Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray-Fenerbahçe

dooman

Öne çıkan mesajlar

başta hakan yerine ümit girse, orhan sarı kart gördüğünde değiştirilse ve defansımız biraz daha formda olsa daha farklı olabilirdi ama kötü oynadık. taktiksel hatalarda vardı bence. yazık oldu ama başarıalr fb ye[signature][hline]Voic3
RamsesII, 26 Eylül 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
bazı travestilere hasta oluyorum,çok güzel ve sexi oluyorlar...
Sosyal ağlarda paylaş

cidden süperdi fenerbahçe. mükemmel ataklar yaptık. çok iyi tuttuk topu ayağımızda ve bol isabetli paslarla atağa çıktık. Maç hakkımızdı. Hakkımız olanı söke söke aldık.

Ama gs li arkdaşlar üzülmesinler lütfen, daha bunu kadıköyü var nihohahaha :D[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

çok pis cehennemdi valla[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Muse, 27 Kasım 2005 21:54 tarihinde demiş ki:
said:
tony_montana, 27 Kasım 2005 21:32 tarihinde demiş ki:
iyi oynayan kazandı maçı fb haketti helal olsun fenerbahçeye tebrikler

bu arada statda da herhangi bir olay çıkmadı herhalde

dostluk kazandı.

maça gitmedim hocam arkadaşlarla seyrettik izlediğim kadarıyla fb istekli olan taraftı gs korkak ve ürkek oynadı fb orta sahasıyla bariz bi şekilde bizi sildi oyundan[signature][hline]1905
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaraylıyım, fanatik de değilim, tek isteğim, Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı yendiğinde aldığı gazı, Avrupa'da da sürdürebilmesi...

Hayır bizi yenince fena halde gaza geliyosunuz, eyvallah, hakkınız var, sonra gidip Avrupa'da şamar oğlanına dönüyosunuz, ona yanıyorum...[signature][hline][b]"I am the bringer of death. Fall to your knees and beg for mercy... Or give me a sandwich, I'm pretty hungry."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Asteroth, 27 Kasım 2005 22:04 tarihinde demiş ki:
Galatasaraylıyım, fanatik de değilim, tek isteğim, Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı yendiğinde aldığı gazı, Avrupa'da da sürdürebilmesi...

Hayır bizi yenince fena halde gaza geliyosunuz, eyvallah, hakkınız var, sonra gidip Avrupa'da şamar oğlanına dönüyosunuz, ona yanıyorum...

Fenerbahce taraftari olarak biz avrupada 6da yesek 7de yesek 7de atsak 3te atsak (kendi kişisel görüşüm olarak söylüorum yanliş anlamasin kimse!) bi kac kendini bilmezin CEHENNEM deyimiyle benzetme yaptigi Sami yende yenmemizden daha büyük bir ZEVK YOKTUR..Tamamen duygusaL[signature][hline] ::gel_pc_pc::
Kanayan yaralarimizin yagene ilaci GS ye tesekkür ederiz:D
Sosyal ağlarda paylaş

hakkaten ya h1v gereksiz taramalara ve demogojik duygusallaşmalara girme akşam akşam[signature][hline]Penthesilea, 20 Kasım 2005 23:19 tarihinde demiş ki:
Basörtüsü kafayi, türban beyni örter.
Sosyal ağlarda paylaş

adam orda avrupada şamar oğlanı olmuşsunuz demiş ona laf yok , trömsöyü hatırlanınca laf yiyoruz.
ayıp be.[signature][hline]Tanrıdan diledim bu kadar dilek aman aman,
Bana kısmet değil dizinde yatmak aman aman,
Dizinde yatıpta yüzüne bakmak aman aman,
Gel aman aman yanıma , kıyma bu yazık canıma,
Bir kara kaşım , bir kara gözüm , değer dünya malına..
Sosyal ağlarda paylaş

E böyle düşündüğünüz sürece de, Türk futbolu bir halt yiyemez, anca Fenerbahçe-Galatasaray'ın yabancı ağırlıklı takımlarının efsanevi derbilerini konuşuruz 10 yıl sonra...

Herhangi bir Türk takımının Avrupa'daki başarısıdır önemli olan halbuki... Tabii ki biz "Cehenneme hoşgeldiniz" diyeceğiz, tabii ki siz gelip de "Geliyoruz" yazısını asacaksınız bizim kapıya, bunlar güzel şeyler... Ama iş çığrından çıkıp da Galatasaray-Fenerbahçe düşmanlığına girerse, kaybeden hem siz, hem biz oluruz...[signature][hline][b]"I am the bringer of death. Fall to your knees and beg for mercy... Or give me a sandwich, I'm pretty hungry."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Madcat, 27 Kasım 2005 22:12 tarihinde demiş ki:
adam orda avrupada şamar oğlanı olmuşsunuz demiş ona laf yok , trömsöyü hatırlanınca laf yiyoruz.
ayıp be.

Tam olarak da söylemek istediğim bu aslında...
Galatasaray, Fener'i yenmek için , Fener, Galatasaray'ı yenmek için yabancılarla pompalanırsa, Fener'de Galatasaray'da Avrupa'da şamar oğlanının alası olur.

Şu farkla, Fener şampiyonlar liginde şamarı yer, Galatasaray UEFA'da... Sonra da "Biz en azından Şampiyonlar Ligi'nde şamarlandık" gibi saçma sapan birbirini yemelerle dfevam eder durur tatışma...[signature][hline][b]"I am the bringer of death. Fall to your knees and beg for mercy... Or give me a sandwich, I'm pretty hungry."
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu Fener Milan'a yenildi, Gsliler geliceksiniz bide biz şamarlıcaz dedi.Fener Gsyi yendi, şimdide Fener avrupada ne yaptıki Gsyi yense nolur diyosunuz.
edit: En azından şampiyonlar liginde şamarlandık diyorum çünkü fener avrupada biyerlere gelmeye çalışıyor,Fener şu milana bi yeniliyim ben bu gazla 2 sene şampiyon olurum
demiyo ki :) Avrupada bütün Türk takımlarının başarısını istiyoruz tabiki sonuçta Türkiye için ama Fb sadece lige önem veriyomuş avrupayı sallıyomuş gibi konuşuluyo.

[Bu mesaj h1v tarafından 27 Kasım 2005 22:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya birakin basit bahanelerin altina saklanmayi
FB egerki milani yenseydi gs de FB yi yenseydi denecek laf aynen şu olacakti;
-Ahhh .. Avrupada yeniosunda gelin bide bizi yenin ..Mantik aynen böle olacakti ..
Kim der hocam yogurdum ekşi die
Yani gülüorum sadece :D[signature][hline] ::gel_pc_pc::
Kanayan yaralarimizin yagene ilaci GS ye tesekkür ederiz:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Galatasaray PAF: 4 - Fenerbahçe PAF: 1

Galatasaray PAF takımı, PAF Ligi 14. hafta maçında, ezeli rakibi Fenerbahçe'yi 4-1 mağlup etti. Florya Metin Oktay Tesisleri'nde oynanan maçta Galatasaray PAF takımının gollerini; penaltıdan Arda, Taha (KK) ve Özgürcan (2) kaydederken, Fenerbahçe’nin tek sayısı Enis’ten geldi. Karşılaşmanın ilk yarısını da Galatasaray PAF takımı 3-0 önde kapatmıştı.

pehh veletler yenmiş feneri abileri ayak uyduramadı
:)[signature][hline]*
Sosyal ağlarda paylaş

Gel gör ki kimse ne demeye çalıştığımı anlamıyo...

Bakın arkadaşlar ne diyorum;

Eyvallah diyorum, Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı 6-0 yendiği zmanları da biliyorum diyorum... İyi oynadınız, yendiniz, kılıf da uydurmuyorum.

Ama artık ölçümüz, Galatasaray için Fenerbahçe, Fenerbahçe için Galatasaray olmasın diyorum... Türk futbolu gelişsin diyorum, gidip Avrupa'da salak konumuna düşmeyelim diyorum...

Hem sizin için, hem kendi takımım için geçerli bu, kendi takımım için daha çok geçerli hem de... Siz Milan'a yenildiniz biz Trömsö diye bi köy takımına... Sizi ezmeye, mağlubiyetimize neden bulmaya çalışmıyorum yani...

Öff be...[signature][hline][b]"I am the bringer of death. Fall to your knees and beg for mercy... Or give me a sandwich, I'm pretty hungry."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...