal bence.çok parası olan bi adam paralarını kızın memelerinin arasını saklayabilir.gayet doğru bi seçim:)
Dela, 24 Kasım 2005 00:49 tarihinde demiş ki:
seni kardes gibi gordum veya kardes ayagi got ayagi, gel yavrum yarin aksam bize teklifini inceleyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
toggie, 27 Kasım 2005 23:50 tarihinde demiş ki:
Bizi bastıran sizin taraftarınız değil Nobre'nin gölüydü. uA forumlarında da bazı gerizekalılar birbirine girdi eski açıkta bizden birini de dövdüler fenerli diye. Çok dallama tip var ortalıkta. Ayıklamak lazım.

valla tv den izledim ben harbiden fenerbahçelilerin sesi daha çok çıktı
bi ara samiyen sustu bizi dinliyor diye bağırıyordu fenerliler
ultraslan forumlarınıda okudum şimdi çoğu kişi aynı görüşte
Sosyal ağlarda paylaş

Ya tamam ben sesiniz cıkmadı demiyorum. Biz susunca tabi cıkar sesiniz. Ama bizim sesimizi bastırmadınız yani. Bastırdık diyosan düpedüz yalan olur 20 bin kişiyi 1000 kişinin sesi bastıramaz. Bizim susmamızdır sizin sesinizin cıkmasının sebebi. Susmamızın sebebi de yediğimiz gol ve oynadıgımız kotu futbol.[signature][hline]| tóqqíé || sadece.gen.tr |
| drum-tr || tama || víc fírth |
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_MysteriouS_, 27 Kasım 2005 23:36 tarihinde demiş ki:
YYYaaaaaaaaaaa hayatıöda ilk kez bir fenerbahçe galatasaray derbisini syeredemedim. İşyerinde idim yaw üzülüorum şu cimbomun haline nedir bizden çektirkleri yaw. Geçen sene 100. yılda da şampiyon olduk zaten yokmu bizi yenecek takım artık çıkşın yaw

sizi yenecek çok takım var!lafı uzatmak istemiyorum ama çok kötü oynadık! bu şekilde oynarsanız eğer 1-0 iyi bi sonuç! kaleci hatası şu bu demiycem ama biraz da şans olması gerek! ilk başta kaçan goller de vardı kötü oynamamıza rağmen ama galip geldiniz! konuyu saptırmayın lütfen![signature][hline]DIDO!
No one ever die from wanting too much!
«::: V :::» .«::: I :::» .«::: P :::» .«::: E :::» .«::: R :::»
Sosyal ağlarda paylaş

Madem oynatmıyabiliosunuz milanı oynatmasaydınız laaaaan? hehe
Bizim takımın kondüsyonu çökmüş durumda gerets bu bitek wolfsburgda oldu diyor ama 2. de biz olcazgaliba deli gibi 4 kişilik koşan (genede 1 kişilik oynayan:)) hasan bugün bütün maç 1 kere bile geri dönmedi ümit özatın peşinden
Sosyal ağlarda paylaş

bu topicin bu kadar süre kilitlenmemesini sağlayan herkese tşkkür diyorum.umarım bundan sonra hep böyle olur[signature][hline]Cintonik, 11 Eylül 2005 00:32 tarihinde Gs Tv hakkında demiş ki:
Aslında fena olmaz bak.Ozhan Canaydın ulusa sesleniş konusmasıda yapar.Allahınızı seviyosanız 100 euro pls diye fln yararlı olabilir gs ye hayırlara vesile.
Sosyal ağlarda paylaş

milanı da oynatmayabilirdik ama aurelio yoktu ortada selçuk takozu vardı defanstada servet vardı luci'nin yerine.luci maçta hakana kafa topu vermedi.
gs niye kötü oynadı o zaman madem fenerde karışmadı gs nin oyununa?stres mi yaptı karşımızdaki fb diye yoksa takımda küslükmü var? :D[signature][hline]FİLTHY PLAY
when it rains the ground gets wet!

The Paticik Cup =o= II
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...