Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray-Fenerbahçe

dooman

Öne çıkan mesajlar

Stad çökmesede sinirinizden öleceksiniz zaten Fistan =P
Artık hakeme mi sinirlenirsiniz, takım oyunu oynayamayan oyuncularınıza mı, sizi başarıdan başarıya sürükleyen büyük Daum'a mı, yoksa Anelka'nın yapamadığını yapan Hakan'a mı?
Büyük konuşmayayım da yine, dostluk kazansın ;)[signature][hline]| tóqqíé || sadece.gen.tr |
| drum-tr || tama || víc fírth |
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternal, 25 Kasım 2005 21:01 tarihinde demiş ki:
Sen Hakan Şükür le Seva yı bir tutup Kakaylada Necatiyi bir tutarsan sana Zeki Müren'den - Rüyalarda Bulusuruz adlı sarkıyı dinlemeni tavsiye ediyorum.

hehehe

loool[signature][hline]lost in sorrow nights! follow the energizer tav$ani
Wen of Burning Legion
gizli ninja
Sosyal ağlarda paylaş

eheh evet büyük konuşmuşum. ama hepimiz iddaalı değil miyiz. ben takımıma ne kadar güveniyosam siz de o kadar güveniyorsunuz. neyse yenersek yeneriz yenemessek de tebrik ederim. fair playciyim ben bilirim tebrik etmesini de çirkeflik yapmam ne olursa olsun.[signature][hline]| tóqqíé || sadece.gen.tr |
Sosyal ağlarda paylaş

büyük maç yarın ve ALİSAMİYENDE ŞOV VAR ŞOVV.... Geçen sene TÜRKİYE kupası finalinde olduğu gibi :)[signature][hline]1-) Bir
2-) İki

Kalp İçin Feyk açan masum pati log off olmayı unutunca :)
mamut_, 09 Kasım 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
askımm nbr
_mamut_, 09 Kasım 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
iyiyim cnm benim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
toggie, 26 Kasım 2005 17:53 tarihinde demiş ki:
Artık hakeme mi sinirlenirsiniz, takım oyunu oynayamayan oyuncularınıza mı, sizi başarıdan başarıya sürükleyen büyük Daum'a mı, yoksa Anelka'nın yapamadığını yapan Hakan'a mı?
Büyük konuşmayayım da yine, dostluk kazansın ;)

maç bitmiş yorumlar gelmeye baslamıs

hayallerle yasamakta guzel tabi.[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cintonik, 26 Kasım 2005 16:10 tarihinde demiş ki:
hehe savage hatırlıyorum o maçı fena oturmustu içlerine.herhangi bi iddiamız olmamasına ragmen ezmiştik.

azuahuaha hocam nereye ezdiniz bırak allah aşkına ya maçı içkili mi izledin naptın 90 dk tek kale oynadık siz tek frikikten gol attınız hatta spor yazarları bile fb ceza sahasına girmeden maç kazandı diye manşet attılar akşam akşam beni güldürdün allah da seni güldürsün:D:D[signature][hline]1905
Sosyal ağlarda paylaş

said:
toggie, 26 Kasım 2005 17:53 tarihinde demiş ki:
Büyük konuşmayayım da yine, dostluk kazansın ;)

he he +1:D[signature][hline]Deli eder insanı bu dünya;
Bu gece bu yıldızlar bu koku
Bu tepeden tırnağa çiçek açmış ağaç...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tony_montana, 26 Kasım 2005 20:35 tarihinde demiş ki:

azuahuaha hocam nereye ezdiniz bırak allah aşkına ya maçı içkili mi izledin naptın 90 dk tek kale oynadık siz tek frikikten gol attınız hatta spor yazarları bile fb ceza sahasına girmeden maç kazandı diye manşet attılar

aynen dedigin gibi oldu ama sonuc ezdigimizi gosteriyo jnms.[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cintonik, 26 Kasım 2005 20:56 tarihinde demiş ki:
said:
tony_montana, 26 Kasım 2005 20:35 tarihinde demiş ki:

azuahuaha hocam nereye ezdiniz bırak allah aşkına ya maçı içkili mi izledin naptın 90 dk tek kale oynadık siz tek frikikten gol attınız hatta spor yazarları bile fb ceza sahasına girmeden maç kazandı diye manşet attılar

aynen dedigin gibi oldu ama sonuc ezdigimizi gosteriyo jnms.

Biz başarılarımızla ezmişiz siz 1 golle ezseniz ne yazar. Eze eze adam ettik sizi de üst üste 2 kez şampiyon oldunuz yıllar sonra. Ama hala Avrupa'da 0 "sıfır" sınız jnms.[signature][hline]| tóqqíé || sadece.gen.tr |
Sosyal ağlarda paylaş

yarın da bole konusabilcekmi bazı arkadaşlar o kadar çok merak ediyorum ki sizleri 10 11 civarı buralarda gormeyi umut ediyorum.[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...