Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BOSSlar hakkında

DioNea

Öne çıkan mesajlar

sanki boss spawn yerleri değişince bosslarında kesilme süreleri değişiyo 2 günde 4 samma kestim 3ü trollde 1i golemde spawn olmuş trolldekiler çok rahatdı ama golemdeki çok zorladı acaba spawn yerleri bunu etkilermi bide içinde item olan boss olmayana göre dahamı zor oluo bi açıklık getirebilicek olan varmı[signature][hline]Name: _AnyOne_
Lvl: daha eziğiz
Np: czye girmedim
Clan: n00bz(asistan leader)
Job: Hunter
Nation: karus

laviniam....
Sosyal ağlarda paylaş

zaten değişmediğine dair tek sağlam fikir o benim verdiğim damegede deişmiyo değişse bile biri 3 dakka diğeri 7 8 dakkayı buluyo[signature][hline]Name: _AnyOne_
Lvl: daha eziğiz
Np: czye girmedim
Clan: n00bz(asistan leader)
Job: Hunter
Nation: karus

laviniam....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DioNea, 30 Kasım 2005 23:37 tarihinde demiş ki:
sanki boss spawn yerleri değişince bosslarında kesilme süreleri değişiyo 2 günde 4 samma kestim 3ü trollde 1i golemde spawn olmuş trolldekiler çok rahatdı ama golemdeki çok zorladı acaba spawn yerleri bunu etkilermi bide içinde item olan boss olmayana göre dahamı zor oluo bi açıklık getirebilicek olan varmı

walla bu ne kadar dogru bilmiyorum ama.gecen hafta yeni lvl65 olmus bi warriorla tk ve talos kestik.aksaminda golemlerin orda yine talos cikti.Eleman 3 kez yatti bu sefer tek atip durduki normalde atamamaz o adama tek ve caninida dogru duzgun goturemedik.Sabah kestigimizde pek zorlanmamistik bile. bag li falan oldugnu dusunup gittik..
ayrica bugun 3 samma ve 1 duke 1 lessath kestim hepsi boş delirecemmmm!! :P
Sosyal ağlarda paylaş

ewet dogru hp ap vs deişmez ama deişen şey malice ile torment arasındaki farkı bilmekte :D
veya masive nin ne işe yaradıgını bilmekte ..kimse yanlış anlmasın kimseyle dalga geçiyorum..

ilk bos kestigimiz zamanlarda oyunda pek iyi bilmezken bi bos a bi seferde 600 vururken ikinci seferde nede 900 vurdugumuzu yada bos un bize 1000 vuruken önceden sonra neden 700 vurdugunu anlamamız bayagı bi zaman almıştı :D

[signature][hline]"Komşularından av kapmak aslanlara ayıptır, köpeklere değil.
dünya alimin kıymetsiz oyuncağı, delinin de değerli salıncağıdır(Mevlanadan)

[Bu mesaj nix tarafından 01 Aralık 2005 02:22 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

yok öle degil samma kesiyoduk ilk denememiz ilk seferde 2 dakikakida kestik ama ikinci seferde 10 dakaika oldu kesemedik ..sonrdan ögrendikki partydeki preist malice atmış ilk seferde ondan çabuk kemişiz :D

ve ilk talos denememizde talos bana 2k küsür vurmuştu ..ikici seferde (1 ay kadar sonra lvl item aynı) bi preist abimiz gelin keselim dedi ben hemen dedim olmaz abi o çok fena vuruyo ..oda bana dediki gel sen ben burdayım o kadar vuramaz ..nese daldık hakkaten eskisi kadar vurmuyo..sonrdan ögrendik ki olay masivedeymiş :D

ve daha neler neler

[signature][hline]"Komşularından av kapmak aslanlara ayıptır, köpeklere değil.
dünya alimin kıymetsiz oyuncağı, delinin de değerli salıncağıdır(Mevlanadan)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...