Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray-Fenerbahçe

dooman

Öne çıkan mesajlar

said:
Wendigo, 27 Kasım 2005 21:12 tarihinde demiş ki:
said:
brc_gondor, 22 Kasım 2005 18:28 tarihinde demiş ki:
konuşmaya bile değmez feneri her türlü yences..

said:
Voys, 23 Kasım 2005 17:20 tarihinde demiş ki:
alex iyileşmezse 4-6
iyileşirse 2-3

atarız.[GS]

said:
Lucky, 24 Kasım 2005 09:15 tarihinde demiş ki:
bence fener samiyenden çıkamazzzzz :) ....

...hebele hübele..

işte budur abi yapmaya üşendiğim şeyi yapmışın :D
Sosyal ağlarda paylaş

yalniz neydi o ole
gs taraftarinin sesini duymadim desem yeri var.
ilk yari cok guzeldi mac.
daum keske gecen seneki gibi dusunseydi de 2. yari da zevkli olsaydi.
1 gol atana kadar bastiriyoruz sonra bastirmiyoruz. karsi takimda doldur bosaltlarla oynadigi icin zevkli olmadi, anelka formsuzdu, deniz iyi oynuyordu, sakatlanmadiysa yanlis bir hamleydi cikmasi bence. gol de appiah in pasi cok guzel yere gitti. rekor icin en buyuk engeli astik hadi insallah.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha hiç umutlu değildim ben . Maç özeti :
Anelka yalnız kaldı , kaçırdığı pozisyonlarda alex ile gole gidebilirdi . Kemal yine saçmaladı . Volkan uzun bir aradan sonra kalesinde tam anlamıyla "dev"leşti =) . Selçuk'un eksikliği pek hissedilmedi , ümit şaşırtıcı bir şekilde bu maçta "oynadı" . Aurelio ,appiah ve Serkan her zaman ki gibi iyilerdi . Deniz yerine M. Yozgatlı oynasa çok daha iyi olurdu , son dakikada giren bir mehmet'in bize pek bir yararı olmadı .
Teşekkürler Fenerbahçe'm..[signature][hline]BoDrUmLu, 27 Ekim 2005 10:13 tarihinde demiş ki:
bu forum dahaa onceden cook acılmıstı.
Sosyal ağlarda paylaş

herşey ii tmm da deniz iyi oynadı dienlere ben birşey demiom.. adam resmen gs ye pas yaptı ya.. acaişp acaip wuruşlar yaptı kalenin önünde .. ama onun dışında takım olarak süper oynadık özellikle appiah...[signature][hline]-houston, üşüdüm olm ben güneşe yaklaşıcam biraz.
-apollo bu cok tehlikeli yapma. gemiye zarrar verebilirsin.
-hey .....na koyum ne değerli geminiz varmışş sicem yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

maç 0-4 lüktü..
Anelka inanılmaz kaçırdı..
neyse temiz maç,
sene sonuna kadar arayı açarız namağlup şampiyon oluruz.[signature][hline]Tanrıdan diledim bu kadar dilek aman aman,
Bana kısmet değil dizinde yatmak aman aman,
Dizinde yatıpta yüzüne bakmak aman aman,
Gel aman aman yanıma , kıyma bu yazık canıma,
Bir kara kaşım , bir kara gözüm , değer dünya malına..
Sosyal ağlarda paylaş

ilk yarısı çok zevksiz, pozisyon açısından kısır geçen maç. fenerin golü biraz tesadüfi oldu.ikinci yarısı daha hareketli geçse de yine de maçın genelinin bayıklığını silmeye yetmemiştir. iki takım da mücadele ruhunu ortaya koyamadı. bitse de gitsek havasıyla oynandı bu maç. fenerbahçe biraz daha iyiydi ancak iki takım da vasat performans sergilemiştir bana göre. izlediğim 75 dakika vakit kaybından başka birşey olmadı benim için.[signature][hline]bu ülkede yaşanmaz diyenler, bu ülkeyi yaşanmaz hale getirenlerdir. bu ülkede yaşanmaz diyenlerin suratına tüküresim geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

fenerin avrupa maçlarını izleyen bizi kolay rakip olarak görmüştü.bu düşünceyle beklentiye giren gs taraftarı kendi takımının avrupada oynadıgı maçları kriter olarak almamıştıı.
beklenen sonuç normaldi.beşiktaşı,gs'yi deplasmanda yenip namağlup ünvanımızı sürdürdük.Ligin 2. devresinde bu takımlar saraçoğluna gelecek. kendi değimleriyle Cennet olan saraçoğlunda iyi ağırlanıp gol hizmetinde sınır tanımayacağımızı belirtiriz.[signature][hline]FİLTHY PLAY
when it rains the ground gets wet!

The Paticik Cup =o= II
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zamo, 27 Kasım 2005 21:19 tarihinde demiş ki:
Geffen her yenilgiye kılıf gerekmiyor.Ya tamam yendiniz de zafer sarhoşluğunu atın üstünüzden.Komik oluyorsunuz.

:tebrikz:

ilk defa çıktı biri ben sölicektim şindi valla

ya arkadaşım [u]TEBRİK EDİYORUZ[/u] (vurgulu yazdım ki anla)

ama büyütmeyelim

dasha kimse bişey demeden kendi kendinize teori uyduruyonuz

yok şindi mafya derler felan...

desinler ondan sonra itirazını belirt

yakışmıyo

ben gs liyim fb li tanıdığım var (bizim ordaki marketin sahibi) hayatımda onun kadar centilmen insan görmedim

resmen FAİR PLAY

şimdi git sor maç yorumunu al

"GS yi tebrik ediyorum" ilk lafı olur eminim...

örnek alın...[signature][hline]-Ahh evladım yaşadıklarımı patiye yazsam çokerdi bea...

-Dede fake misin?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gigabyte, 27 Kasım 2005 21:30 tarihinde demiş ki:
said:
grelynx, 27 Kasım 2005 21:29 tarihinde demiş ki:
daum>gerets miş
OO OOO SAMPİYON FENERBAHCE!!11!

b.k unu çıkarma

tamamen katılıyorum

daum>gerets ise

3/4 daum = 5/3 gerets ² ==>

gerets/daum² = fatih terim+lucescu/(daum.hakan şükür)

mü?[signature][hline]-Ahh evladım yaşadıklarımı patiye yazsam çokerdi bea...

-Dede fake misin?
Sosyal ağlarda paylaş

matematigin iyimiş , galatasarayın bugun bu kadar kotu oynamasının sebebi oyuncuların kalitesi yanı sıra td nin cok kotu oyun düzeninden dolayıdır en azından ben boyle düsünüyorum ki haksız oldugumu sanmıyorum 90 dakka boyunca doldur bosalt futbolu , karsı tarafta ise naptıgını bilen rakibi iyi analiz etmiş fenerbahce, ilk yarıda top ceviremedi bile galatasaray ,buda td farkını gosteriyor bence ama dersen eldeki malzeme bu kadar birsey diyemem haklısındır ama bence bugun galatasaray daha etkili oynuyabilirdi
gorusum bu[signature][hline]
burning legion
druid grry
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...